برخی از نتایج کمبود حکمرانی مردمی و ملی، پیشنهادهایی که حاکمان ج.ا عمل می کردند هم به نفع خودشان بود و هم عموم مردم و منافع ملی ایران

– پیشنهادها تعویض و اسقاط خودروهای فرسوده
هم اکنون حدود ۱۴۰ میلیون لیتر بنزین در کشور تولید می شود، در بعضی مواقع مصرف بیش از تولید است، در حالی که این پیشنهاد ج.ا اجرا می کرد، با توجه دو سوم خودروها و موتورسیکلت های فرسوده، معادل ۷۰ میلیون لیتر مازاد داشت و می توانست این بنزین را نقد صادر کرده و بفروشد و یا با تهاتر نیازهای عمده واردات کالاهای مصرفی که مزیبت نسبی ایران ندارد و یا کالاهای واسطه ای برای کارخانجات وارد کند! اما چون حکومت مردمی و دموکراسی نیست، همیشه بایست نظر مافیای اقلیت سرمایه داری را جلب کند!

آن وقت یک مشت ابله مغزشویی شده از فرودستان و طبقه متوسط احتمال بخش خصوصی (؟!) سخن از گران کردن بنزین می کنند!

تنها همین یارانه سوخت و انرژی و اندکی گاز و آب و برق مانده به قیمت اروپا کنند، مزد کارگر و درامد خورده کاسب از بقیه جهان سومی ها نیز کمتر است، خاک بر سر بی شعور اینها بکند که درامد کارگر اصناف حتی کارگر  چینی هم کمتر است و اما از گران کردن و حذف یارانه می کنند! سهم اکثریت مردم معمولی از ثروت ملی غارت شده توسط مافیای های ج.ا محرومیت و فقر و تحقیر و حسرت یک زندگی معمولی است!، سیصد هزار تومان یارانه نقدی از جیب ملت می دهند و در عوض چند برابرش گرانی و هزینه برای این مردم تراشیدند!

-در حالی پیشنهادشد ۳۰ لیتر بنزین سهمیه سرپرست خانوار بدون خودرو کند(چه تک نفره چه چند نفره)، این سهمیه بنزین بدون خودروها به نرخ فوب خلیج فارس بفروشند به بقیه یا صادرکننده، ماهی حدود یک میلیون تومان نصیب بدون خودروها می شد و از طرفی بقیه خودرو داران سعی صرفه جویی یا استفاده سرویس عمومی می کرد،.

– پیشنهاد شد کلا بلیط اتوبوس و مترو رایگان شود
– پیشنهاد شد سوخت سی ان جی رایگان شود
– پیشنهاد شد وسایل سرمایشی و گرمایشی با نو تعویض شود و دولت یارنه تعویض بدهد، با ترتیبات منظم و دقیق تا فساد نشود
این پیشنهادها اگر اجرایی می شد در این سال ها، امروزه با بحران کمبود بنزین و برق ایران روبور نبود که هیچ، بلکه از بزرگترین صادرکنندگان گاز مایع و بنزنی وبرق بود!

همه این پیشنهادها لغو یا معطل مانده چون حکومت دموکراسی نیست و نظر مردم معمولی در حکومت تاثیری ندارد، چون منتقد سرکوب می شود و اشراف نماینده می خرند و در مجلس و ادارت و شهرداری ها افراد فاسد خودشان می گمارند!

این ها نه براندازی حکومت است و نه مخالفت با اسلام شیعه!، این ها ربطی به دشمنی اجانب و یا اینکه حکومت دیکتاتوری باشد یا نه ندارد لزوما، در چین کمونیست متهم به دیکتاتوری تا غرب مدعی دموکراسی اجرا می شود.

اما راحت ترین کار یک حکومت و دولت غیر دموکراتیک انجام می دهد، یعنی گران کردن و مالیات گزاف و پول چاپ کردن، چون حاکمان حاشیه امن احساس می کنند و فکر می کنند هر غلطی کنند پاسخگو نیستندف چرا که با ریاکاری و شعار ولایت مداری می توانند خودشان پشت نقاب تقدس مآبی و فلسطین و پرچم آتش زدن امریکا و دیوارنرودی سفارتخانه ها و.. مرگ مر گ کردن انقلابی و اسلامی و شیعی وانمود کنند! اینها دشمنان واقعی همان اسلام شیعه هستند و امروز ریزش شدید و بیزاری و دروی مردم از اسلام وتشیع و تنسن و.. موجب شده، حکومت ج.ا خودش بزرگترنی دشمن اسلام و اسلام ستیزترین عامل در ایران است.

حالا هی از بودجه بیت المال خرج مفت خورهای ستاد به امر معروف و آخوندها کند، اما چه سود که بیشتر موجب تنفر جوانان و مردم فوردست می شود، مردم عمل می بینند و نه ادعا و شعارها را. مردم  می بینند تتقریبا هر که از این حکومت حمایت می کند سرش تو آخور یا توبره و هر دو حکومت بند است. حکومت ج.ا از اول خشت کژ نهاد و این دیوار حکومت ولایی خودش عامل ضد اسلامی و ضد شیعی شده است.

اگر بجای سیاست اول اسلام شیعه ولایی، می گفت اول ایران وبعد بقیه، این ساختار حکومتی با خشت دست بنا می شد.

اگر بیت رهبری بجای دنباله روی از امثال افراطیونپان اسلامی که خواهان حکومت اسلامی و بگیر و به بند و شلاق و زندان و اعدام بر اساس احکام تاریخ گذشته بود، دنبال اصلاحات مردم پسندان که قطعا خداپسندانه می رفت به منجلاب گیر نمی کرد.

حالا هی منتقدان وطن پرست و میهن دوست ایرانی به مزدوری اجانب و اسلام ستیز و شیعه ستیز متهم کند، شما اول یک اسلام تشیع مردمی و دموکراتیک می ساختید که ایران را بجای تبدیل کردن کره شمالی به بهتر از کره جنوبی می کرد.

خاک بر سر بی شعورتان کند با آن ایدئولوژی نکبتی و اجنبی پرست پان اسلامی پان عربی تان. پان اسلامی که آبشخور پان عربیسم بعثی سوریه و لبنان و مصر اخوانی و و رقابت با وهابیت و سلفی گری طالبانی است…

خاک بر سر بی شعورتان ۴۴ سال است رژیم های اسرائیل و آفریقای جنوبی زمان آپارتاید محکوم می کنید و اما عملا یک آپارتاید عقیدتی درست کردی، بی شعورها وقیح امده اید توی قانون اساسی گفتید چهار تا دین رسمی است و عملا دگراندیشان مجبورند برای بدیهیات اولیه حقوق بشری مانند حق حیات و زندگی و کار و تحصیل و ازدواج معترف به یک از این چهار دین باشند و تازه کسی مسلمان زاده است (اصطلاح غلط، چرا دین و عقیده با وراثت انتقل پیدا نمی کند و همین اصطلاح مسلمان زاده خودش اوج جاهلیت و تجاهلیت است!) وگرنه مرتد و اعدام می شود!

خاک بر سر بی شعورتان ۴۴ سالست مردم دگراندیش مجبور به اعتراف به ریاکاری تظاهر به تشیع و اسلامی کنید و حتی گرفتن شناسنامه و گذرنامه معطوف به اعتراف می کیند و عملا تفتش عقیده می کیند، یعنی اگر بر فرض نوعی اسلام تشیع لیبرالزه و دموکراتیک هم برخی اختراع کنند، چون مردم دگراندیش احساس اجبار می کنند از یدن و مذهب شما بیزاری می کنند و وقتی مجبور شوند برای حقق بدییه شان مجبور به ریاکاری شوند، احساس تحقیر شدن و مظلوم شدن می کنند و در نهایت یک دفعه انقلاب مردمی و جنبش مهسا روی میدهد و میلیون ها نفر بی حجابی علامت اعتراض به حومت و حتی نماد بی دین می کنند!

– پیشنهادشد ثبت ازدواج بدون پرسش (تفتیش عقیده) از هر زوجی انجام شود و حق ازدواج و فرزندآوری برای همه ایرانیان اعم بی دین و بادین و.. فراهم شود، یعنی این قدر بی شعور و ضد بشری هستند اجازه ازدواج منوط به اعتراف به اسلام و شیعه کردند این رذل ها وبعد به اسارئیلی ها گیر می دهند رژیم آپارتاید دین یهودی است! شما که بدتر از این صهیوینست ها هستنید وبرای همین طعنه سوپر صهیوینست گفته شدف اما بی غیرت تر از این حرف ها هستید که عرق ملی و انسانی تان به درد بیاید و بفهمید کنتقدان چه می گویند. این ایدئولوژی پان اسلامی پان عربی و آخوندیستی کور کر و بی شعورتان کرده است!

  • بی شعورها برخی شان وقتی می امدند به کرونازده های فقیر ومناطق فرودست کمک اندکی برسانند، توصیه می کردند نماز بخوانند، یعنی بی شعوری اینها حد و مرزی ندارد، چقدر تحقیر کردید بیماران کرونایی دگراندیش را! یادتان هست بی شعورهای بسیجی چفیه ریاکار را به منازل و مراکز می فرستاید و آنها دعوت به  اسلام می کردی و عملا اهانت می کردی و بیماری کرونا به گردن بی نمازی و بی روزه گرفتن می کردید! بی شعورها یادتان هست چقدر این مردم تحقیر کردید؟!
  • حالا ناراحت هستید چرا گروه گروه و میلیون میلیون  ایرانی از اسلام وتشیع و بویژه شیعه ولایی بیزرای می جویند و بی حجابی تبدیل به نماد ضدیت با حکومت مافیای دیکتاتوری و فاسد و ظالم و جنایتکار شده است. خود کرده تدبیر نیست…

حاک بر سر بی شعورتان… که این چیزهایی بدیهی اولیه عقلانی و منطقی نمی فهمید یا خودتان به خریت می زنیدو اگر ملی و ایرانی اصیل و وطن پرست ایرانی و مردمی واقعی بودید بجای افتادن دنبال پان عرب های اجنبی، در این ۴ سال بایست ایران تبدیل به بهترین کشورهای آزاد و آباد مرفه با کمترین شکاف طبقاتی می کردید و اما نمی رفتید منت اعراب خیلج فارس بکشید برای سرمیاه گذاری و تسهیلات، یعنی خودتان از شدت بدبختی حاضرید مردم ایران قحطی به دهید تا گوشت و لبنیات و… کالاهای مورد نیاز ایران صادر کنید تا مشتی دلار گیر بیاروید و خرج انبوه  کارکنان مفت خور و رانتیر و فاسد و گروهکها نیابتی و دولتهای پان اسلامی و پان عربی کنید که بگیوند ایران ام القرای اسلام است! ام القرای اسلامی تان تو سرتان بخورد، ۴۰ میلیون آفریقایی به زعم خود شیعه کردید و اما بیشتر آن را در ایران بیزار از  اسلام تشیع کردید!

 

بدرود

 

آیا اکثریت مردم ایران (بویژه معمولی ها) بخت خروج سریع از آچمز دارند؟، ترجیح برجام بزرگ به برجام و برجامک و برخی اشارات و نکات…

در حال تکمیل روشنگری درباره داغونی جات ایران و جهان، دیکتاتوری و غیر دیکتاتوری جات، جمهوری سکولار دموکراسی، مصالحه ملی، عفو ملی، انتخاب اصلی بین تدوام تراژدی و یا تغییر راه به سوی صلح

 
 

 

گلچین های ابرمنتقد، پادشاه لُخت ایرانشهر ویران شده تا پادشاه بِخردپوش عربستان آباد شده…

خلاصه آن زن با هر کسی خوابید به غیر از تو!، زنده مانی بشریت در میان وحوش ضد بشری…

از اجنبی تحریم چی تا داغون های ج.ا، گویا شما و امثال شما نافتان را با تیغ لجاجت بریده اند، زنده مانی در میان وحوش ضد بشری…

راستی آزمایی یکی از درست ترین سخنان آمریکایی ها، زنده مانی بشریت در میان وحوش ضد بشری…

زنان در گام همزمانی، یک کار بایست بکند برای تکمیل پیروزی، تک دوستی (تک همسری و…)، زنده مانی بشریت در میان وحوش ضد بشری

زنده مانی بشریت در میان وحوش ضد بشری، چرا این گونه انتقاد می کنم؟

اندک سوگ نامه ای برای روزگار مستمر قربانی شدن مردم ایران!، پیشنهاد برخی موارد همبستگی برای گذار به فرمانروایی مردمی

شورش کور نه!، درباره چگونگی بازخیزش و تدوام انقلاب مردمی؟، ابهام زُدایی، راه میانه؟

باز خیزید ای مردم ایران، شهریور شود ماه پایان دهی به خودکامگی، هر که به توان خود- هر چند اندک بگمانید، ولی دریا هستید گر به هم پیوندید- همبستگی و خیزش از برای برپایی فرمانروایی مردمی و دادگری، جوان و پیر و مرد و زن و زندگی و آزادی، و پاسداری از میهن و آرمانی جان فشانی قهرمانانتان، از آغاز پدیداری سرزمین نیاکانی تا اکنون و آینده همیشه…

پادشاه بِخردپوش عربستان آباد شده…سه عاملی شکست یا موفقیت اصلاحات پادشاهی عربستان؟ رهیافت های بینادین حکمرانی مردمی و حقوق بشری… فهرست مطالب

نکات بنیادین مبارزه حقوق بشری خواهانه برای مردم معمولی و آزادگان، درباره اهمیت وب سایت های هو ایز کار (whois) و معرفی چند وب سایت

بدفهمی یا سوءتفاهم درباره قضایای اجتماعی تا اقتصادی ( مانند ازدواج موقت، قیمت ارز، رمزارز…!)

درباره پول مردمی و غیر حکومتی

آیا منتقدان از ترس اتهام مسئولیت اجرای پیشنهادهایشان، حاضر به ارائه پیشنهاد راه حل نمی شوند؟

وقتی حکومتیان فاقد عرق ملی باشند و پیروی ایدئولوژی اجنبی گرا (پان اسلامی پان عربی و…) و بی مسئولیتی آنها در نتیجه رشد نقدینگی و چاپ پول بدون پشتوانه… تحریم، تورم و بحران و اجتماعی و فرهنگی و عقدیتی… در نهایت انحطاط ملی

توضیحاتی درباره مطلب برآوردهای تخمینی باورمندان و ناباوران آیینی در ایران امروز

آیا مافیای ضد اقتصاد ملی ایران نخبگان اقتصاددان را تحت نفوذ قرار گرفته؟!

 

 

 

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)