اپلیکیشن تریبون زمانه برای گوشی‌های موبایل اندرویدی اکنون در اختیار شماست. شما می‌توانید این اپلیکیشن را از گوگل‌پلی دانلود کنید.
برای رعایت امنیت خودتان لطفا از دریافت این اپلیکیشن از منابع دیگر خودداری کنید.

تریبون زمانه را از گوگل‌پلی دانلود کنید

اکنون شما می‌توانید با استفاده از اپ اندروید تریبون زمانه و از طریق تلفن همراه یا تبلت خود در هر لحظه هرگونه مطلبی را انتشار دهید: متن، اثر شنیداری، اثر دیداری شامل عکس‌، طراحی یا ویدئو.

مطالبی که به «تریبون زمانه» فرستاده می‌شود، لازم نیست به اصطلاح «دست اول» باشند. اگر مطلبی را قبلا در صفحه‌های شخصی‌تان در شبکه‌های اجتماعی و یا در وب‌سایت‌های دیگر منتشر کرده‌اید و تمایل دارید عده‌ بیشتری آن را ببینند و بخوانند، می‌توانید از «تریبون زمانه» یاری بگیرید.

برای خواندن تمامی قوانین و مقررات انتشار در تریبون به این لینک مراجعه کنید.

مهم‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن اندروید تریبون زمانه:

– آخرین مطالب سایت تریبون زمانه را نشان می دهد.

– امکان به اشتراک گذاشتن خبرها، تصاویر و صداها

– بخش آفلاین. شما می‌توانید مطالب منتشر شده در تریبون را به صورت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت بخوانید.

– اتصال امن با نرم‌افزار تور و قفل‌گذاری دوطرفه. این قابلیت می‌تواند دسترسی امن شما به مطالب و دور زدن خودکار فلیترینگ را فراهم کند.

– استفاده‌ی محدود از دیتا. شما می‌توانید مطالب را فقط از طریق وای‌فای یا اینترنت موبایل و یا هردو دریافت کنید.

– می‌توانید مطلب‌های خودتان را بنویسید و مستقیما در سایت تریبون زمانه منتشر کنید.

– می‌توانید برای مطلب‌هایی که در سایت تریبون زمانه منتشر شده‌اند نظر بگذارید.

– امکان حذف سریع:
در شرایطی که لازم باشد اپلیکیشن را حذف کنید می‌توانید با فشار یک دکمه این کار را انجام دهید.

حقوق کاربران اپلیکیشنحقوق کاربران و حفظ امنیت خصوصی در اپ تریبون زمانه

اپلیکیشن تریبون زمانه برای اجرای کامل نیاز به دسترسی به برخی از سرویس‌های گوشی همراه شما دارد. این سرویس‌ها به این شرح هستند:

دسترسی به اینترنت

اپلیکیشن تریبون زمانه برای بارگذاری آخرین مطلب‌های سایت و نمایش آن در اپلیکیشن، همچنین قراردادن پست‌های شما در سایت نیاز به دسترسی به اینترنت دارد. شما می‌توانید از طریق تنظیمات اپ دسترسی به اینترنت را فقط از طریق شبکه وای‌فای یا هم شبکه وای‌فای و هم اینترنت همراه محدود کنید.

برای امنیت بیشتر قابلیت اتصال به اینترنت از طریق شبکه ناشناس تور در اپلیکیشن قرار داده‌شده‌است. با فعال‌کردن آن از طریق تنظیمات تمام مراودات اینترنتی اپلیکیشن را ناشناس نگه‌خواهید داشت.

دسترسی به اکانت تریبون زمانه

شما می‌توانید همواره بدون ورود به سایت تریبون زمانه، از فیدخوان اپلیکیشن استفاده کنید. اما برای گذاشتن نظر یا بارگذاری محتوا نیاز است در سایت تریبون زمانه دارای شناسه باشید و از طریق اپ در حساب کاربری خود وارد شوید.

جای یادآوری است که شما در هرزمان می‌توانید با استفاده از دکمه حذف سریع (دکمه هراس) اپلیکیشن و تمام داده‌هایی که در گوشی همراه شما ذخیره‌کرده است را حذف کنید.

دسترسی به فایل‌ها

اگر مایل باشید که از طریق اپلیکیشن تریبون زمانه متن یا محتوای تصویری و شنیداری را با دیگران به اشتراک بگذارید، لازم است به اپلیکشین اجازه دسترسی به فایل‌های ذخیره‌شده در گوشی همراه خود مانند تصاویر، فایل‌های ویدیویی و فایل‌های صوتی را بدهید. این اپلیکیشن تنها با اجازه شما و تنها در صورتی که مایل باشید محتوایی را با دیگران به اشتراک بگذارید به فایل‌های شما مراجعه خواهد. هیچ کدام از فایل‌های شما توسط اپلیکیشن پردازش نمی‌شود.

دسترسی به دوربین

اپلیکیشن تریبون زمانه قادر است به صورت آنی با استفاده از دوربین صحنه‌ها را ثبت کند. این تصاویر در گوشی همراه شما ذخیره می‌شود و در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید آن‌ها را به سایت تریبون زمانه بفرستید و یا از طریق Bluetooth با دیگران به اشتراک بگذارید.

اپ تریبون زمانه بدون اجازه شما دوربین شما را فعال نخواهد نکرد.

دسترسی به Bluetooth

اپ تریبون زمانه قادر است محتوای موجود در اپلیکیشن را با سایر گوشی‌های موبایل که این اپلیکیشن را دارند، به اشتراک بگذارد.

اشتراک از طریق Bluetooth تنها با درخواست مستقیم شما و قبول شدن درخواست شما در گوشی همراه دیگر روی خواهد داد.

پاسخ به سوالات

در صورت وجود هرگونه ابهام در دسترسی‌های موجود در اپلیکیشن لطفا با ایمیل itadmin@radiozamaneh.com تماس بگیرید.

 

تریبون زمانه را از گوگل‌پلی دانلود کنید