لجاجت خصلت دیکتاتورها است، این لجاجت تقریبا اکثر سیاسی کاران در مشهود است، لجاجتی که در این ۴۴ سال حکومت دیکتاتوری آخوندیست های پان اسلامی عربی (موسوم به اسلام گرا؟!) که نمادش امثال خمینی و خامنه ای و اصلاح طلبان و اصول گرایان و میانه روهای ج.ا است، گویا میراث دارانش مانند آقای اکبر گنجی و رضا پهلوی هم برده اند، هر چند آقای رضا پهلوی بارها اثبات کرده پراگماتیسم است و ایدئولوژیک نیست، آقای رضا پهلوی مشکلات دارد درباره تاکتیک و استراتژی مبرازه سیاسی اش، اما نقاط مثبتی در این چند ساله دیدم از او، مهم ترنی ویژگی او غیر ایدئلوژیک بودنش است؟ف اگر اندازه ده درصد شعور رضا پهلوی در غیر ایدئلوژیک بودنش امثال خامنه ای تا اصلاح طلب ها داشتند در ج.ا، کشور ایران به مرحله از انحطاط ملی و فروپاشی نمی رسید، اینکه خامنه ای را نقد طعنه آمیز کرد و پادشاه نامید یک چیز است و اینکه توهم زده باشند و القای کذب کنند که او پادشاه و شاهنشاه و آریامهر است یک چیز دیگر، متاسفانه آقای اکبر گنجی کلا فُرم گرایی به شدت سطحی و مضحکی نشان می دهد و اصلا زده است روی آن همه مطلب عمیق و علمی دانش سکولار دموکراسی، گنجی می داند که این سطحی نگری است و اما چرا دارد این کذبیات منتشر می کند، داستان تکراری شوی انتخابات انتصابات نظاتر استصوابی حکومتی ولایت فقیه و پان اسلامی عربی هایی که معلوم نیست برای به قدرت رسیدن و سرنگونگی پهلوی چه ایران فروشی کردئند به حزب بعث سوریه و شیعیان لینان و عراق و… ایران رسما فروختند به آرمان فلسطین! جان مال و ناموس ایرانیان فروختند به شاخه شمالی پان عربیسم!

خامنه ای چیزی تو مایه های ملا آخوندزاده با رتوش مدرن است و هیچ وقت نشد پی به ارزش جایگاهش ببرد و او هم مثل خمینی شأن رهبر و پیشوای یک ملت بزرگ مانند ایران درک نکرد و دنبال ایدئولوژی اجنبی پرست پان اسلامی عربی رفت! او قدر جایگاه حاکم بودن درنیافت، او هیچ گاه در قامت عظمت یک پادشاه ملی ایرانی دست نیازید چرا مخش با افکار شبه کمونیستی و پان اسلامی داغون کردند و متاسفانه ملت ایران این شانس نیافت بالاخره یک امیرکبیر با عمر حکومت طولانی یا بیسمارک یا دنگ شیائوپینگ یا چرچیل یا هر نخبه هر چند دیکتاتور اما وطن پرست واقعی ملت ایران دست یافت در این تاریخ معاصر، ملت ایران بدشانس ترین ملت ها از این نظر است!. او اندازه یک دهم پهلوی اول و دوم وجاهت و نماد ملی گرایی ندارد، او رهبر اقلیت ۵ الی ۱۵ درصدی از طیف های منحرف از شیعه امامیه است که اصل پنجم شیعه امامیه یعنی عدالت را بارها و بارها نقش کرده و می کنند و اساس خارج شیعه امامیه هستند.

هر چند اکثریت مردم ایران بعد از فاجعه مهسا، انبوه اببوه از اسلام خارج و به جمع ناپیروها ی آزاده می پیوندند. امروز اکثریت قاطع مردم ایران دانسته یا نداسته خدادوست ناپیرو هستند و دیگر سر تعظیم بندگی به هیچ دکان دین سالاری نمی دهند. دوران ایران آزادگان آغازی مجدد یافته.

اما آقای رضا پهلوی بارها از ایده هیا ملی گرایان استفاده کرد و بخلاف تصور برخی آنها هر چند دانش کمی دارند و یا گمان می کینم کم دانش هستند، ولی لاقل پیشنهادهای خوب را بکار می بندند برخلاف جماعت امثال خامنه ای تا اصلاح طلبان و اصول گرا و میان روها حکومتی!

خامنه ای پادشاه نیست، هر چند هنوز اندکی شانس دارد خود یا پسرش پادشاه شود در یک شبه مگنا کارتا و کودتای ملی و میهن پرستانه، با این وجود این گزینه یک پیشنهاد بوده برای اینکه امثالهم به مبارازن دمورکاسی خواهی و عدالت خواهی و آزادی خواهی… مردم معمولی ایران که مانند ایدئولوژیست های پان اسلام عربی تا چپی و راستی و شرقی و غربی گرا نباشند، منافع ملی و خطرهای ارضی و نسلی و نابودی موجودیت ایران مه تر است، سنگ بزرگ نشانه نزدن است، کسانی صرفا گذار مسالمت آمیز و انقلاب قهرآمیز مطلق گرا دارند از واقع نگری دور هستند.

تجربه چند ساله از انتقادها و راه کارهایی به برخی اصول گراها اصلاح طلب داده ایم تا شخص خامنه ای و منتقدان ا.د.ش تا آقای اکبر گنجی، نشان می دهد جزیمت و اسارت ایدئولوژیک چقدر ویران گر است،.

گفتار درمانی و حرافی از حکومتی تا منتقدان وجود دارد، هر چند منتقدان از مردم معمولی پراگماتیسم هستند، منتقد از مردم معمولی توانست در حالی ملت ایران در شرایط آچمز مصنوعی قرار دادند به کمترین قدرت ممکن یک نیروی فراتر از حکومتی و امپرالیست ها به میدان بیاورد، قدرت نهفته مردم معمولی مانند قطراتی است کعه اگر به هم به پیوندند اقیانوسی خروشان خواهند شد.

اما حرافان حکومت خامنه ای شرکاء بارها اثبات کرده اند یک لجاجت استکباری و فرعونی و قارونی عجیبی دارند و تا عذاب نهایی بر آنها نزول نکند به کارهای اهریمین ادامه می دهند، اگر هزران میلیارد تومان حاضرند خرج مفت خورهای ستاد امر به معروف کنند و اما حاضر نیستند آسفالت محلات حخاشیه شهرها انجام دهند، این حرامی ها لجبار و ظالم و جنایتکار حاضر نیستند اندکی سر فروتنی در ماقبل مردم معمولی فرودست ایران انجام دهند، شبانه روز دروغ نوکری مردم و ولی نعمتانشان (فقرا) می گونند و اما در خفا شبانه روز در حال نقشه ریزی برای ظلم و جنایت و غارت جان و مال و ناموس این فرودستان و مردم معمولی ایران هستند.

وافعا جایگزینی لاریجانی با رئیسی چه دردی از ملت ایران دوا می کند؟! وقتی هیچ ریل گذاری نوینی در ساختار نمی شود، ریل اصلی یعنی تغییر تئ,کراسی ج.ا به سکولار دموکراسی که نام پیشنهاد حکمرانی مردمی گفتیم.

خیلی متاسفم بعد سال ها تلمذ از مطالب آقای اکبر گنجی، این انتقاد از او کردم، نمی دانم چرا بسیاری از نخبگانی نظر احترامی بدان ها داشتیم یک به یک می سوزند در ذهن ما؟!

واقعا چرا اینها این قدر داغونند؟!

 

راستی آزمایی یکی از درست ترین سخنان آمریکایی ها، زنده مانی بشریت در میان وحوش ضد بشری…

!

 

زنان در گام همزمانی، یک کار بایست بکند برای تکمیل پیروزی، تک دوستی (تک همسری و…)، زنده مانی بشریت در میان وحوش ضد بشری

تا زمانی میلیون ها تن مرد مجرد تنها است و برخی از زن های مجرد اشتباه کنند و فریب لات ها و آخوندیست ها و پان های دینی و پان مذهبی و پان قومی و کاپیتالیست های هرزه و زن باره بخورند این انقلاب اجتماعی پیروز نشده است.

 

فهرست لینک های مهم

رفع سوءتفاهم چندباره درباره اصطلاح “کشور و ملت اسرائیل” و استانداردهای دوگانه و مبنای حقوق بین الملل

https://www.balatarin.com/permlink/2023/6/30/6009370

 

فحش جنسی (ناموسی) به زنان و مردان خانواده مبارزان آزادی خواه و دموکراسی خواه، اهانت و حمله روانی است و عملی ضد حقوق بشری

https://www.balatarin.com/permlink/2023/6/30/6009364

 

مگنا کارتا پیشنهاد مصالحه ملی برای جلوگیری از انقلاب سخت، آیا قضیه پیشنهاد انحلال سپاه ۱۴۰۲ شبیه ارتش ۱۳۵۷ است؟، انواع دیکتاتوری، (نامحدود زمانی، مادام دالعمر، دوره ای و…)، بروزرسانی و تصحیح اشتباهات، چند نکته درباره مطالب گذشته سعی دارم خلاصه وار بگویم، درباهر سوال “آیا قضیه پیشنهاد انحلال سپاه ۱۴۰۲ شبیه ارتش ۱۳۵۷ است؟

https://www.balatarin.com/permlink/2023/6/30/6009311

 

 

بدرود

 

 

 

امید و تلاش همواره بایست داشته باشیم، ناامیدی از شکست های به ظاهر، تسلیم در برابر نابودی است، هر شکستی پشتوانه پیروی بزرگ رت است، از تلاش نبایست ایستاد برای نیکی.

 

فهرست مطالب گذشته و لینک ها

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)