“تریبون” در اختیار شماست

تریبون زمانه، آنچنان که در پیشانی آن آمده است، تریبونی است در اختیار شهروندان. شما می‌توانید در آن هرگونه مطلبی انتشار دهید: متن، اثر شنیداری، اثر دیداری (عکس‌، طرح، ویدئو). لازم نیست مطالب به اصطلاح “دست اول” باشند. اگر مطلبی را قبلا در صفحات شخصی‌تان یا در وب‌سایت‌های دیگر منتشر کرده‌اید و مایلید عده‌ بیشتری آن را بخوانند، اثر خود را در “تریبون زمانه” نیز منتشر کنید.

“تریبون زمانه” مکمل سایت اصلی “زمانه” است، و این سایت یکی از سایت‌های پرخواننده در میان رسانه‌های گزارشگر و اطلاع‌رسان فارسی است. 

بخش اصلی “تریبون زمانه” به ارائه مطالب دریافتی اختصاص دارد.

ما به دنبال آثار خواندنی و دیدنی در وب فارسی هم می‌رویم و هر روز گلچینی از آنها را عرضه می‌کنیم. شما در این زمینه هم می‌توانید به ما کمک کنید. اگر به نوشته‌ای برخوردید که فکر کردید خوب است در “تریبون” بازنشر یابد، عین آن یا لینک منبع اصلی آن را با ای-میل در اختیار ما بگذارید، همچنین اگر به عکس، طرح یا ویدئویی برمی‌خورید که مایلید دیگران هم آن را ببینید و بازنشر آنها اشکالی نداشته باشد، از امکان “تریبون زمانه” استفاده کنید.

و همچنین سپاسگزار خواهیم شد اگر توجه ما را جلب کنید به موضوع‌هایی که در وب فارسی بحث‌انگیز شده‌اند. ما بر آنیم که مدام در مورد این گونه موضوع‌ها گزارش دهیم. البته موضوع‌های بحث‌انگیز فراوان هستند. علاقه ویژه ما به دادن گزارش درباره موضوع‌هایی “دیگر” است، موضوع‌هایی که ممکن است در منظر جریان اصلی رسانه‌ای (mainstream) ننشینند یا حضوری صرفاً حاشیه‌ای داشته باشند.

“تریبون” دارای آیین‌نامه‌ای است که آن را در اینجا می‌خوانید. 

ارتباط با تریبون و ارسال مطلب، از طریق ایمیل tribune@radiozamaneh.com ممکن است. آثار، همان‌گونه که به دست ما رسیده‌اند، منتشر می‌شوند. کوشش می‌کنیم که فاصله زمانی دریافت تا نشر کوتاه باشد.
 
این راهنما به شما برای استفاده از تریبون زمانه کمک خواهد کرد:

حفظ حریم و اطلاعات شخصی

زمانه به پیروی از مقررات پایه‌ای لازم الاجرا در اتحادیه اروپا (GDPR) توجه اکید به حفظ حریم و اطلاعات شخصی کاربران دارد. اطلاعاتی که کاربران در اختیار ما می‌گذارند، مثلا ایمیل برای فرستادن خبرنامه، در اختیار هیچ فرد یا نهاد دیگری قرار نمی‌گیرد.

زمانه برای اطلاع‌رسانی و رابطه متقابل بهینه با کاربران از سرویس‌دهنده‌هایی نیز بهره می‌گیرد که از برخی داده‌ها استفاده می‌کنند:

  • Google Analytics که سرویسی است برای آمارگیری تحلیلی از تراکنش‌ها در وب‌سایت‌ها
  • surveyGizmo که برای پرسشنامه‌ها استفاده می‌شود
  • MailChimp که خبرنامه‌ها از طریق آن ارسال می‌شود
  • و سرویس کامنت در پای مطالب.

این سرویس‌ها طوری تنظیم شده‌اند که هیچ گونه اطلاعات شخصی‌ای را ذخیره نکنند. با اینحال اگر مایل به اطلاع بیشتر از داده‌های خود در این سرویس‌ها دارید و یا مایل به حذف داده‌های خود هستید می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید. همچنین نشانی‌های کاربرانی که با زمانه از طریق پست، تلفن، ایمیل و سرویس‌هایی چون اسکایپ تماس می‌گیرند، تابع قاعده حفظ حریم و اطلاعات شخصی است و در زمانه محفوظ است.

برای حذف اطلاعات خود که در بخش کامنت سایت وجود دارد با ما تماس بگیرید.