“تریبون” در اختیار شماست

تریبون زمانه، آنچنان که در پیشانی آن آمده است، تریبونی است در اختیار شهروندان. شما می‌توانید در آن هرگونه مطلبی انتشار دهید: متن، اثر شنیداری، اثر دیداری (عکس‌، طرح، ویدئو). آثار، همان‌گونه که به دست ما رسیده‌اند، منتشر می‌شوند. کوشش می‌کنیم که فاصله زمانی دریافت تا نشر بسیار کوتاه باشد.

ارتباط با تریبون و ارسال مطلب، از طریق ایمیل tribune@radiozamaneh.com ممکن است.

لازم نیست مطالب به اصطلاح “دست اول” باشند. اگر مطلبی را قبلا در صفحات شخصی‌تان یا در وب‌سایت‌های دیگر منتشر کرده‌اید و مایلید عده‌ بیشتری آن را بخوانند، اثر خود را در اختیار “تریبون زمانه” بگذارید.

“تریبون زمانه” مکمل سایت اصلی “زمانه” است، و این سایت یکی از سایت‌های پرخواننده در میان رسانه‌های گزارشگر و اطلاع‌رسان فارسی است.

“تریبون زمانه” همچنین مکمل بخش آموزش آنلاین “زمانه” است. دانشجویان آموزش آزاد زمانه در این پلاتفرم مطالب خود را نشر می‌دهند و این فرصت را می‌یابند که از طریق کامنت‌ها بازخورد نوشته‌ها و آثار صوتی و ویدئویی خود را ببینند.

بخش اصلی “تریبون زمانه” به ارائه مطالب دریافتی اختصاص دارد.

ما به دنبال آثار خواندنی و دیدنی در وب فارسی هم می‌رویم و هر روز گلچینی از آنها را عرضه می‌کنیم. شما در این زمینه هم می‌توانید به ما کمک کنید. اگر به نوشته‌ای برخوردید که فکر کردید خوب است در “تریبون” بازنشر یابد، عین آن یا لینک منبع اصلی آن را با ای-میل در اختیار ما بگذارید، همچنین اگر به عکس، طرح یا ویدئویی برمی‌خورید که مایلید دیگران هم آن را ببینید و بازنشر آنها اشکالی نداشته باشد، از امکان “تریبون زمانه” استفاده کنید.

ما به “خبر خوش” نیز نیاز داریم، خبر خوش برای ستونی به همین نام. تار جهان‌گستر اینترنت پر است از خبرهای دردانگیز. ما بر آن شده‌ایم که خبرهای خوش هم بدهیم: خبر خوش آزادی یک زندانی را، خبر موفقیت یک اعتراض مردمی را، آن سان که ناظم حکمت سروده، خبر در مورد تشنه‌ای که به آب می‌رسد.

به طنز هم نیاز داریم.

و همچنین سپاسگزار خواهیم شد اگر توجه ما را جلب کنید به موضوع‌هایی که در وب فارسی بحث‌انگیز شده‌اند. ما بر آنیم که مدام در مورد این گونه موضوع‌ها گزارش دهیم. البته موضوع‌های بحث‌انگیز فراوان هستند. علاقه ویژه ما به دادن گزارش درباره موضوع‌هایی “دیگر” است، موضوع‌هایی که ممکن است در منظر جریان اصلی رسانه‌ای (mainstream) ننشینند یا حضوری صرفاً حاشیه‌ای داشته باشند.

“تریبون” دارای آیین‌نامه‌ای است که آن را در اینجا می‌خوانید. ازشما می‌خواهیم افزون بر همکاری با “تریبون”، درباره ساختار و شکل و شمایل آن هم نظر دهید.

ارتباط با تریبون و ارسال مطلب، از طریق ایمیل tribune@radiozamaneh.com ممکن است.

تریبون در اختیار شماست.