ذر اخبار:

مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه لایحه بودجه عظیم ۱.۷ تریلیون دلاری را تصویب کرد و مانع توقف و تعطیلی احتمالی نهادها دولتی ایالات متحده شد.

این لایحه عصر جمعه برای امضای جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا به کاخ سفید ارسال شد و با امضای او به قانون بدل شد.

بودجه فعلی دولت آمریکا عصر جمعه به پایان می‌رسید و دولت در معرض تعطیلی قرار داشت. به همین دلیل نمایندگان کنگره به طور اضطراری به آن پرداختند تا مانع تعطیلی دولت و نهادهای اداری کشور شوند.

مجلس سنای آمریکا پنجشنبه این لایحه را تصویب کرده بود. بودجه کشور بر اساس قانون تا ماه سپتامبر سال آینده تامین خواهد شد.

در این بودجه برای سال مالی ۲۰۲۳، بیش از ۷۷۲ میلیارد دلار برای برنامه‌های غیردفاعی و داخلی و بیش از ۸۵۸ میلیارد دلار به بخش دفاعی اختصاص داده شده است. این بودجه همچنین شامل حدود ۴۵ میلیارد دلار کمک اضطراری به اوکراین و متحدان ناتو و تقریباً ۴۰ میلیارد دلار جهت کمک‌های اضطراری مرتبط با بلایای طبیعی مانند طوفان، آتش‌سوزی و سیل اختصاص یافته است.

صلح بهترین و معقول‌ترین

در خبر فوق، بیش از نمی بودجه ۲۰۲۳ ایلات متحده را بودجه نظامی (میلیتاریسم) تشکیل می‌دهد! این واقعیت توحش و سادیسم و سادومازوخیسم جهان است، بعد عده‌ای ابله یا فریب‌خودره-بر فرض قبول ادعای ملی‌گرایی- از خلع سلاح ایران می‌گویند از چندتا سلاح راهبردی مانند موشک نقطه‌زن و پهپاد!

اینها هنوز درک درستی ندارند از توحش باقی‌مانده از دوران پیش ۱۹۴۵ میلادی، سازمان ملل و قوانین بین الملی مختلف این وحوش نظامی‌گری ایجاد کردند تا از شدت توحش در جهان کم کنند، در این میان بلای خانمان‌سوز ایدئلوژی آخرالزمانی اخوندیسم در ایران ۴۴ سال است که این کشور و رمدم در اسارت خودش گرفته و با اشتباهات مهلک و پرخسارت داخلی و خارجی، تا توانسته دشمن برای کشور و مردم ایارن درست کره، علی رغم سیلی‌های حقیقت پیاپیی که می‌خورد و اخرینش سیلی حقیقتی بود که چین خورد، هنوز اقلیتی حاکم و نفوذی تندوری مذهبی (مشهور به خرمذهبی یا به قول مرتضی مطهری خر مقدس) همچنان دنبال ایدئلوژی‌های توهمی غرب‎ستیزی و امریکاستیزی و اسرائیل‌ستیزی هستند!

بدیهیات اصول سیاست خارجی متوازن رعایت نمی‌کنند، تا انکه باید ین سلمان و چینی‌ها در عمل به آنها نشان دهند!

اما افیون ایدئولوژی آخوندیستی اینها بیمار کرده، برای همین بایست مردم با ادامه حنبش اعتراضی، آن بخش از عقلای ج.ا و ملی‌گرایان حکومتی و نیروهای مسلح را از این نعشگی توهمی ایدئولوژی بیدار کنند و با پلان ج یا شبه کودتای رستاخیز ملی مدرم بعلاوه نیروهای مسلح، قبل از اینکه مافیایی‌های داخل حکومت ایران به مرز نابودی بکشانند، نجات دهند.

توصیه برای مطالعه لینک‌های زیر خلاصه‌ای برای ایده و راه حل گرفتن ره‌یافت‌هاست

بروزرسانی‌های مهم، از انحطاط شایستگانی و شبه‌نفرین قتل امیرکبیر تا راز دلار ۴۰ هزار تومانی و مافیاهای نظیر خودرو: توحش باطل‌های شش‌گانه، دشمنان اصلی ایران و جهان!

 

جنگ اباطیل: رسوایی اقتصادی اهریمنان ضد ایرانی (حاکمیت سگ و گربه پرستی!) سوءاستفاده ایران‌ستیزان تا همدستی- احتمالا ناخواسته برخی از بیت نظام و شراکت -احتمالا قطعی- مافیای اقتصادی با دشمنان تحریم‌چی اجنبی و تحریم‌ساز داخلی!

صلح حقیان: اهریمن مافیا، می‌خواهد دلار ۴۰ هزار تومان کند حتی به بهای نابودی ج.ا و کشور و ملت ایران و …

 

جنگ‌های اباطیلی (۳)، با جولان مافیای فاسد اقتصادی- بویژه خودرو- درون شبه نظام “ظالم و فاسد و جنایتکاری” آخوندی، روند سرنگونگی ‌اش را تسریع خواهند بخشید!

 

تا حد امکان، گذار به حکمرانی مردمی (سکولار دمکراسی) به روش غیر خشونت‌‌آمیز

 

درباره فرمانروایی مردمی (سکولار دمکراسی)؟

 

ویرایش ۲: کشورملت ایده‌آل، کشورملت واقعی؟! نکاتی درباره سوءتفاهمات ملی-جهانی

 

صلح حقیان: (۱۸+) ایران در بحران‌های چندجانبه جنسی در تحت لوای حکومت آخودی و حجاب اجباری و قانون جاهلانه عفاف و حجاب

https://www.tribunezamaneh.com/archives/326146

 

جنگ اباطیل: جنبش ضد ج.ا مردم ایران درگیر ۶ باطل، ماهی‌گیری نجاست‌خورهای مافیایی داخلی و خارجی از جنبش اعتراضی ۱۴۰۱

 

نکته پند راهبردی به رئوس ج.ا بویژه بیت خامنه‌ای و سران نیروهای مسلح برای نجات حاکمیت خود و موجودیت ایران از وضع نکبت‌بار انحطاط‌ها و خطرناک و ادامه تراژدی فرصت-نسل‌سوزی و بحران‌های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و اخلاقی:

۱- توصیه اکید به اجرای فوری پیشنهادهای دقیقه نود و وقت اضافه برای خروج از بحران فعلی

 

دقیقه ۹۰ تمام شد، رفتی تو وقت اضافه، ای ج.ا همین امروز اعلام علنی کن خواهان رابطه عادی مستقیم و دیپلماتیک با امریکا هستی، بویژه برای چندین بار که از امثال چین سیلی حقیقت خوردی!، اگر اندازه سر سوزنی عقل و عرق ملی و شرافت داری معطل نکن در احیای برجام(ویرایش ۲)

کامنت حاوی پیشنهادهای دقیقه ۹۰ به ج.ا و به نفع ملت

۲- توصیه اکید به اجرای پلان ج و رستاخیر ملی مردم و نیروهای مسلح برای استقرار حکمرانی مردمی

 

آنگاه که شاه لُخت- خَرامیده- ولی ناآگاه بر راه نابودی میرود، بهترین دوستانش، داناترین دشمانش هستند!

درباره فرمانروایی مردمی (سکولار دمکراسی)؟، اسیرکُشی (امثال محسن شکاری)، نمونه‌ای دیگری بر نانظامی ج.ا؟!

چرا ضحاک در افسانۀ ایرانی کشته نمی‌شود؟ – IranNamag
ابوالحسن تهامی

۳- برای جبران ضربات مهلک و گاه غیر جبرانی همزمان حکومت آخوندیستی و مافیایی آکنده ظلم و فساد و جنایت، دعوت و پند می‌کنم به بازگشت و توقیت هویت ایرانی، این شب چله ۱۴۰۱ به مطالعه و اجرای درست و اصیل جشن‌های ایرانی به جای رسومات اندوه‌انگیز و انحرافی که به اسم اسلام در کشور ایران ۴۴ سال پیاده شده و امروزه نسل‌های افسرده و خشمگین و ناراضی حکومت درست کرده و هر روز ممکن با جرقه‌ای، یک جنبش اعتراضی یا انقلاب براندازی راه بیفتد!

جشن‌های ایرانی

جشن‌های ایران باستان

این مطالب در پانوشت لینک زیر آمده، مناسب دیدم در مطلب جداگانه متشر شود، شاید دیگر امثالهم فعالیت چندانی به شکل نکنم، مطالبمان منتشر حداکثری و نقد و اصلاح کنید، نیازی به ذکر منبع نیست، مهم نشر حداکثری نیک‌خواهی نگارنده است.

متن مفصل (توحش باطل‌های شش‌گانه و خشونت‌طلبان، دشمنان آزادی حقوق بشری و عامل اصلی بدبختی مردم ایران و جهان!؛ فهرست نکاتی از جنگ اباطیل تا صلح حقیان):

 

توحش باطل‌های شش‌گانه و خشونت‌طلبان، دشمنان آزادی حقوق بشری و عامل اصلی بدبختی مردم ایران و جهان!؛ فهرست نکاتی از جنگ اباطیل تا صلح حقیان

 

 

 

جنگ اباطیل: خلاصه سر فصل‌ ۶ باطل جنبش مردمی درگیر در آنها!

جنگ اباطیل: خلاصه پلان ج برای براندازی حکومت آخوندیسمی ج.ا

 

درباره فرمانروایی مردمی (سکولار دمکراسی)؟، اسیرکُشی (امثال محسن شکاری)، نمونه‌ای دیگری بر نانظامی ج.ا؟!

جنگ اباطیل: راه حل موقت همزمان نجات ایران-خاورمیانه-غرب-شرق، آتش بس دوساله و آماده شدن برای شروع زندگی جهانی تازه!

جنگ اباطیل: قضایای تشابهی اوکراین زلنسکی و عراق صدامی، و سیلی حقیقتی که می‌زند دنیای پلشت بر صورت خواب زدگان ج.ا، اما همچنان حکومت ج.ا نمی‌خواهد بیدار شود از به خوابی خودزده!

جنگ اباطیل: بعد ۴۴ سال حکومت انحطاطگر آخوندی، تجریه شکست خورده شوراهای شهر روستا، نمودی آشکار از فاجعه پرخسارت فدرالیسم، و پیش‌نمایشی از ویرانستان جدابی‌طلبی قومی-مذهبی!

جنگ اباطیل: چندتا از بلاهت خائنانه کمدی-تراژدی حکومت آخوندیسم در راه نابودی ایران!

جنگ اباطیل: از پَخمگی تا نخبگی، توهم استقلال سیاسی میان ایدئولوژیست‌های ج.ا (۲)

بار دیگر به خوانش و تعمق همگان به مطالب مهم قبلی را دعوت می‌کنم:

برای روشن اندیشی درباره سری مطالب جنگ های اباطیلی بایگانی را مرور کنید

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/korooshbotshekane

نمونه دیگر نوشتارهای مشابه

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/botshekan

‘رندی’ دیدم نشسته بر خِنگ زمین »

نه کفر و نه اسلام و نه دنیا و نه دین » 

نه حق نه حقیقت نه شریعت نه یقین »

اندر دو جهان کِرا بود زَهره این »

(خیام)

پ.ن: درباره اشتباهات تایپی قبلا توضیحاتی داده‌ام در مطلب کسیتی‌ام

 

 

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)