حقیقت تلخ گیر افتادن اکثریت مردم ایران بین چندین باطل داخلی و خارجی است از جمله:

۱- باطل درونی مردم، در حقیقت باطل‌های دورنی مردم بسیار است، مردم عادی، به چند گروه نسلی هستند، گروه پیران و کهن‌سالان، که بسیاری‌شان در مراحل زوال عقلی و تحلیل خاطراتی هستند و برخی در اواخر میان‌سالی و عبور از دالان خوفناک تونل زمانی کیستی و چیستی زندگی (از کجا آمده ام و آمدنم از بهر چی بود…؟!)، بسیاری از آنها همان‌هایی هستند در اواخر دهه ۱۳۵۰ در چیزی موسوم به انقلاب ۱۳۵۷ یا انقلاب اسلامی نقش داشتند، که بعدا نتایج شوم و منحوسی برای بیش چهل سال در پی داشت.

 

۲- باطل مهم دیگر، همراهی بخش بزرگی از نسل بزرگ‌سالان و جوانان دهه ۱۳۵۰ با معتقدان به قرائت اسلام سیاسی خمینی و هودارانش (که بنظرم نسخه همان اسلام افراطی سنی سلفی‌گری است که از درون آستین مدعیان شیعه اصلاحگرا زد بیرون)!

 

۳- باطل مهم دیگر، نقش همیشگی تا اکنون تفرقه اندازانه اپوزیسیون خارج‌نشنین است.

 

۴- باطل دیگر، وجود افراد و گروه‌های تجزیه‌طلب قومی (موسوم به پان‌ها) و مذهبی سنی (که در حقیقت دنبال حکومت شرعیت سنی سلفی‌گری هستند) یعنی این فرقه‌ها اکنون نمونه حاضر و مشخصش در منطقه بلوچستان ایران خودنمایی می‌کند است. داری گروهک‌های تررویستی مسلح هستند و اقدامات به تروریستی از قتل شیعیان تا گروگان‌گیری و آزار شیعیان از آخوندها تا مردم عادی می‌کنند در استان سیستان و بلوچستان و اطراف این استان!

 

۵- باطل بزرگ، وجود دشمنان و ایادی فاسد مافیایی داخلی ( از رانت‌خواری تا دزدی‌های کلان از بیت المال و…) است.

 

 

۶- باطل دولت‌های اجانب و بیگانه، نقش منفعلانه تا ضد ایرانی، اقدامات ظالمانه تحریم حتی کالاهای بشردوستانه از یک سو و پناه دادن به دزدان و ظالمان حکومت آخوندی به کشورهایشان!

 

جنگ اباطیل: جنبش ضد ج.ا مردم ایران درگیر ۶ باطل، ماهی‌گیری نجاست‌خورهای مافیایی داخلی و خارجی از جنبش اعتراضی ۱۴۰۱

 

برای روشن اندیشی درباره سری مطالب جنگ های اباطیلی بایگانی را مرور کنید

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/korooshbotshekane

 

نمونه دیگر نوشتارهای مشابه

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/botshekan

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)