الف- پس مصائب فراورانی که نفوذی‌های احمدی‌نژدایسم کردند (متاسفانه با زیر جلد ابراهیم رئیسی دوباره وارد مجلس و دولت و نهادها شدن، همان‌هایی فجایع کرسنت و دکل‌های نقتی گمشده و شایعه ناپدید کردن ۲۰۰ میلیارد دلار درامد نفتی روی داند که هر کدامشان ملتی به نابوید می‌کشاند)، شاخه امنیتی حاکمیت با سرکردگی تیم حسن روحانی توانست با مشقات زیاد شانس دوباره به همزمان به موجودیت ایران و البته به آخوندیسم مافیایی بدهد!، اما در همان روزهای اول باز اشتابها راهبردی انجام دادند (ممنوعیت تجارت با امریکا و موشک پرانی با عبارت عبری نابودی اسرائیل و…!) این بار دربار پر از نفوذی ضد ایرانی خامنه‌ای و رقبای میانه‌روها ج.ا یعنی باند مافیایی اصول‌گرا و شاگردان مصباح یزدی و پایداری و احمدی‌نژادیست‌ها (نفوذی‌های سلفی پان‌عرب-سنی‌های سلفی ضد شیعه اصلاحگر، وارد عمل شدند، توسط عواملشان خامنه‌ای مشکوک به سلامت عقلی (به شدت دچار مشکلاتی هیمشگی دیکتاتورهایی کلاسیک تاریخ همچون قذافی است) و بخش مزدور (شای خودشان هنوز نداند توی زمین ضد ایرانیان بازی کرده اند!) اقدامات برخلاف مصالخ و منافع ملی انجام دادند!
فرصت طلایی بازسازی و جبران اشتباهات راهبردی عدم موازنه مثبت که باید از دوران جنک سرد (دهه ۱۹۸۰ میلادی مانند دنگیسم چنیی در ایران توسط خمنیی و خامنه ای و … انجام میشد) راه بلاهت خائنانه سیاست مخرب و رپحسارت و نابود کننده ایران یعنی سیاست خارجی غرب-امریکا-اسرائیل‌ستیزی ادامه دادند!

با تومهماتی مشتی جاهل خرمذهبی و نفوذی ضد ایرانی در نهادها حاکمیتی ج.ا القاء می‌کردند که دارند برای امام عصر معصوم کار می‌کنند، در حالی داشتند بر ضد همان چیزی ادعایش داشتند کار می‌کردند! امروز که ایران تمام فرصت‌های طلایی دوره اوباما و حتی دو-سه یال اول ترامپ از دست دادند، حداقل رژیم امریکا در ظاهر دولت ترامپ در دو سال اول، باز فرصت معامله بزرگ دادف امریکا می‌خواست هنوز ایران وارد بازی موزانه مثبت کند در قبال چین، یک بازی برد-برد کامل بود، برجام در حقیقت بهترین توافقی بود که ایران بعد از ده‌ها سال از توافق الجزایر بین پهلوی-صدام (قرارداد ۱۹۷۵) به دست آورده بود، اگر پهلوی توانست تا سال ۱۹۷۹ به هر جروی از دستاوردهای توافقش استافده کند، منتهی با بزدلی که نشان داد در ابرابر خمنی و خائنان چپ التقایط مارکسیتی شبه بعثی و البته نفوذی بعثیان شاخه اسدیسم (ایدئولوژی پان‌عربیسم بعثی بر نابودی همزمان اسرائیل و ایران درست شده است!) و ملی‌گراهای فریب خورده یا خائن که با آخوندها روی هم ریختند، موجب شدند پهلوی ضعیف النفس بزدل پا به فرار بگذارد و ارتش به ظاهر ملی آخرین مرحله خیانت به ایران را انجام و با اعلام بی‌طرفی ایرانرا  تقدیم آخوندیسم ضد ایرانی کند!

هم دروغ‌ها بالا بود، حقیقتا نه صدام و نه قذافی و امثال صهیونیست نبودند، دقیقا صدام و قذافی بخاطر اینکه وارد فاز غرب-امریکا-اسرائیل‌ستیزی عملیاتی شخت و خشن شدند (حمایت مالی و نظامی از ارتش جمهوری‌خواه ایرلند تا سرنگون کردن هواپیمای مسافربری و ساخت سلاح‌های کشتار جمعی شیمایی و میکروبی و هسته و استفاده عملی آنها! سیگنال قوی داد که دیگر صدام و قذافی ماندشان هیچ توجیهی ندارد)، و این حکومت ابلهان واقعا می‌خواستند را اسرائیل نابود کنند، پس حکم تاریخ انتقضایشان داده شد! وقتی چین مرحله حکم انقضا می‌رسد تصور خام خرمذهبی‌های شیعه انحرافی (سلفی تقلیدی از سنی سلفی) از شیعه اصلاحگر اصیل این است که مثلا چین وروسیه و هند و اینها موافق نبودند! نه در این موارد تمام دنیایی به اسم تمدن جدید جهانی می‌گویم، اتفاق نظر دارند، اکنون مرحله رسیدن به اتفاق نظر رسیده اند، چند بار فرصت دادند از جمله برجام، اما استکبار ردبار خامنه‌ای و ابلهیت خائنانه ضد ایرانی توسط تندورهای خرمذهبی و خرمذهبی نمای نفوذی در سپاه و ارتش و نیروی انتظامی که نمونه اش در ستاد امر به معروف و گشت ارشاد دید و همین‌ها جزقه نابودی زدند و اتاق‌های بازرگانی و کارتل‌های مافیایی از خودرویی تا غیره، همگی خودشان به نفهمی زدند که فاز نابودی کامل ایران دارند پیش می‌برنند، بخشی کاملا اگاهانه و همدستی مسخض بخصوص مافیایی ها فاسد اقتصادی و بخشی هم خرمذهبی ها شاید حتی فقیر!

 

جنگ اباطیل: ظلمی که حکومت مافیایی ج.ا به شیعه اصلاحگر (سکولاریزاسیون اسلامی از اورجینالیسم سلفی) کرد

چیزی حکومت آخوندیسم دارد می‌کند ادامه همان اشتابهات صدام و قذافی است، “پلان ج” ارائه شد به عنوان آخرین راه حل ممکن قبل فروپاشی کامل ایران!

ب- بلاهت خائنانه دوم مهم، باز گذاشتن دستان مافیا به ظاهر خصوصی (خصولتی) برای غارت منابع و اتلاف منابع زمانی-فرصتی-مادی-معنوی-انسانی ایران برای درگیری با غول غرب! در این دوران که اوجش از دهه هفتاد شروع و امروز در قله جولانگاه مافیا هستیم که از کلیت مجلس تا دولت و نهادهای انتصابی و عاومل دانسته و ندانسته مزدور مافیا هستند، فاجعه آیین نامه واردات خودرو که با بدیهیات مسلم بارها تجربه شده منطق اقتصادی بازار رقباتی در تضاد است، نشان داد ایران‌فروشان و خائن ضد ایرانی و ضد شیعه اصلاحگر یعنی مافیا فساد اقتصادی افسار حاکمیت اخوندیسم (ح.ا) در دست گرفته است!
برای هیمن می‌گویم، متهم و مجرم ردیف اول تمام مظالم و جنایات و فسادهای کلان و از جمله قتل‌های ایخر به شکل اعدام و به شکل کشتگان در تظاهرات در درجه اول به گردن مافیای‌ها است، به گردن همه کسانی مولتی میلیاردر تومانی و میلیونر دلاری و بالاتر هستند که بازار ایران تبدیل به بازاری سیاه و مافیایی و دلالی کردند، تک تک این سرمایه‌دارها از خرده مولتی میلیاردر  تا کلان هزاران میلیادرهایشان در این جنایت نابودی ایران مسئول و شریک جرم قتل‌ها و خرابی‌ها و  حذف ایران در جغارفایی جهان هستند!، که توسط جمعیت تحمیق شده ده‌ها میلیونی مناطق شرقی و مرکزی دارند هر روز نیروهای مسلح درگیرتر می‌کنند تا در غرب و شنال غرب و جنوب شرق و بخش‌هایی جنوب غربی، پان‌های ترکی-کردی-بلوچی-عربی در حال تجزیه ایران باشند!
اینکه چرا -شاهد خودزنی ضد ایرانی- جمعیتشهرهای به ظاهر عمده شیعه زاده و فارسی زبان مرکزی و شرقی دارند این حماقت می‌کنند و نیرو پیاده نظام تجزیه‌طلبان و مافیای خائن نفوذی ج.ا شده اند، خیلی زیاد است، قطعا اشتابهات راهبردی جذب و پذیرش میلیون‌ها نفر از اقوام دیگر از نواحی که پان‌های کردی-ترکی-عربی مغزشویی‌شان کردند به سمت مناطق فارسی‌زبان، تراژدی ادعای ترکی-قشقایی استان فارس، یک کمدی-تراژدی بزرگ مدیریت جمعیتی است، اجازه دادن گروه‌های زبانی که مستعد تجزیه هستند مناطق راهبردی فارسی‌زبان تغییر بافت جمعیتی دهند، در تهران، قروین، مناطق مرکزی، چهار و محل و بختیاری و… همه جا این سم مهلک ضد ایرانی پخش شده است!، این افراد به اسم ایرانی و فارس دارند در شهرهای کوچک و بزرگ مرکزی و شرقی تظاهرات می‌کنند، اما دلشان با ایران متحد و تمامیت ارضی نیست، دلشان با تجزیه‌طلبان و دشمنان وجودی ایران است که در میان صفوف معترضان فارسی‌زبان و شیعه نفوذ کرده اند! البته اعتراضات برای حقوق بشری و آزادی مدنی و سبک زندگی و نجات از فقرو مافیای و.. بر حق است و متاسافنه سخنرانی آخر خامنه‌ای نشان داد او دربار و مفایایی او را بازی گرفته نمی‌خواهد به این حقوق گردن نهد! حتی به قیمت نابودی حکومتشان و نابودی ایران!

البته درغ‌گویان پان نژادپرست، امثالهم متهم به پان فارسی می‌کنند! مسئله اصلا فارس و غیر فارس نیست، مسئله این است از چهارصد سال پیش استعمارگان انگلیس یو روسی بخصوص این سم ضد ایرانی همگرایی فرهنگ و تمدن ایرانی در محدودیت و تخریب حوزه نفوذ تمدنی ایرانی با زبان فارسی شتیزی آغاز کردند، رواج زبان فارس از شبه قاره هند و آسیای مرکزی و آناتولی گرفتند، سپس پروژه ملیت سازی دورغین از گروه‌های پراکنده شاخه ایرانی‌زبان‌ها کردند! در حالی ایرانیان ترک‌زبان شده به شدت به سمت همبستگی دروغین بردند، اما مشاهده شد با دورغ پان‌کدریسم گروه‌های کرمانج و سورانی و کرمانشاهی کُرد کردند و در ادامه به سمت لک، فیلی، لر، بخیتاری، .. در خال پیشروی هستند، کمر هویت چند هزار ساله ملیت ایرانی همگرایی حول فرهنگ و تمدن در لفافه زبان فارسی را این پان‌کُردیسم شکست!
زبان فارسی ای که همان زبان نیکان از تیسفون و پارسه تا بلخ و بخارا و فرغانه بود! زبان حاصل تلاش گروهی صدهاساله نوشتاری استاندارد شده نیاکان همین گروه‌های قومی امروزی و ملیت‌های کذایی است، زبان فارسی زبان همه مردم ایران است!

این اشتباه راهبردی این است نیروهای نظامی سپاه و ارتش وارد شهرهای مرکزی و شرقی بشوند، در حالی باید با تمام قدرت وارد نواحی تجزیه شده و تجزیه‌طلبان سرکوب کنند، اگر شواهد حاکیست باید چاره جز زدن کامل شمال عراق و اعرااب مرتجع نیست.

اگر حقیقتا این طور ادعا می‌کنند روی محور مقاومت نفوذ دارند، این  نیرو نیابتی الان وقتش هست تمام توان اقتصادی بویژه انرژی اعراب مرتجع را نابود کند، امروز نکند، شش ماه یا یکسال دیگر آنها همین کار با تمام زیرساخت امنیتی و دفاعی و اقتصادی ایران خواهند کرد!

ج- اگر بر فرض بعید فکرکنیم که فرماندهی و سازمان نیروهای مسلح در دست ایران‌خواهان است (؟!) راهبرد
اصلی، بایست تمرکز نیورهای در نواحی سواحل شمالی و شمالغرب و غرب و سواحل جنبی برای حفظ این مناطق باشد، باید با تمام قوا تجزیه‌طلبان و حامیانشان در داخل و خارج ایران به انواع روشهای مستقیم نیابتنی ضربات مهلک بخورند، همین امرو زو نه شش ماه یا یکسال دیگر، متاسفانه خامنه‌ای و دربارش پیشنهاد پادشاهی رد کردند!
در ارمانیه براندازی (پلان ج) و طرح کودتای ملی (رستاخیر مردمی به همراه نیروهای مسلح برای براندازی آخوندیسم)، پیشنهاد اولش به خود خامنه‌ای و دربارش بود، که خودشان به زدن بساط ریا و تزویرو خردستیز آخوندیسم را جمع کنند، با کودتایی استارت پایان حاکمیت فاسد ظالم و جنایتکار ضد شیعه و ضد ایرانی آخوندیسم در ایران را بزنند، مهم نیست کی پادشاه و حاکم باشد، مهم در درجه الو حفط ایران و مبارزه جدی با مافیا اقتصادی فاسد داخلی، و ایجاد روابط کامل با تماتم جهان از غرب و شرق است تا موازنه مثبت ایجاد شود، باید بلافاصله روابط مستقیم ودیپلماتیک با امریکا همین امروز و همین هفته بزنند، یک سیگنال کوبنده به کسانی منتظر نابودی و تجزیه ایرانند!. تا ایران از باتلاق سیاسی و اقتصادی فاسد و انحطاط فزاینده اجتماعی و تمدنی و فرهنگی و اخلاقی خارج شود.

رودست حقیقی راهبردی این است، دشمنان شیعه اصلاحگر و ضد ایرانی، توقع دارند حاکمیت آخوندیسمی ج.ا به بلهات خائنانه اش ادامه داده، نیورهای نظامی در مناطق مرکزی و شرقی وارد شهرها کند و تمرکزش را از مناطق تجزیه‌طلب منحرف کند (با حماقت جمعیت سرخورده از ج.ا عرق در انحطاط!)، اما برعکس عمل کند، انها انظار دارند برجام احییا نشود و حکومت با غرب و امریکا رابطه برقرار نکرده و به بلاهت خائنانه یعنی ستیزه جویی اش با غرب و امریکا ادامه دهد تا موازنه مثبت رابطه راهبردی شرقی-غربی در ایران برقرار نشود، باید رودست بزند، باید همین امروز و شجاعانه با امریکا رابطه دیپلماتیک اعلام کند، رودست بزنید به تمام این حماقت‌های ۴۴ ساله نفوذی‌های ضد ایرانی در حاکمیت اآخوندیسم ج.ا ، امروز ، چرا که چند ماه دیگر دیر است.

 

 

جنگ اباطیل: در حال وقوع!، بعد از فاجعه تجزیه ایران!، دشمن اصلی ایران، خود لعنتی خامنه‌ای و بیت و انصار نزدیکش، سردسته حکومت مافیایی آخوندی (ح.ا) است

 

برای روشن اندیشی درباره سری مطالب جنگ های اباطیلی بایگانی را مرور کنید

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/korooshbotshekane

 

نمونه دیگر نوشتارهای مشابه

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/botshekan

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)