محمد عبدالهی از کارگزاران و نان بخوران ج.ا گفته: جریان برانداز، مخالفان و منتقدان جمهوری اسلامی، گمان می‌کنند اگر جمهوری اسلامی نباشد، ایران گل‌ و بلبل و بهشت خواهد شد…!

امثال او به شمار ده‌ها و صدها نفر در طول چهل و اندی سال حکومت ظالمانه فاسدانه و جنایتکارنه ج.ا در حال توجیه مغزشویی ادامه حمایت خرمذهبی‌ها، و فریب رعب افکنی در دل اکثریت مردم مخالف ج.ا است، که مردم از پس از سرنگونی ج.ا می‌ترساند!
همین گفته امثال محمد عبدالهی، سندی دیگر از جنایت حاکمان ج.ا است، که چنان سرکوبی از مخالفان کردند و چنان سیستم دیکتاتوری ضد نخبه کش و ضد رهبری سالم کاریزماپرروی و ضد حزب و تشکیلات اپوزیسیون داخلی درست کردند، که در ظاهر هیچ آلترناتیو خوب یا بهتری از حکومت منحوس و نجس حرام لقمگان ج.ا قابل تصور نیست، این جنایت هم یکی از لیست بلند بالای جنایات ج.ا در حق مردم ایران است! این شدت استکبار شیطان صفتانه حاکمانی است که خود ر حقانیت دائمی حکومت می‌بینند و شانسی برای بقای یک ملت-کشور در صورت سرنگونی خود قبول ندارند! این چه سطان دنیاپرستی است که خود را در چنین حقانیت می‌بیند که موجودیت یک کشور – از آموزش و پرورش تا نهادهای حاکمیتی و اداری و امنیتی- در بود و نبود خودش فرض و طراحی کرده است؟!
حتی قاجارها و پهلوی‌ها نیز پس از سرنگونگی ظرفیت‌هایی برای بقای ایارن باقی گذاشتند! اما سمپات‌های پروپاگاندای ج.ا عملا می‌گویند بود و نوبد ایران وابسته بودن حاکمیت ظالم و فاسد و جنایتکار ج.ا است! این دیگر آخر جنایت ضد یک ملت تاریخی است!
براستی ای ج.ا، خوبی چه بدی دارد که انجام نمی‌دهی؟! در این چهل سال چرا نگذاشتی ایران مثل بقیه کشورهیا مستعد رشد مادی و معنوی کند؟! چرا ایران از کشورهایی مثل جنوب خلیج فارس یا شرق آسیا عقب مانده تر شود؟! چرا حتی در استعدادهای طبیعی محرزی چون انرژی و تولید برق نیازمند واردات است، آیا این کفران نعمت الهیی نیست بزرگرتین دارند سوخت فسلی جهان (مجموع گاز و نفت و زغال سنگ) نیازمند واردات برق و گاز و بنزین و.. باشد؟! د رحالیکه بایست بالاتر از روسیه و امریکا و عربستان و عراق باشد! این جنایت اقتصادی و فقر مصنوعی تحمیلی بر اکثریت مردم ایران را همیشه با بهانه توطئه تحریم دشمن خارجی می‌خواهی توجیه کنی، اما دروغ می‌گویی حرام لقمگان ضد بشری، این دشمن خارجی کی درست کرد جز تو ای ج.ا لعنتی!

اما این یک توهم است، همیشه راهی برای گذار از یک حکومت ظالم است. فقط کافی است تمام مردم از هر قوم و گروه عقیدتی درک کنند اهریمن امثال ظالمان دنیاپرست در حکومت ج.ا چگونه انها با حکومت ترس در اسارت نگه داشته است!
در اسارت ظلم و فساد و جنایتش، یعنی دارد می‌گوید آهای مردم اکثریت فرودست و ستمدیده ناامید ایران، یا باید اهریمن ج.ا تحمل کنید به این زنده‌مانی خفت‌بار و حقیرانه شبهب ردگی تحت تسلط اربابان آخوندی و عواملش رضایت بدهید یا کشور ایران شما را به ویرانی جنگ داخلی و تجزیه تحویل می‌دهیم! این است که می‌گوییم تجزیه‍‌طلبان و فرقه‌گرایان چون سنی‌های سلفی‌گر دارند همدستی – شاید ناخواسته- با اهریمن ظالمان درون حکومت ج.ا می‌کنند!

برای همین است از تظاهرات با پرچم‌های تجزیه طلبانه ابراز شکایت می‌کنیم، از شعارها و شوهای احمقانه گروه‌های قومی و مذهبی غیر شیعه در تظاهرات حمایت نمی‌کنیم، چون می‌دانید باز تکررا داستان هراس افکنی میان مردم بویژه دهها میلیون نفرمردم ملی گرای ایران متحد از فارسی زبان تا لر و شمالی و غیره بویژه شیعیان و مذهبی‌های میانه رو تا سکولار از همراهی کامل برای براندازی ظالمان در ج.ا باز می‌دارد!

و حتی به بهانه همین ترس، آنهایی که درون همین حکومت تا مقداری انسانیت اخلاقی و علاقه ملی ایرانی خالی‌شان می‌شود اگر هم بتوانند توی دلشان خالی بشود عملا در صدد شوند جناح و باندهای فاسد و ظالم و جانی ج.ا کنار بزنند، بخصوص بخش نیورهای مسلح ملی، بخاطر همین شوهای احمقانه تجزیه‌طلبان و فرقه گرایان مذهبی نسنی کمتر جرئت می‌کنند وارد فاز حمایت میدانی سخت براندازی از جنبش مردمی عیله حکومت آخوندی بشوند و یا لااقل اصلاحات سکولاریزه کنند و از شدت زهر سلفی‌گری و غرب‌-اسرائیل‌ستیزی بکاهند، چرا عامل اصلی وضع تحریم‌ها همین یکجانبه گرایی وابستگی به شرق (چین وروسیه) و دشمنی نابخردانه با غرب و تهدید توخالی و اما دائمی نابودی اسرائیل با یک سری کارهای ایذایی علیه غرب و یهودیان و اسرائیلیان، این قطب اصلی قدرت و ثروت جهان علیه موجودیت ایران بسیج کرده و آنها ایران در بدترین شرایط تحریم تاریخ معاصر قرار داده اند و موجب عقب ماندگی کشور شدند!
و تا این ستیزه جویی با غرب و اسرائیل پایان نیابد، مشکلات مهم با خارج و داخل مرتبط با این مسئله حل نمی‌شود!، که ایران بازنده قمار ناموازنه بین ابرقدرت‌ها قرا داده است و اقلیت مافیایی چند هزار نفری عامدا دارند کاسبی تحریم و گرانی و احتکار و انحصار و رانت و دلال بازی و نوسان گیری از تنش‌های روانی بازار می‌کنند!
حقیقتش برخی حرف‌هایش دارای شباهت به استدلال‌های ماثلهم دارد که چرا می‌گویم درباره سرنوگونی حکومت آخوندی (ج.ا) گزینه جایگزین و آلترناتیو خوب و بهتر نیست.

اما قطعا هر نوع آلترناتیو و جایگزینی که دارای دو شرط باشد بهتر از حکومت آخوندی ج.ا است:

۱- سکولار باشد، یعنی نهاد حکومت از نهاد دینی جدا باشد و البته قطعا دمکراتیک چه از نوع جمهوری و چه مشروطه بهتر باشد و چه بسا ایران هم بشود یک چین سکولار دیگر! و اما حتی نظامی سکولار هم باز بهتر از حکومت آخوندی مدعی تئوکراتیک (حکومت دینی) است!

۲- تمامیت ارضی ایران حفظ شود، با تمام و کمال، حتی تحت فریب فدرالیسم، زمینه جدایی قومی و مذهبی بخش‌هایی از ایران حتی آینده دور نیز تصور نشود.

در صورتی هر جنبش مردم و مردم فعال در آن جنبش بتوانند در حین و پیروزی قیام و انقلاب بتواند این دو شرط برآورده کنند، تمام بافته‌های دروغ و راست امثال محمد عبدالهی پوچ است.
اما حجم دروغ‌های امثال این سمپات‌ها و ماله‌کش‌ها ج.ا کم نیستند! آنها اولا دروغی بزرگی به نام جمهوری اسلامی می‌گویند!
اول اینکه این حکومت اساس حتی در حد رژیم، یعنی حاکمیت سازمانی قانونی منسجم نیست! رژیم یا نظام هر چه هست، در خداقلش معنای حکومت آخوندی نیست، وقتی در ساده ترین امور، مسدولیت پذیری نیست، قانون‌مندی اصحاب قدرت و ثروت عضو و عامل حاکمیت خودشان ملتزم به قانون نیستند، از ظلم و فساد تا جنایت، دیگر چه نظام و چه رژیمی؟!
جمهوری پیشوند در کنار بی‌مسمای اسلامی، حقیقتا دیگر چیزی از سطحی‌ترین نمایش جمهوریت مانده در ج.ا؟!

آخرین انتخابات ریاست جمهوریف شدیدترین مهندسی انتخاباتی نمایشی درون حکومتی بود، که حتی افراد خدی نیز به شدت حذف و رد صلاحیت شدند! فاجعه ای چون رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی، از معماران و مسسات و اصلی ترین حافظان حکومت آخوندی تا سایر به اصیلاح انقلابیون از بنی صدر و نهضت آزادی تا میرحسن موسوی، کروبی، حسن روحانی و غیره یکایک حذف و یا به حاشیه و حتی تبدیل به مخالف و ساکت شدند!
تعداد انبوهی از سپاهیان و آخوندها امروزه از مخالفان این حکومت شدند که نقش اساسی در ایجاد و حفظ این حکومت داشتند، و بعضا خود یا خانواده شان هزینه های جانی و جسمی دادند!
این همه ریزش از یاران حکومت آخوندی طی چهار دهه، نشانه ابتذال و انحطاط یک حکومت است و نه تعالی به رژیم مدرن!
تا حالا مردم عادی که بسیاری در برهه‌هایی بارها پای صندوق رای رفتند و در تظاهرات‌ها و تا جبهه جنگ ۸ ساله و حتی نبردهای خارج (مدافعان حرم و..) شرکت کردند از حکمت ریزش کردند و در حالی اکثریت مردم امروزه مخالف حکومتند، در آخرین انتخبات علی رغم شرکت بخشی از جناح عوام فریب اصلاحتچی و تاییدات بر ترک زبانی دو کاندیدا و لر بودن کاندیدای دیگر، باز هم کمتر از نیمی از مردم شرکت کردند، در حالیکه همه می‌دانند بخشی از مردم اساس از روی یک نوع ترس خیالی (شایعات)، علاقه دارند مهر بخورد بر شناسنامه، معمول جوان هایی امیدی به استخدام دولتی دارند!

حقیقت این است شدت ظلم و فساد و جنایت در این حکومت چنان بالا است و خواسته های برحق ابتدایی و بدیهی همچون آرامش معیشتی و  در سیاست و روابط خارجی ندارند، چیزی به نام جمهوریت در این حکومت سالیان است دیگر به یک دورغ و ادعای مفتضح شده است!

در اسلامی بودن، هم که دیگر ریاکاری شبه سنی سلفی‌گری و دواعشی گونه مانده، تکفیر و جاچب اجباری و احکام خشن چون ارعاب و سنگسار و ارتداد و قتل و ترور و اعدام و شلاق و قطع دست (چیزهایی اساس از نظر شیعه اصلاحگر در زمان غیبت امام معصوم حق اجرا حاکمیت ندارد) و در عوض مهمترین و ارزشمندترین ویژگی اسلامی، یعنی رعایت حق الناس بخصوص در بُعد مادی و مالی رعایت نمی‌شود، یعنی دزدی از بیت المال و با انجام اعمال و ترک فعل، موجب خسارات شدید مادی طی این چهل سال و اندی شده است به عموم مردم! حجم خسارت را تا دو تریلیون دلار تخمین زده اند!

ترساندن مردم از تجزیه یا دیکتاتوری نظامی؟!
وقتی داری غرق می‌شوی در آب، چه یک نی و چه صد نی، وقتی غرق رفتی، مُردی، نمی‌گویند زیر یک نی عوطه مُرد یا صد نی مُرد، می‌گویند فلانی مُرد!

ایران در حال انحطاط و مرگ است در ادامه حکومت آخوندی (ج.ا)، حالا چه تجزیه شود و حنگ داخلی و چه نشود! ایران با ادامه حکومت آخوندی در آنیده نزدیک شاید به پنج سال نکشد، از درون پوک و فروپاشیده می‌شود و هم اکنون آثارش هویداست، شیوع وسیع بیماری‎های روانی و ایپدیمک سادیسم و مازوخیسم گرفته و انحطاط شددی اخلاقی و گسترش خلاف و حرام خواری، فروپاشی خانودگی و کاهش ازدواج و سرانه فرزند آوری بویژه در نزد شیعه‌زادگان و افراد بریده از دین و مذهب، دیگر ایران و ایرانی باقی نمی‌ماند بزودی یک نسل دیگر شاید!

حکومت آخوندی- طی بخصوص سی سال و اندی اخیر- بارها ثابت کرده اصلاح‌پذیر نیست و آخوندها و خرمذهبی‌های حاکم و عاملش حاضر نیستند دست ایدئولوژی مخرب ضد ایرانی و قفل‌های ضد بشری-ایرانی‌شان بردارند!، بر مستثمره ای از جمعیت در حال از هم گسختن رو موت اجتماعی و فرهنگی و روانی و اقتصادی سوار شده و هر روز انها از مرگی می‌ترساند در حال وقع است و مسببش ج.ا است!

بارها فرصت داده شد و بارها فرصت سوزانده شد توسط ج.ا و دیگر امیدی به اصلاح حکومت ج.ا نمانده است!

پیشنهاد آلترنتیو و جایگزین که امثالهم داده ایم، ادامه مبارزه اعتراضات مدنی و غیر خشونت‌آمیز برای توجیه و ترغیب بخش ملی‌گرای باقی مانده نیروهای مسلح برای کودتای ملی است برای سرنگونگی حکومت آخوندی (ج.ا) و برقراری حکومت ملی دمکراسی سکولار با حفظ تمامیت ارضی و استقلال ایران در راه آبادی و آزادی حقوق بشری.

 

برای روشن اندیشی درباره سری مطالب جنگ های اباطیلی بایگانی را مرور کنید

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/korooshbotshekane

 

نمونه دیگر نوشتارهای مشابه

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/botshekan

 

پرچم ملی سه سبز و سفید و سرخ با نماد شیر و خورشید، یگانه پرچم کشور ایران متحد حاکمیت آزادی دمکراتیک و مبتنی بر حقوق بشر (حداقل در منتشور سازمان ملل) است.

 

فصول مهم مطالب جنگ‌های اباطیلی

 

جنگ های اباطیلی- انحطاط اجتماعی و اقتصادی- زمینه ساز روپاشی کامل ایران!، میان مفسدان حکومتی تا غیردولتی شریک جرم حکومت خوندی! از گرانی عمدی تا زمینه سازی صادرات مایحتاج مردم به خارج!

 

آخرین مطالب :


جنگ باطیل: درباره قیاس نابجا تعداد حاضران تظاهرات معترضان و موافقان حکومت آخوندی (ج.ا) و برخی نکات

 


جنگ اباطیل: حاکمیت یکدست نابخردی!: پایداری‌های کم‌سوادهای ناراضی-دشمن‌تراش یا ملوک الطوائفی باطل‌های مفسد دنیاپرست ضد موجودیت ایرانی؟

 

خروج سرمایه از بورس تهران، در پی اعتراضات در ایران

جنگ اباطیل: حکومت شیادان ۴۴ سال اینگونه حکمرانی می‌کند! تفرقه به انداز و…

 


جنگ اباطیل: چرا حکومت نظامی-کودتایی که حکومت آخوندی سرنگون کند- در شرایطی آلترناتیو و جایگزینی نیست، انتخاب خوب بین بد و بدتر است؟!

 

گرانی گاز و احتمال افزایش ۳ هزار تومانی تعرفه مشترکان

جنگ اباطیل: راه حل موقت همزمان نجات ایران-خاورمیانه-غرب-شرق، آتش بس دوساله و آماده شدن برای شروع زندگی جهانی تازه!

 


جنگ اباطیل: چند نمونه تراژدی بازی پلشت باطل‌های منطقه از خاورمیانه تا جهان.

 


جنگ اباطیل: رسوایی اقتصادی اهریمنان ضد ایرانی (حاکمیت سگ و گربه پرستی!) سوءاستفاده ایران‌ستیزان تا همدستی- احتمالا ناخواسته برخی از بیت نظام و شراکت -احتمالا قطعی- مافیای اقتصادی با دشمنان تحریم‌چی اجنبی و تحریم‌ساز داخلی!

 


جنگ اباطیل! دو نمونه فساد محرز، اگر طرفدران شریعت مدار دنبال دلیل ناحقی ج.ا می‌گردند!

 

انقلاب چهارم صنعتی- جهالت مدرن

جنگ‌های اباطیلی: چرا ما در دوران جهالت مدرن (انقلاب صنعتی چهارم) زندگی می‌کنیم؟!

 

تولید خرمذهبی، بعد از غرب-اسرائیل‌ستیزی و مفسدان (از آموزشی تا اقتصادی)، سومین کار سمی مهلک انحطاط ایران و ایرانی توسط حکومت آخوندی (ج.ا) است؟!

 

نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره اعتراضات ایران

جنگ اباطیل (مستکبران احمق!): وقتی- دیکتاتورها و حاکمان احمق- لقمه آسان را دور سر می‌چرخانند!

 


آنگاه که شاه لُخت- خَرامیده- ولی ناآگاه بر راه نابودی میرود، بهترین دوستانش، داناترین دشمانش هستند!

 

پرچم ایران

آرمانیۀ نوین براندازی حاکمیت آخوندی (ج.ا.) بر ایران- ویرایش مجدد

 

خودروی تولید داخل اقتصادی

جنگ‌های اباطیلی (۳)، با جولان مافیای فاسد اقتصادی- بویژه خودرو- درون شبه نظام “ظالم و فاسد و جنایتکاری” آخوندی، روند سرنگونگی ‌اش را تسریع خواهند بخشید!

 

پرچم ایران

جنگ‌های اباطیلی(ویرایش ۲) انگار تمام نشدنی: تاریخ تکرار: عذاب ظالمان با ظالمان است!؛ وقتی اپوزسیون‌نمایی ایرانی‌نماهای با پاسپورت تابعیت اجنبی، شغلشان اپوزیسیون شده چهل سال، و خیال بازنشستگی هم ندارند!

 

آخرین نظرات توسط نویسنده korooshbotshekane

 

 

 

 

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)