از آرمانیۀ نوین تا فهرست نکاتی، از جنگ اباطیل تا صلح حقیان، برای رهایی ایران از اهریمن(۲)

سه شنبه, 22ام آذر, 1401

اضافه شده توسط نویسنده مطلب:
 

مطالب منتشر شده در این صفحه نمایانگر سیاست رسمی رادیو زمانه نیستند و توسط کاربران تهیه شده اند. شما نیز می‌توانید به راحتی در تریبون زمانه عضو شوید و مطالب خود را منتشر کنید.

صلح حقیان: کشورملت ایده‌آل، کشورملت واقعی؟! نکاتی درباره سوءتفاهمات ملی-جهانی

برای روشن‌اندیشی و مفاهمه مطالب نگارنده بایست تمام مطالب مطالع کرد، فهرست برخی از مهترین مطالب ارائه می‌شود
نکته: ظاهرا غرب و اروپا و امریکا باز ادعاهای خقوق بشری‌شان بالازده، امثالهم که می‌دانیم مقصر اصلی ۴۴ سال مصائب کشور بر گردن حکومت مافیای ظالم و فاسد و جناریتکار ج.ا و البته تا حدی هم مردم ایران است، اما بخش مهمی از این مصائب هم نتیجه دسایس و دشمنی‎‌های ناجوانمردانه و جنایتکارانه غربیان و همدستی شرقیان است در تحریم‌های ظالمانه و جنایتکارانه، اگر غرب و اروپا و امریکا و… ذره‌ای صداقت داشت در ادعای حقوق بشری و حمایت از مردم ایران، از زمان تحریم فشار حداکثری ترامپی- که اوج توحش و سادیسم و تروریسم دولتی غربیان و همدستان شرقی به بهانه واهی ساخت بمب اتم- بر مردم ایران تحمیل کردند، لااقل یک کانال مطمئن برای معاملات و تبادل بانکی کاهای بشردوستانه می‌گذاشتند و اجازه می‌دانند لااقل مثل رژیم صدام، در برابر فروش نفت سایر کالاها، ایران بتواند کالاهای بشردوستانه مانند دارو و غذا و برخی لوازم ضروری پزشکی و اولیه مردم عادی تامین شود. توحش غربیان و همدستان شرقی و مافیای داخلی که در حکومت ج.ا هم نفوذ دارند و عملا نهادهای حکومتی اعم از انتصابی و انتخاباتی اش آلت دست مافیایی فاسد و جنایتکار داخلی هستند، در تخریم کالاهای بشردوستانه و حمایت تجزیه‌طلبان تروریست معلوم است بر اهل دانش و مطالعه و منتقدان مستقل مانند امثالهم.

در حالی افراد بعضا مزدور غربی در نهادهای بین المللی انرژی اتمی و غیره، دائما می‌گویند سندی بر ساخت بمب اتم پیدا نکردند، بی‌رحمانه‌ترین تحریم‌ها را بر علیه مردم عادی ایران اعمال و ادامه و تشدید کردند، اما خائنان و عقده‌ای‌ها و بی‌غیرت‌های اپوزیسیون ‌نمای علیه ج.ا نه تنها اعترضی نمی‌کنند، بلکه خواهان تشدید و ادامه این تحریم‌های ظالمانه و جنایتکارانه ختی کالاهای بشردوستانه هستند، بر امثالهم مسلم بدیهی است مافیایی نفوذی در ج.ا همدست تحریم‌کنندگان اجنبی و اپوزیسیون خائن هستند و مردم ایران بین چند باطل بی‌شرف و ضد بشری گیر کرده اند و برای رسیدن این باطل‌ها به اهداف پلشت ضد بشری ‌شان از حاکمیت مافیای ج.ا تا بخشی از اپوزیسیون و اجانب شریک جرم هستن، شناسایی این جنایت‌کاران ضد ایرانی، کاری دشواری نیست، بگرید در اظهارنظرها و رفتارهایشان، به بییند آیا طی این چند سال آیا تا اکنون اعتراضی به نوع و نحوه تحریم‌های ظالمانه و جنایتکارنه کرده اند؟!

حالا برای مردم داخل ایران ادعای دایه بهتر از مادر می‌کنند، در حالی هدف پلشتشان این بوده مردم از شدت قحطی و فقر و محنت علیه حکومت مافیای ج.ا به شورانند و سپس سوار شورش و اعتراضات، حکومت را از چنگ ج.ا به دراورند و حود جایگزین بشوند!

ظالم مستبدی و جنایتکاری برود و ظالم مستبد جنایتکار دیگری بیاید!

 
بارها گفتم ما در جنگ اباطیلی قرار داریم، شش باطل لااقل شناسایی کرده و معرفی نمودم.
اوج رذالت و خیانت بخش قابل توجه و شاید عمده اپوزیسیون خارج‌نشنی هم در همراهی و یا سکوت در قبال جنایت ظالمانه تحریم مردم ایران بویژه کالاهای بشردوستانه است، که خواهان حمله به ایران هستند در حالیکه با توجه تجارب گذشته همچون افغانستان و سوریه و عراق و لیبی و یمن و… کاملا مشخص حمله نظامی اجنبی بویژه غربیان نه برای کمک به ملت ایران، بلکه برای نابودی زیرساخت‌های دفاعی و اقتصادی و تجزیه ایران و جنگ داخلی است!
امثالهم که منتقدان مستقل هستیم، از همه طرف مورد هجمه هستیم، از سوی تندروها و خرمذهبی‌‎های حکومت ج.ا، از سوی قدرت‌طلبان اپوزیسیون، بعضی از افراد معترض و اما نابخرد یا کم‌دانش احساساتی داخلی، تجزیه‌طلبان، اجانب دشمن موجدیت کشور و ملت ایران!

 

جنگ اباطیل: جنبش ضد ج.ا مردم ایران درگیر ۶ باطل، ماهی‌گیری نجاست‌خورهای مافیایی داخلی و خارجی از جنبش اعتراضی ۱۴۰۱

 

جنگ اباطیل: بخاطر احترام به جمهوریت و اسلامیت (تشیع اصلاحگر ضد سلفی‌گری-تکفیری)، لااقل نام جمهوری اسلامی را حکومت آخوندی بردارند!

 

صلح حقیان: اهریمن مافیا، می‌خواهد دلار ۴۰ هزار تومان کند حتی به بهای نابودی ج.ا و کشور و ملت ایران و …

هشدار نابودی ایران و جهان توسط مافیای داخلی: فورا “پلان ج” اجرا شود، خطاب به نیروهای و حتی مجتبی خامنه‌ای و هر کسی در توانش هست کودتای ملی انجام دهد و…

 

بروزرسانی کاربردی رهایی ایران: آرمانیۀ نوین براندازی، فهرست نکاتی، چرا اعدام و قتل عمد و ترور ممنوع باید باشد؟، کودتای ملی، راه حل‍‍ها و…

درباره فرمانروایی مردمی (سکولار دمکراسی)؟، اسیرکُشی (امثال محسن شکاری)، نمونه‌ای دیگری بر نانظامی ج.ا؟!

پیشنهاد پاسخ مناسب عملی ج.ا به سیاست عمل‌گرایی چین (اشتباه شاید سهوی و اما بسیار غلط شبهه تایید تهدید تمامیت ارضی ایران!)

پیشنهاد پاسخ مناسب عملی ج.ا به سیاست عمل‌گرایی چین (اشتباه شاید سهوی و اما بسیار غلط شبهه تایید تهدید تمامیت ارضی ایران!)

صلح حقایان: ای ج.ا پنداران! همان‌طور چینی‌ها بخاطر منافعشان (اشتباه راهبردی در پندار منفعت!) شما را به پان‌عربیسم فروختند، مافیای فاسد داخلی شما را به وقتش به دشمنان خودساخته‌تان خواهند فروخت!

صلح حقیان: حکومت چین علیه چین واحد؟، آیا در دام مهلک خودبرتربینی ایدئولوژیک خواهد افتاد؟!

کامنت حاوی پیشنهادهای دقیقه ۹۰ به ج.ا و به نفع ملت

 

 

 

 

 

 

بایست دائما بروزرسانی کرد برنامه و راه حل‌ها، اینکه بهره برد در تمام ظرفیت اندیشه‌ورزی نیک‌خواهانی برای همزمان حفظ تمامیت ارضی ایران و رسیدن به رژیم یا سامانه ساختارمند کشورداری مردمی با جدایی نهادهای حاکمیتی و نهاد دینی (یعنی چیزی در جهان امروز به آن سکولار دمکراسی می‌گویند)، چند نگاه به برخی از مطالب پیشین بنگریم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای روشن اندیشی درباره سری مطالب جنگ های اباطیلی بایگانی را مرور کنید

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/korooshbotshekane

نمونه دیگر نوشتارهای مشابه

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/botshekan

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

مطلب را به بالاترین بفرستید

این مطلب خلاف آیین نامه تریبون است؟ آن را به ایمیل tribune@radiozamaneh.com گزارش کنید
Join

دسته‌بندی‌ها: ایران, سیاسی

برچسب‌ها: | | | | | |

هنوز نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را بنویسید.