ده رهاورد ۱۰۰ روز جنبش اعتراضی، برخی از آثار کمی و کیفی

۱- صدها نفر کشته و چند هزار مجروح و زندانی و مفقود الاثر

۲- چند هزار میلیارد تومان خسارت به اموال عمومی و خصوصی

۳- مخدوش شدن امنیت مرزها و هجوم تجزیه‌طلبان و تروریست‌های ضد ایرانی

۴- تاخیر در احیای برجام و رفع تحریم‌های ظالمانه و جنایتکارانه غربیان و همدستان شرقی‎شان!+ گروه دشمنان روابط صلح‌آمیز ایران با جهان، یعنی خواست مشترک ضد ایرانیان داخلی از جمله مافیای فاسد نفوذی در ج.ا و تندروهای “خر مقدس” شیعه سلفی امثال شاگردان مصباح و پایداری‌ها و جلیلی‌ها و تندروهای صهیونیستی اسرائیل و مرتجعان عرب ضد ایرانی و بقیه اراذل ضد ایرانی!، اشتباه راهبردی غربیان که تندروهای خر مقدس دخلی ج.ا و جنگ‌طلب میدان دادن و برای اهداف ضد ایرانی و ضد بشری جنگ آخرالزمانی توهمی شیعه سلفی (در مقابل شیعه اصلاح‌گر سکولاریزه و ایرانیزه) تقویت کردند! اگر به این گروه ضد بشری داخل ایران میدان داده شود که از جنگ هسته‌ای و نابودی ایران و اسرائیل و کل جهان ابائی ندارند این حرامیان!

۵- کاهش ۴۰% ارزش پول ملی ایران، یکی از دیگر خواسته دشمنان روابط صلح‌امیز ایران با جهان که در مورد ۴ به برخی‌شان اشاره شد، در این میان حکومت فاسد آخوندیستی مافیایی ج.ا نیز کسری بودجه‌اش با زدن جیب فقرا جبران کند! این جنایت نابود کردن مزد و امول فقرا، هرگز فراموش نخواهد شد و عاملان معرفی شده و باز هم توسط آزادگان ایران معرفی می‌شوند و علاوه بر اینکه دنیای دار مکافاتی تقاص این جنایت خواهند دید، امیدوارم در دادگاه عدالت روزی مجازات خواهند شد این ظالمان جنایتکار اقتصادی.

۶- ترکیدن حباب توهم بخشی ایدئولوژیک توهمی حکومت ج.ا در سیاست خارجی، با رکبی که چین زد و برای اولین بار یکی از اعضای شورای امنیت رسما تمامیت ارضی ایران زیر تهدید کرد!، چیزی که اصلا توقعش نبود توسط حکومت چین صورت گرفت که خودش مشکلات زیادی ارضی با همسایگان دارد و بحران تایوان!، هر چند چین اینجا خیانت به منشور سازمان ملل کرد، اما دنیا دار مکافات است، انعکاس کائناتی این خیانت چینی‌ها بزودی در داخل و مرزهایش خواهند خورد! البته در مخ دنیاپرست کمونیست‌های سرمایه‌دار چینی معنی “دنیا دار مکافات است” شاید حالی‌شان نشود، اما انعکاس کائناتی چنین خیانتی به تمامیت ارضی کشور کهن ایران بزودی خواهند خورد، این تفی چینی به ظاهر به سوی ایران کردند به صورت خودشان برگشت خواهد خورد و نیازی به اقدام تلافی‌جویانه ایرانیان نیست! کائنات کارش می‌کند!
این را به صراحت می‌گویم، با ادامه این اقدام و سایر اقدامات دیگری (شبه امپرالیستی و دنیاپرستی به توهم منافع ملی) در حال انجام دادن هستند، حکومت چین، بر من نوعی ثابت شد، در آینده نزدیک، عاقبت شوروی در انتظار چین فعلی خواهد بود.

۷- چندین سیلی حقیقتی که ج.ا خورده اگر حکومتیان ج.ا همچنان خودشان را به خواب بزنند، انتظارشان چیزی بدتر از قذافی خواهد بود.

۸- برای چندمین خیانت عمده اپوزیسیون خارج‌نشین و غربیان ظالم و جنایتکار بر مردم داخل آشکار شد، کسانی کالاهای بشردوستانه تحریم می‌کنند (عمده اپوزیسیون سکوت کردند و حتی حمایت و بدتر خواهان حمله نظامی به ایران شدند! در حالی تجربه نشان داده جنایتکاران اجنبی اعم غربی یا شرقی بجای زدن سرکوبگران، زیرساخت‌های راهبردی کشورها نابود می‌کنند و هرگز دمکراسی و حقوق بشر به همراه نیاورند، مورد آخرش بعد از بیست سال دوباره طالبان در افغانستان به حکومت رسید!) هیچ‌گاه دوست حقیقی مردم داخل ایران نیستند و مردم ایران خودشان باید حکومت ظالم و فاسد و جنایتکار مافیایی ج.ا تغییر یا سرنگون کنند.

۹- فعلا گشت ارشاد تعطیل شد، احتمالا ۵% از زنانی دلشان می‌خواست بدون حجاب باشند، به خواسته حداقلی‌شان رسیدند!، اما همچنان جنایت و ظلم شریعت اجباری برقرار و به بهانه این شریعت قرون وسطایی ظلم و جنایت و تبعیضات ضد بشری حکومتیان ج.ا ادامه دارد!

۱۰- بر رئوس حکومت ج.ا بویژه خامنه‌ای‌ها و سپاهیان اثبات شد مثل بقیه ملت داخل ایران در جهان تنهایند و هیچ دوست واقعی ندارند و به خودشان بیاند و به ملت به پیوندند در اجرای “پلان ج“، آرزو می‌کنم زودتر “پلان ج” اجرا کنند مردم و آن بخش از رئوس ملی کشوری و لشکری ج.ا و برای هیمشه اهریمن حکومت آخوندیستی مافیای ظالم و فاسد و جنایتکار را کنار بزنند، حکومتی در برخی زمینه‌های جنایت سلفی‌گری (ضد شیعه اصلاح‌گر) اسلام افراطی مرزهای جنایت رقبایش همچون وهابیت و داعش و القائده و طالبان جابجا کرد!

نکته: در ظاهر مافیای نفوذی حکومتی ج.ا و کاسبان تحریم سایر حرام لقمگان همچون محتکران و گران‌فروشان و… که نمادهایش منجلاب بازار خودرو و سایر خودتحریمی‌ها به بهانه واهی کمبود ارز و حمایت تولید که منظور همان مافیای پلشت حرام‌لقمه ج.ا است!، و دولت و مجلس و نهادهای انتصابی و انتخابی آلوده به مفسدان و خائینی همچون وزیر صمت مزدورش و دلال‌های حرام‌لقمه ارز و سکه و غیره است برنده این جنبش کمی هستند!

اما از نظر کیفی، آگاهی اکثریت ملت ایران و شناخت مبارزه بدون خشونت و در ضمن حق دفاع مشروع در مقابل اقلیت حرام‌لقمه هجوم و حمله جنایتکاران شیعه سلفی، بزودی صفوف ملت بدون چشم‌داشت از اجنبی و آن بخش اپوزیسیون خائن وطن‌فروش که خواهان تحریم و حمله نظامی به مام میهن ایران هستند جدا است.
ملت ایران امیدوارم “پلان ج” دنبال کند. هیچ گزینه خوب بهتری نیست، تنها “پلان ج” گزینه عملی راه پیروزی است فعلا و برقراری حکمرانی مردمی، نه به تمام ایسم‌ها و ایدئولوژی‌های ضد ملی از چپی تا راستی، ادامه مبارزه میانه‌روی بدون خشونت و با حق دفاع مشروع و میهن‌دوستی و ملی‌گرایی ایرانی تنها راه پیروزی است.

پ.ن: هر وقت اماکنش باشد اشتباهات تایپی و فکری و نظری اصلاح خواهد شد.

جنگ اباطیل: خلاصه پلان ج برای براندازی حکومت آخوندیسمی ج.ا

درباره فرمانروایی مردمی (سکولار دمکراسی)

 

امریکا میلیتاریسمی‌ترین رژیم جهان، اما صلح بهترین و معقول‌ترین

 

بروزرسانی‌های مهم، از انحطاط شایستگانی و شبه‌نفرین قتل امیرکبیر تا راز دلار ۴۰ هزار تومانی و مافیاهای نظیر خودرو: توحش باطل‌های شش‌گانه، دشمنان اصلی ایران و جهان!

 

پیشنهادهایی برای رژیم بعد از ج.ا

 

فهرست نکاتی از آرمانیه نجات ایران: از کشور ملت ایده آل تا آیا خامنه ای گروگان گرفته شده؟!

 

بار دیگر به خوانش و تعمق همگان به مطالب مهم قبلی را دعوت می‌کنم:

برای روشن اندیشی درباره سری مطالب جنگ های اباطیلی بایگانی را مرور کنید

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/korooshbotshekane

نمونه دیگر نوشتارهای مشابه

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/botshekan

‘رندی’ دیدم نشسته بر خِنگ زمین »

نه کفر و نه اسلام و نه دنیا و نه دین » 

نه حق نه حقیقت نه شریعت نه یقین »

اندر دو جهان کِرا بود زَهره این »

(خیام)

پ.ن: درباره اشتباهات تایپی قبلا توضیحاتی داده‌ام در مطلب کسیتی‌ام

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)