مدت‌هاست می‌خواستم این حقیقت را بگویم. البته اهل فن می‌دانند چرا رژیم امریکا- که مدعی رهبری وحوش غربی است (اوج شاهکار ضد تمدنی‌شان تحریم کالاهای بشردوستانه تا فروش تسلیحات به حکومت‌های ظالم و جنایتکار و فاسد و حتی کاربرد و انداختن بمب‌های کشتار جمعی بر مردم عادی و…)، دلشان به حال محرومان و مظلومان جهان نسوخته، وگرنه امثالهم بارها روش‌های راحت سرنگونگی حکومت اهریمنی آخوندها بر ایران را طی سالیان گفته ایم، به دلایلی امریکا و بقیه حاکمان وحوش غرب مایلند کشورهایی مثل ایران همچنان ضعیف بمانند!

ادامه مطلب در تریبون زمانه

File:Tor November 2021.png

تور (شبکه)

حوشبختانه یا متاسفانه تنها شانسی که اکثریت مردم فرودست ناراضی از ظالمان جنایتکار و فاسد ج.ا دارند این است که این نظام مزاحمت‌های جدی برای وحوش غربی دارد از جمله سوگلی‌شان یعنی اسارئیل و نوچگانش مرتجع عربی‌شان و…، وگرنه به چیزشان… نبود بر سر مردم ایران چه میاورند، مردم آزاری وحوش غربی در تحریم سرتاسری تحت عنوان فشار حداکثری ( که به نمایندیگی از وخوش غربی توسط جانور اهریمنی به نام ترامپ) اجرا شد، فقط هدفش نظام منحوس ج.ا نبود. ادامه این فشار حداکثری در بخش‌هایی مردم عادی ایران ازار می‌دهد، بخشی از اجابت نیاز سادیسم وحوش غربی است.

اما برگردیم به داستان حذف وی.پی.ان اصلی و اولیه تور؛ جریان از این قرار بود که علاوه بر مردم عادی از ترس حرامیان جنایتکار مردور سایبری رژی‌ای استبداید ضد بشری مثل ج.ا ، برخی از افشاگران جنایات و اسارار پشت پرده رژیمها-حکومت‌ها و سران مافیایی وحوش غربی برملا میکردند مانند اسنودن و آسانژ و… و امکان ردیابی شان سخت بود.
اینکه می‌گویند خلافکاران سایبری از تور استفاده می‌کردند بیشتر بهانه است، خلافکاران سایبری چه قبل از وی.پی.ان تور و بعد از نابودی وی.پی.ان تور همیشه فعال بوده و هستند.

هدف حذف این قدرت تور، هنوز هم کاملا بر امثالهم که صرفا متقد عادی حکومت‌ها هستیم روشن نیست، اما مطمئنا یکی از دلایلش همان موردی که گفتم است. نتیجه این اقدام حکومت امریکا اینجاست که امنیت فعالان ضد حکومت‌های استبدادی ظالم و جنایتکاری مثل ج.ا در خطر افشا است، نظام ج.ا اثبات کرده توانایی پیدا کردن فعالان داخلی و خارجی علیه خودش دارد و بارها به ربودن و سپس زندانی و قتلشان کرده است، فقط ابراز تاسف می‌خورم برای مردم عادی غربی که چننی حاکمان وحشی ای دارند و دستاوردهای مادی شان نتوانسته هنوز به تمدن وقاعی فرهنگی و بشردوستانه اخلاقی برساند. همچنان نان غربیان آلوده به خون مظلومان جهان است که چه مستقیم توسط حکومت‌ها و چه غیر مستقیم توسط ظلمانی مانند عوامل مزدور آخوندی ج.ا. آزادی‌خوهان و عدالت‌جویان قربانی می‌شوند!

 

 


حاکمیت نظام اهریمنی ج.ا. اکثر مردم ایران را روان‌پریش و بیمار روحی کرده است، احتملا عموم دچار درجاتی از سادیسم و اقلیتی علاوه بر سادیسم، دچار مازوخیسم شده اند

 


مفسد آموزشی، خائن به همه جهانیان است حتی به خودش!


پرچم ملی سه سبز و سفید و سرخ با نماد شیر و خورشید، یگانه پرچم کشور ایران متحد حاکمیت آزادی دمکراتیک و مبتنی بر حقوق بشر (حداقل در منتشور سازمان ملل) است.

 


باز نشر مطلب مهم و راهبردی: آرمانیه نوین براندازی، که از سوی مافیای رسانه فارسی زبان خارج نشین مورد بی مهری گرفت!

 


مروری بر یک قربانی آزادی بیان، در رسانه های فارسی زبان خارج نشین

آخرین نظرات توسط نویسنده botshekan

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)