آرمانیۀ نوین براندازی رژیم اُموَی ایران (ج.ا.) / بخش اول/وبلاگ نویسنده این مطلب

لینک زیر لیست مطالب آزادینو

https://www.balatarin.com/users/azadinoo

آرمانیۀ نوین براندازی رژیم اُموَی ایران (ج.ا.) / بخش اول/بالاترین

ایران در چنگال دجالان اپوزیسون خارجی و پوزیسون داخلی /مروری بر یک قربانی آزادی بیان، در رسانه های فارسی زبان خارج نشین

چرا نام اُمُوَی برای این رژیم موسم به “نظام جمهوری اسلامی” پذاشته شد، چرا این رژیم آکنده استبداد، تزویر، کذبیات، انحراف از عدالت حق الناس، ریاکاریی، دزدی از بیت المال، حق خوری عموم مردم بویژه از فرودستان، تبعیض میان طبقات و به نغع طبقه سرمایه دار، و سوءاستفاده از علایق و عقاید ملی و سنتی و دینی و مذهبی اسلامی است، و میخواهد تا صدها سال سلطه شیطانی اش به اسم خدا(الله) ادامه دهد، برای رسیدن و تدوام این هدف شطانی اش از هیچ گونه ننگ ضد بشری و تزویر و ریاکاری و جنایت و کشتار مظلومان ابائیی ندارد، اگر نیاز باشد قرآن سر نیزه می کند و اگر نیاز باشد فواحش-صیغجاتی را به اسم پرستو به درون زندگی فعالان حقوق بشری و براندازی ضد رژیم رهسپار می کند، از سلاخی کردن فعالان روشنفکر و آزادی خواه همچون قربانیان قتل های زنجیره روی گردان نیست، تروریست دولتی نظام جنایتکار گانگستری ج.ا. حد و حدودی برای اعمال جنایتکارنه علیه حقوق بدیهی انسانی دریغ نمی کند، آنها به رهبر و موسس این رژیم ظالمانی یعنی خمنی اقتدا می کند که گفته: حفظ نظام اوجب واجباب است و حتی می تواند احکام و اولیه اسلام یعنی نماز و روضه و حج و غیره تعطیل کند، این جمله استکباری و شیطانی یک دستورالعمل برای هر نوع جنایت ضد بشری است برای حفظ رژیم و سلطانیتی ضد بشری.

نکته اصلی این که هر چند گذار مسلمات آموز و اصلاحات گزینه معقولی است و اما در برابر چنین رژیم وحشی و خونریز و بدتر طالبان و داعش و وهابیت و سلفی و…

سیستماتیک شدن انواع فساد از آموزشی تا اقتصادی، دیگر شانسی برای اصلاح نمانده!

پس برادازی رژیم تبهکار و گانگستری و قاتل جنایکار (آخونی-سپاهی/مافیایی ظالم و فاسد) و برقراری رژیم ملی کشور ایران، با یان فرض پیش برود با جماعتی اقلیت و اما مسلط بر ابزارهای پیشرفته جاسوسی و شنگنجه و کشتار است، و تسلط بر منایع درامدی مختلف- از مناع ثورتهای طبیعی ایران و مالیاتها و قاچاق و انواع دیگر حتی شنیع همچون فحشا و سایر مافیایی ها از خودرو تا ارزق.
با این وجود نباید در مقابله با رژیم سفاک ج.ا. براندازان مردمی خواه و طن پرست مشابه اعمال ضد بشری و جنایتکاران رژیم اموی ایران دنبال کنند، قطعا تحریم احتیجان اصلی مردم مانند غذا و دارو و ابزارات کسب و کارهای خورد مردمی و ابزارهای ارتباطی نوین مانند لپتاپ و موبایل و اینترنت نباید دچار محدودیت و تحریم باشد.

۱- مهمترین کاری باید کرد، تشکیل دولت و مجلس انتقالی ملی است، این دولت و مجلس بای از افراد گاملا پاک از سوءسابقه و حتی عضویت در نیروها و نهادها و احزاب تابلودار باشند، یعنی هر لحاظ افرادی فاقد سوءپیشینه شرکت عملیات مشکوک به ترورستی و قتل و حتی قمار و مشورخواری و روابطخارج از روابط زناشویوی، کاملا سابقه خود و حتی ترجیحا بستگان درجه یکشان، افرادی پاک دست و تحصیل کرده- لاقل لیسلانس و بالاتر- دارای تخصص های در امور مهندسی و پزشکی و مدیریت و اقتصاد و روابط عمومی و حقوقی و فرهگی و هنری، ترجیحا دارای سوابق موفق در شرکتهای خصوصی (و نه دولتی کشورهای دیگر) بسیار مفید و لازم است. بطوری حتی یک صفحه پیج در شبکه اجتماعی درباره وابستگی به هیچ حزب و جناح موافق رژیم ج.ا و یا مخالف نداشته باشند. افرادی با کارنامه پاک و مملو از افتخارات فردی و اجتماعی موفق و با استعداد کاریزماتیک شدن. دار منش سیاسی مستقل که که فقط به خدمت به مردم و اعتقاد راستین به دمکراسی و حاکمیت قانون مبتنی به اعلامیه حقوق بشر و بدون هیچ تعلق خاطر تجزیه طلبانه قومی باشند و فقط به کشور ایران و تمامیت ارضی اش داشته باشند.

۲- تدوین یک قانون اساسی موقت مختصر به مدت پنج سال، با بهره گیری از قانون اساسی پهلوی و ج.ا و دیگر کشورها، اما نباید بیشتر صد اصل باشد، تا حدامان مختصرو شفاف و بدون مبهم، تمامی اصولی متضمن برقررای حکومت مذهبی یا پادشاهی باشد و پیشاپیش دولت و حکومت مامور مداخله در امور حقوق بشری سبک زندگی و نقض آزادی بیان وتنش با همسایگان وسایر ملل کند حذف شود، هر گونه قانونی که مردم به ریاکاری و سهمیه بندی تبعیضی و پارتی بازی و تبعیض و رانخواری و مافیای بازی ترغیب کند ممنوع کند، فقط و فط دمکراسی و تحزب، مثلا تا پنج سال تشکیل هرگونه شورای شهر روستا و استانی و ولایتی و ایلاتی ممنوع کند و یک حاکمیت مقتدر حکومت مرکزی با تکیه نیروهای مسلح مقتدر از پلیس و ارتش باشد برای برقراری نظام و امنیت در کشور.

۳- هر نوع فعالیت سیاسی برای انتخابات و رسانه ای انتقادی باید فقط در چاچوب حزبی باشد، هر حزب فقط حق معرفی نماینده دادر و هیچ فرد مستقل یا جناحی و باندی و ائتلافی نباید حق کاندیداتوری و هرگز هیچ حزبی حق ندارد با حزب دیگر تا پیش برگزاری انتخابات و معلوم شدن نمایدگان، ائتلاف کند، ائتلاف فقط در زمانی مجاز است که هیچ حزبی حائز اکثریت قاطع (+۵۰%) نشده باشد، زیرا اینگونه ئتلافات چیزی جز باندبازی و مافیای سیاسی و در نهایت منجر به فساد و فرار از مسئولیتشان است، و مجازت افراد حزبی قطعی نیست.

۴- تکلیف سایر گروههای برانداز چی میشود؟
پیشنهاد میشود همه این گروهها منحل شود و اعضای آنها از جمهوریخواه تا پادشاهی پهلوی تا مجاهدین خلق تا حکمتیستها و غیره به عضویت انجمن بزرگ شورای نوین انتقالی به پیوندند و مخلصانه در جهت براندازی و رسیدن به کشور ایران خدمت کنند، چرا کشور ایران آینده پس براندازی حکومت اُموی حاضر، هیچ پیشوند و پشسوندی ندارد، نه پادشاهی، نه جمهوری، نه اسلامی، نه کمونیستی، نه سوسیالیستی، نه هیچ قومیتی گرایی، نه فدرالی، و نه حتی دموکراتیک، کشور ما، فقط و فقط کشور ایران است، اما محتویاتش بر اساس اصل تغییر میتواند از تجربیات تمام تمام نحله های فکری و ایدئولوژیک بهره ببرد بدون اینه به هیج نحله و ایدئولوژی مانند و شبیه و وابستگی عقدیت داشته باشد و فقط و فقط یک اصل در قانون اساسی و حکمیت مردمی است اصل است و آن اصل تغییر تدریجی و با همه پرسی و نظر مجالس برامده با مردم که متضمن حفظ حققو بشر مبتنی بر منشور سازمان ملل و بدیهیات آزادی و کرامت انسانی است.
همان بلایی رژیم اموی (ج.ا.) انجام داده و ۴۳ سال کشور به تبهی مسئولیت گریزی و فساد مافیای اصحاب ضد بشری و ضد ملی دزد بیت امال و اتلاف منابع انسانی و مادی کشور کرده است و کشور در منجلاب ناکارآمدی اتلاف فرصت-نسل سوزی و تحریم و فساد اقتصادی گرفتار کرده است.

۵- ترقیب و تشویق نیروهای طرفدار به رعایت اخلاق و حتی اموری در اصل جنبه حقوق فردی و شخصی دارد و اما چون عوامل ناجوانمردانه رژیم ج.ا از اینها علیه تحریک اقشار عقب مانده مذهبی استفاده می کنند،پیشنهاد دوری از کارهای مضر همچون اعتیاد به مواد مخدر و حتی سیگار و خانم بازی و دختربازی و حرمسرداری پرهیز کنند و تابلو نکنند، دوری از کارهایی که از سوی متعصبین عقب مانده مغزشویی مذهبی ابتذال انگاشته می شود هر چند جزء حقوق شخصی است، پیشنهاد می شود پرهیز یا مخفی باشد.
برخی راهبردهای میانی رسیدن به اهداف فوق:
الف- پایان دادن به دورهای شکست های موقت تجربه معارضان خودجوش بدون رهبری و تشکیلاتی

ب- هدفمندی و راهپیمایی جنبش های اعتراضی و تبدیل خودجوشی موقتی و خودانگیختگی دائمی

ج-اعتصابات در بخشهای انرژی مانند مواد و مصالخ ساختمانی و کالهای مصرفی ماند شوینده و برق و سوخت و پالایشگاهی محدود و تولید برای تامین نیاز داخلی موجود و مردم دچار کمبود نشوند.

پ- اعتصابات و ایذایی مختل کننده قدرت اطلاعاتی و سرکوبی باید در اصل کانونهای قدرت سرکوبگری هدف باشد، اعتصاب نیروهای مسلح مداخله گر مانند نیروهای ویژه و لباس شخصی و مزدوران اجنبی شان. باید راههای ورود مزدوران عرب (عراقی، سوری، لبنانی، فلسطینی، و… و افغانی و پاکستانی و… مزدور را در نطفه خفه کرد و ایران برای این مزدوران ناامن کرد. در این راستا کمک گرفتن از نهادهای حقوق بشری و قضایی برای تحت تعقیب قرار گرفتن عناصر مزدور اجنبی سرکوب گر مردم ایران مدر نظر میباشد

به دلیل مشکلات دیکتاتوری رسانه ای حاکم بر جهان میزان وبلاگ نویسی مناسب پیدا نکردم، عوما رژیم ظالم و جنایتکار ج.ا. و غربی و شرقی های حامی این رژیم سفک دیگر امکان ایجاد وبلاگ ناشناس نمیدهند! تمام سایتهایی میشناختم همگی میخواهند مشخصات منتقدان بفهمند و هیچ مسئولییت در قبال افشای نام و خطر زندانی مرگشان ندارند/ لعنت بی این بی شرفان سرمایه داری غربی و سشرق و همدست جنایتکاران دیکتاتوری خاورمیانه ای

آدرس اصلی مطلب سایت بالاترین

https://www.balatarin.com/permlink/2022/10/13/5879813

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)