در مطلب قبلی اشاره به اعتراف گونه امام جمعه شد، اما طبق معمول آخوندیست های نظام حکومت ج.ا مشکلات و بدبختی های ناشی حکومت آخوندیستی آلوده به عوامل ضد ایرانی و ضد بشری از جمله ابرمافیای اختاپوسی داخلی ایران و سایر شرکای شرکت سهامی فساد و دزدی از بیت المال و اموال مردم و ملی را به گردن اجانب و غیر خودی ها و دیگران می اندازد، امروزه قطعا علت الععل ابربحران فزاینده عقیم شدن ملی ایران مقصرش این حاکمیت و ایدئولوژیست ها و نفوذی های ضد ایرانی دانست.

از جمله اینکه برخلاف راهکارهای اشتباه و ناقص مانند در یک فرایند ادامه دار تبعیض و آپارتاید عقیدتی، تشویق و رانت گساری به سمت زنان خودی (مسلمانان و…) با دادن انواع وام و رانت بخت آزمایی خودرو… نه تنها موجب خروج از ابربحران عقیمی ملی نخواهد شد و بلکه بر اوضاع نابرابری و تبعیض و خیزش های اقنلابی براندازی خواهی خواهد شد.

از نظر امثالهم دلایل این عقیمی ملی ناشی اقدامات ایدئولوژیک و آپارتاید عقیدتی حاکمیت است مثلا:

۱– عدم تحول حقوقی و قانونی پیمان زناشویی و ازدواج، عملا با عدم به رسمیت شناختن روابط غیر اسلامی مانند دوست شدن (ونه هرزگی رایج حرام سرایی مسلمان زادگان که تحت عنوان دختربازی و پسری بازی، روابط عاطفی دو جنس مخالف به ابتذال کشاندند و هیچ ربطی هم به سکولار دمکراسی خواهی و لیبرالیسم و آیین آزادگان نیست) و همچین عدم رسمیت ازدواج سفید و مشابهش، چون این عدم رسمیت موجب می شود این افراد دگراندیش که شاید به نیمی جمعیت برسند در حال و آینده نزدیک محروم از ازدواج و فرزندآوری شوند. پیشنهاد شده حاکمیت حداقل به قانون اساسی ج.ا احترام بگذارد و جنایت و ظلم وحشیانه تفتیش عقاید پایان دهد و یا بهتر بگویم حکومت آینده دیگر اشتباهات احمقانه وضد بشری ج.ا درباره تفتیش عقیده تکرار نکند، به طوری این ظلم دامن کل ملت ایران گرفته و بلای عقیم شدن ملی خحداقل عذاب و مجازت خدایی این قوم شبه لوط جدید است!

۲- بی عرضگی و بذلی آخوندیست های حاکم (شاید نفوذی هستند؟!) حاضر نشدند حتی انحراف واضح مهریه اصلاح کنند، پیشنهاد شده که مهریه در سقف مهریه علی و فاطمه قرار دهند و لااقل این مدعیان شیعه (یعنی پیرو) علی و فاطمه جلو نزنند و این وضع نکبت و جهالت اشرافی گری و سخت گیری مالی ازدواج نکنند و ازدواج ساده به صورت قانون ریل گذاری کنند. این امر ازدواج با توصیه اخلاقی قابل اصلاح نیست، تا بستر ابتذال و قانون ناقص نصفیت و این همه بار کردن سنگین مالی و پرهزینه کردن ازدواج موجب تاخیر و بسیاری مواقع مجردی قطعی می شود، هر چند مجردی یک اخیتار است و نه گناه و اجبار است و نه هیچ حاکمیتی حق ندارد مجردها مجزات کند، این تبعیض ضد بشری عیله مجردها پان اسلامی راه انداختند جز زیان به نسل ها و ایجاد نفرت و بیزرای از عقیده نیست.

۳- اصلاحات درباره قانون شناسنامه، یکی معضلات جوامع کمتر توسعه یافته از نظر فرهنگی، سنت زشت ارشدیت پسر بر دختر دانستن است، فناوری تشخیص جنسیت جنین و اینکه رغبت ندارندپس بچه اول و دوم که پسر باشد اقدام فرزند آوری کنند، راه حل تبعیض و ظلم رانت به طبقه مذهبی و به راه انداختین ماشین جوجه از زنان مسلمان زاده نیست!ف بلکه اصلاح قانون شناسه و اینکه هر بتواتند هر چند سال نام و نام خانودگی اش عوض کند، همچین اصلاح قانون شناسمه به طوری مرد و زن (زوجین) بتوانند فامیلی زن همسر هم در شناسماه فرزند بیاورند، در این صورت انگیزه سنتی ادامه یاد و نام خانواده دختری ادامه یافته و رغبت بیشتر به فرزند دختر می شود و خطر کمبود زن کمتر می شود!

۴- اجرای قانون ممنوعیت تقتیش عقیده موجب می شود مردم دگراندیش که اکون احتمالا دهد ها میلیون فر رسیده اند، در کشور احساس ملی و هم میهنی کنند و ضمن دلگرمی به ماندن و همیاری ملی، موجب افزایش ازدواج شود. این عدم امنیت وحشتناک حقوقی دگراندیشان، یکی پرشمار ظلم هایی است نظام آپارتاید عقیدتی و ایدئولوژیک دارد دانسته و یا نداسته مرتکب می شود. این فرم های تفتیش عقاید و ساختن آمارهای بر اساس تز وحشت ارتداد و اعدام، تنها موجب ریاکاری اجباری و انحاطا ملی و اجتماعی می شود. بلایی اکنون نهادهای انقلابی و کشور و لشکری دربرگرفته از انبوه ریاکارن و فاسدان که زحمت شایستگی نکشیده و به یک فرم پرکردن (فرم هیا اجبرای انتخاب بین چهار دین و خطر اعتراف گیری مسلمان زادگان دگراندیش و منجر به حکم ارتداد و اعدام یعنی قتل عمد دگراندیشان بخاطر نابوری به اسلام! آنها مجبورا معترف به سالتم شوند و از حقو مهمی چون حیات و ازدواج و تحصیل و.. محروم شوند) و چند نمایش مذهبی، رنج سال ها کسب شایستگی با پارتی و تظاهر به مسلمانی به دست میاورند! و اما آزادگان و دگراندیشان بایست رنج محرومیت و تحمیل عقیم ملی شاهد باشند چرا حاکمیتی دلش نمی خواهد از این آماربازی و تظاهر جاهلانه و متجهلانه دست بردارد.

 

۵- لاقل به اعتقادات بعضا درست خودشان نگاهی به اندازند، حق ثبت ازدواج آزاد و قانون ارشدیت دختر بالغ مثلا بالای ۱۸ سال، در حالی چیزی به ارشدیت دختران هست در صورتی در تنگنای اجازه والد هستند. ارشدیت ختی دختران سی ساله مجرد را قبول ندارند!

مطالب متعددی درباره این مسائل و راه حل های پیشنهادی در ارسال های قبلی لینک هایش موجود است.

 

اعتراف امام جمعه کرج(؟!)، امثالهم مدتهاست گفتیم از خطر فزاینده عقیم شدن ملی ایرانی! اما دریغا از حاکمیت ملی و افسوسا از انحطاط ملی…

نکاتی در رفع برخی سوءتفامات؛ بحث ما دینی و ضد دینی و یا ضد فلان شخص و دشمنی با فلان کشور و ملت و قوم و …

پایان توهمات میان ایران و امریکا و بقیه؟!، دوستان واقعی، هیچ دوست استراتژیک کشورملت های تنهایی مانند ایران و چین و ویتنام و هند و… نخواهند داشت، صلح واقعی با طرف های با نیت واقعی

جنگ و صلح میان اباطیلی ها (صهیونیستی ها از اسرائیلی تا امریکا و اروپایی …و سوپر صهیونیستی ها امثا …

 

 

مطالعه لینک های زیر توصیه اکید برای روشن گری

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/ashmagvol

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)