Protest-in-front-of-Dena-Tire-26Mordad-2 شماری از فعالان سیاسی و حقوق بشر، و خانواده‌های زندانیان و جان‌باختگان سیاسی، صبح روز دوشنبه (۲۶ مرداد-۱۷ آگست) برای ششمین هفته‌ی پیاپی در مقابل ساختمان لاستیک “دنا” در میدان ونک تهران، تحصن کردند.

علت انتخاب ساختمان لاستیک “دنا” از سوی تحصن‌کنندگان، تعلق آن به محمد یزدی، رییس کنونی “مجلس خبرگان” و رییس اسبق قوه قضاییه جمهوری اسلامی است.

محمد ملکی، محمد نوری‌زاد، فریبرز رییس‌دانا، گوهر عشقی، خانواده سعید زینالی، خانواده مصطفی کریم‌بیگی، و خانواده امید علی‌شناس، از جمله‌ی شرکت‌کنندگان در این تحصن‌های اعتراضی هستند. آن‌ها با در دست داشتن پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی، خواهان رسیدگی به مطالبات خود هستند که از رفع ممنوع‌الخروجی و باز گرداندن امول توقیف‌شده، تا آزادی زندانیان سیاسی را شامل می‌شود.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com