بررسی تحلیلی خیانت‌های حاکمیت توحش تشیع در زمینه‌های علمی و صنعتی و میلیتاریستی و از جمله صنایع نظامی و هسته ای.

بر حسب علایق- بسیار چون امثال من نوعی-به موضوعات علمی و صنعتی و میلیتاریستی و از جمله صنایع نظامی و هسته ای مطالعه کرده، و تا دودی آشنایی و احاطه ای کم وبیش پیدا کرده ام. یکی فجایع انحاط ناشی فساد اموزشی مدرک‌گرای و مدرک‌فروشی در طول حاکمیت ۴۵ سالۀ توحش تشیع، نتایج تراژیک منفی بر توسعۀ صنایه نظامی و دستیابی به لبه‌های دانشی و تکنولوژیک بوده است. به صورت تیتروار به چندتا از اهم این موارد اشاره می‌کنم (تمامی اعداد و سال‌ها تخمینی و برآورد نسبت به احتیاج کشور برای درک عمق فجایع):

– شکست دستبابی به دست کم یک ۱۵۰ تا بمب اتمی شکافتی و هم‌جوشی. بعنوان یک از راه حل‌های بازدارنگی در برابر همسایگان مجهز به سلاح هسته ای (چون به دللی ناسیونالیزم ایرانگرایی و اسلامی شیعی امکان پیوستن به ناتو یا اتحاد هسته ای با هیچ قدرت اتمی نیست!)
– شکست دستبابی به یکصد و پنجاه تا جنگندۀ نسل چهار ساخت داخل و یا واردات.
– شکست دستیابی به یکصد جنگندۀ نسل پنج که قطعا از راه ساخت داخل ممکن بود بدست آید چون تقریبا محال است اجنبی اینها را به ایران بفروشد.
– شکست دستیابی به دست کم ۱۲ مینی رآکتور اتمی (با سوخت ۲۰% الی ۹۰%) برای کاربرد در کشتی‌ها و زیردریایی‌ها و دست کم ۲ ناو اتمی و ۱۰ زیردریایی اتمی.
– شکست دستیابی به دست کم ۵۰ تا موشک قاره پیما با توان حمل کلاهک‌های یگانه تا چندگانۀ هسته ای.
– شکست دستیابی به دست کم ۵۰۰ تا بمب‌ هسته ای الکترومغناتیسی الکتروپَرتویی برای از کار انداختن وسایل الکترونیک.
– شکست دستیابی به دو ناوهواپمیابر یا دو هواگردبر عمودپرواز و چرخبال‌بر.
– شکست دستبابی به ۵ هزار وسیلۀ زرهی مدرن هزار سومی، اعم از تانک اصلی میدان نبرد و نفربر زره پوش و زره کوب و تانک سبک، چه به صوت تولید داخل یا واردات.
– شکست در هایپرسونیک استلیث نسل شش چه در بخش هزار موشک اتمی و متعارف دور‌برد و قاره‌پیما و چه در بخش ۵۰۰ هواگردهای بدون سرنشین و ۵۰ باسرنشین
– شکست دستیبابی به صدها ماهواره موقعیت جهانی و همچنن دست کم ۲۰ ماهواره تجسسی و سنجسی و تحقیقاتی مختلف و ۵ ماهواره چند منظوره دورسنجی و هواشناسی و زمین‌شناسی و کشف معادن و تحللی پدافند غیر عامل و کشاورزی و پیش بینی حوادث و ۱۲ ماهواره مخابراتی و رادیو تلویزیونی.
– شکست دستیابی به توان ساخت یا وارت ۴۰۰ هواپیمای جت باریک پیکر میان‌برد دو موتوره و ۲۴۰ هواپیمای پهن پیکر از راه واردات.
– شکست دستیابی به جایگزینی ۱۴ میلیون خودروی سبک فرسوده چه از راه واردات و چه تولید داخل (موجب کاهش ۵۰ درصدی مصرف بنزین و در نتیجه تبدیل ایران به صادرکننده بزرگ بنزین!).
– شکست دستیابی به ۸ میلیون جایگزینی و افزایشی وانت و کامیونت و کامیون و در نتیجه کاهش ۳۰ درصدی مصرف گازوئیل.
– شکست دستیابی به به‌گزینی و جایگزینی وسایل گازسور خانگی به مدرن، که موجب کاهش مصرف ۳۵ درصدی و در نتیجه تبدیل ایران به سومین صادرکننده گاز طبیعی و فشرده و مایع می‌شد.
-شکست دستیابی به به‌گزینی و جایگزینی وسایل برقی خانگی، و درنتیجه کاهش ۳۰ درصدی مصرف برق و تبدیل ایران به یکی بزرگ‌ترین صادرکنندگان برق در جهان. عملا ب این چهار شکست در زمینۀ بهره‌وری مصرف سوخت فسیلی و برق، ایران به واردکننده سوخت فسیلی و برق شده است!
– شکست دستیابی به ۱۵ هزار کیلومتر راه آهن، از جمله این پیشنهاد ۲۰ سال بر زمین ماندۀ شبه خیانت عدم اولویت به احداث هاب کریدوری‌های کم هزینه و زودبازده راه آهن چابهار به بم، بوشهر به شیراز، شاهرود به گرگان و تهران به انزلی و همدان به خسروی!
– شکست دستیابی به ۱۰۰ درصد آموزش ابتدائی متوسطه عالی رایگان، و تحمیل فساد آموزشی، این فساد آموزشی موجب خسارات عظیمی شد که یکی اش انحطاط شدید علمی وفرهنگی و صنعتی و دانشی و فرپاشی اجتماعی وزیست محیطی ایران شد!
– شکست دستیابی به امنیت غذایی و دارویی و حمایت از ۷۰ درصد فرودستان (پذیرفتن توحش تعریف بیکار و فقیر نهادهای سرمایه داری بدون واقعیت میدانی ایران که مثلا به دروغ فقرای ایران زیر ۳۰ درصد می‌گوید!)، تسلیم شدن در برابر توطئه قحطی مصنوعی با بهانه انواع تحریمهای سیاسی اقتصادی توسط برخی محافل شبه مخفی اجنبی و مزدوران نفوذی اش در میان پوزیسیون و اپوزیسیون ج.ا
– و انبوه شکست‌های دیگر…

 


پ.ن:

اینگونه تند رک و صریح انقتاد کردن برای این است طرف‌های ذی صلاح شادی به خودشان به آیند، وگرنه من هیچ ستیزی ذاتا با دیگران ندارم و عقایدشان اگر مخل بدیهیات حقوبشری دگراندیشان نشود، مخالفتی ندارم.

 

این نقد توش تشیع، در واکنش به توهماتی است که که گویا هیچ عیبی د مذهب تشیع نیست و این همه خرافات و خردستیزی صرفا سوءبرداشت است، مذهب تشیع نیز به مانند سایر آیی‌ها طی قرون و اعصر دچرا فرسایش و زنگار شده است، مشکل بدت شد آنجا رزژیم شیعی طی ۴۵ سال فرصت استثنائی از خود و مردم ایارن گرفتف و اکنون در فورپاشی قررا رگفته و متاسافنه ایان و مردمانش نیز به فرپاشی کشانده است..

در بحث تسلیحات، این براورد در مقایسه ب موقعی خاص ایارن در منطقه است، مقایسه با تونایی همسایگان، که در شمال روسیه و شرق پاکستان و غرب ترکیه، به شدت در حال توسعه تسلیحاتی هستند. به توجه تحریم بیست و اندی ساله به بهانه فعالیت‌های غنی سازی اورانیوم، هیچ بختی دیگر برای تجهیز ایران به تسلیحات هسته ای نیست و همچین دستیابی به شناورها و زیرسطحی اتمی. کلا مسئله این اس رژیم ج.ا در واپسشین عمر ننگین و پراز ظلم و فسادش برای مردم ایارن، برای اندکی بقا چقدر خیانت خواهد کرد و چگونه این لاشۀ متعفن وبی خاصیت صنعت هسته ای را در معرض فروش و باج دادن به غرب و شرق خواهد داد؟، تا مثلا گرفتار سرنوشت قذافی نشود. رژیم ج.ا جربزه ساخت سلاح هسته ندادرف حتی جربزه کاربرد اورانیوم ۳% در راکتور زیردریایی. بیست سال تحریم و چند تریلیون دلار خسارات مستقیم و غیر مستقیم و میلیون اوراه وفرای و عقب ماندگی و هزاران کشته بر اثر تحرم و اتللف منابع و بدبخیت های دیگر! هیچ و هیچ تقریبا هیچ!، زوش ابلهان به دختران و مجردهای بینوا تنها و کلا ضعیف کشی و دگراندیش کشی! رام لقمگانی که تکررا توحش دیکتاتوری‌های گذشته را انجام دادند!

 

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/antijahl

خلاصه مطلب: دربارۀ توحش تشیع؟، آیا آسان‌تر است تشیع را از ایران اخراج کرد یا آن را اصلاح؟

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)