شرایط بسی تراژیک است، از دردی که بجز خدا و اهورامزدای ایران زمین نمی‌توان گفت، این چه بساطی است که ۴۴ سال حاکمیت ابلهان خرمذهبی آخودیسمی درست کردند، که از هر طرف بنگری، یک باطل ضد ایرانی می‌خواهد مام میهمن “ایران” دریده و نابود کند؟!
آن شش باطل، به شدت این روزها در حال پیشرفت برای  نابودی هستند، اما قسمت تلخ‌ترین این داستان تراژیک این است ده‌ها میلیون ایرانی_فارسی‌زبان و همبستگان دیگر ایرانی‌زبان، در شهرهای مرکزی و شرقی و سایر مناطق شده اند پیاده نظام تجزیه‌طلبان، تا نیروی‌های مسلح پراکنده کنند، این تلخ است، حکومت خامنه‌ای با آخرین سخنرانی‌اش آخرین امید به راه حل مسالمت‌آمیز جنبش اخیر را برباد داد، او می‌توانست با نرمش در مقابل مردم ایرانی بویژه مرکز و شرق کشور، این مناطق به راحتی آرام کند، حتی با چند کار ردست کم هزینه، مانند ستاد امر به معروف، این لانه آفت تفرقه و عامل مافیایی و نفوذی و فتنه خیز را منحل نکرد و اعلام پایان دادن گشت ارشاد!، حتی همین کار ساده و کم هزینه نکرد برای فرو نشاندن موقتی اعتراضات تا به کارهای مهمی چون احیای برجام مبارزه با فساد مافیایی به پردازد ! چرا؟!
شاید مافیایی‌های خائن ضد ایرانی چنان حاکمیت را در دست گرفتند، حاضر نیستند اندکی به استکبارشان خدشه وارد شود، حتی حاضرند ایران به جنگ داخلی و تجزیه بکشانند و اما از منافع حرام و نجسشان اندکی دست نکشند!
داستان حقیقت تلخ، همان داستان همیشگی است، دیکتاتوری‌ها نهایت کارش به جنون استکباری و خیانت به ملت‌ها می‌رسد، هر چه دیکتاتور تمامیت‌خواه‌تر و ایدئولوژیک‌تر باشد و با تعداد پاچلوسان و خائنان نفوذی اش بیشتر و دشمنان خارجی اش بیشتر، فروپاشی اش ویرانگرتر خواهد بود، این نوع دیکتاتوری مانند خامنه ای، صدام، قذافی، هیتلر و انواع دیکتاتوری گروهی مانند شووری سابق و غیره، با خودشان وقتی می‌روند ملیت‌ها را با خود به گور می‌برند!
امروزه جهان در حال مشاهده فروپاشی یکی از کهن‌ترین و نامدارترین تمدن و کشورها و ملیت‎های جهان یعنی ایران شاهد است، توسط ابلهان ایرانی‌تبار ناراضی دیکتاتوری حاکم و همدستی خائنان داخلی (بویژه مافیای فاسد اقتصادی، که نمونه‌اش در دولت و مجلس و کارتل‌های فاسد و ظالم جنایتکارو خائن مثل خودرویی ها و…) و دشمنان قسم خورده (خودساخته توسط حکومت آخوندیسم ج.ا)، مشخصا پان‌گراهای تجزیه‌طلب و دولت‌های حامی‌شان، از جمله اعراب مرتجع جنوب خلیج فارس و سایر پان‌عربیست‌ها است.
داستان دو بخش مهم دارد، یکی خواسته بر حق حقوق بشری و عدالت‌خواهی از اقتصادی تا عقیدتی است که با کمال تاسف حکومت دیکتاتوری آخوندیستی ضحاکی حاضر به قبول کردن نیست! و دیگری سوءاستفاده تجزیه‌طلبان و دشمنان موجودیت کشور-ملت ایران است!
از آنجا که عملا آلترناتیو (جایگزین) خوب یا بهتری موجود نیست به دلایل مختلف، بین بدترین (حکومت آخوندیستی)، بدتر (سرنگونی همراه با جنگ داخلی و تجزیه)، بد یعنی کودتای ملی (پلان ج) ، به نظر نگارنده و خیلی‌ها تنها گزینه است، اما سرعت تحولات و حجم عظیمی بلاهت ایرانی‌تباران و فشار دشمنان ایران، این پلان که لاقل یک الی دو سال زمان می‌خواهد امکان اجرایش در  عرض مثلا یک ماه آینده دشوار است، حماقت‌های بخش ملی و درمانده و اسیر نیروهای مسلح در میان هیولای آخوندیسم، نمی‌داند یا نمی‌تواند ابتکار عمل در دست بگیرد و ضحاک زمانه یعنی دیکتاتوری آخوندی سرنگون و همزمان امنیت داخلی و مرزها از دشمنان تجزیه‌طلب و آنهایی آماده اند با اولین فرصت فروپاشی سازمان بازدارنگی راهبردی ایران، تمام زیرساخت‌های راهبردی امنیت-نظامی-اقتصادی ایران حمله و نابود کنند، وضعیتی به مراتب جهنمی‌تر از وضعیت سوریه و لیبی و غیره!
اینجا است ایران، نیازمند یک کار رسانه ای عظیم ایران گرایان است، لااقل ابلهان مناطق مرکزی و شرقی آرام کند، این اعتراضات و فرسایش نیروی نیروهای مسلح و اشتباه راهبردی ستاد مشترک برای وارد کردن نیروهای ارتش و سپاه به مرکز و شرق کشور و بی‌توجهی به مرزهای قوم‌گراهای تجزیه‌طلب، یعنی تیر خلاص به موجودیت ایران.
خامنه ای و اصول‌گراها و بقیه با این کارهای چند ماه اخیرشان و به همراه ماقیا نشان دادند برای استکبار و منافع شخصی و عقاید گندیده شان حاضرند ایران را نابود کنند!

به امید خدا، ایران از این مرحله خطرناک گذر کند به سلامت، اما ملت ایران اگر سالم ماند از این برهه، یادش نرود هوادران خامنه ای و جناحین تبهکار و مافیایی‌ها چه ناجوانمردی و خیانت‌هایی کردند و کشور را تا آستانه فروپاشی بردند، به پیشنهاد حتی پادشاهی و حکومت رضایت ندادند به شرطی دست از این ایدئولوژی خانمانسوزی ولاییسم و ضد شیعه اصلاحگر و ضد ایرانی دست بردارند، ایدئولوژی و حکمرانی چهار نسل ایران سوزاند و ایران از جایگاه شایسته اش در اقتصاد و تمدن جهانی لااقل ده پله پایین‌تر عقب نگه داشت و به زیر بیستم رده‌بندی اقتصادی کشانده، با دو سوم فقیر و در بدترین شرایط ظالمانه و جنایتکارنه تحریم های داخلی مافیای و خارجی اجنبی!

جنگ اباطیل: چندتا از بلاهت خائنانه کمدی-تراژدی حکومت آخوندیسم در راه نابودی ایران!

 

چکار بایست کرد؟!
اولین انتظار حفظ ایران است، از جوان‌های کم تجربه دهه هشتادی چه توقعی داشت که مسائل راهبردی ژئوپلتیک و ژئواکونومیک درک کنند؟!

 

جنگ اباطیل: ظلمی که حکومت مافیایی ج.ا به شیعه اصلاحگر (سکولاریزاسیون اسلامی از اورجینالیسم سلفی) کرد

چگونه می‌توان به این اقلیت فاسد مافیایی مغزگندیده حالی کرد، راهبرد سیاست خارجی موازنه مثبت، که بایست فورا با غرب و امریکا بویژه روابط عادی و دیپلماتیک برقرار کرد همزمان حفظ و توفیق روابط خوب با قدرتهای شرقی، این بازی باخت باخت تبدیل به به برد برد کرد؟!

تراژدی بسی بزرگی است، که در استان فارس و شیراز، ادعای تجزیه‌طلبی حکومت ترک‌زبانی قشقایی شود! این درد بزرگ نابودی تمدنی ایران به کی و به کجا گفت؟!

به قولی: اهورامزدای ایران به داد ملت ایران برسد!

 

برای روشن اندیشی درباره سری مطالب جنگ های اباطیلی بایگانی را مرور کنید

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/korooshbotshekane

 

نمونه دیگر نوشتارهای مشابه

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/botshekan

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)