در حالی‌که باندهای مافیایی فاسد اقتصادی درون حاکمیت ج.ا سیگنال‌هایی مبنی گرانی دلار می‌دانند و در عین رئیسی و برخی افراد درون ج.ا از وضعیت بهتر فروش نفت و سایر صادرات و تامین ارز، چرا همزمانی ناآرامی‌ها با گرانی دلار همزمانی شد؟!
پرسش بزرگ، اگر اپوزیسیون سخن پیروزی انقلاب می‌کند چرا واکنش قیمت ارز و ادعای خروج سرمایه از ایران بیشتر است (این یک ادعا است و دروغ‌گویی اهل دنیاپرستان سیاست امری رایج است!)، اگر قرار است با پیروزی انقلابی ادعایی (چنین انقلابی در کار نیست بجز اعتراضت پراکنده)، اگر جناح غرب در حال پیروزی است، باید واکنش‌ها مثبت باشد؟!
حقیقت چیست در پس گرانی‌ها تمام نشدنی؟!
اصلی‌ترین حقیقت احتمالا این است:
در ایران، از چند دهه قبل- با حاکمیت آخوندهای کم‌سواد و جمود فکر ضد غرب و ضد اسرائیلی- تعداد زیاید خاندان‌های خائن به منافع ملی ایران و طبقات فرودست، و حرام‌خور در نهادهای حاکمیتی از انتصابی تا انتخابی نفوذ کردند، عملا در عزل و نصب مقامات و اجرای شوی مهندسی انتخبات تا ایجاد شورش- با دستور مستقیم و روش‌های غیر مستقیم- حتی نهادهای زائد و ضد حقوق بشری مانند ستاد امر به معروف …. تا گشت ارشاد، از رسانه‌ها تنش آفرین تا برهم زدن‌زدگان برجام و سپس احیای برجام… برای ایجاد بحران‌های دائمی سیاسی-اقتصادی طی این چند دهه در کار هستند.
مافیای فاسد اقتصادی درون حاکمیت ج.ا به مراتب نقش مخربش در ایجاد بحران جدید اعتراضات به بهانه حادثه تراژیک مهسا امینی است!
خائن و عامال اصلی مشکلات چند دهه اخیر، اصحاب قدرت-ثروت (فرعونی-قارونی) یعنی مافیای اقتصادی فاسد داخل حاکمیت ج.ا است. این مافیا چنان منافقانه کار می‌کند تحت لوای شعارهای ضد اسرائیلی، عملا به نفع خودش به اسم مبارزه اسرائیل کار می‌کند! نجاست حرام لقمگی این مافیایی‌ها در این است، برایشان فرصت-نسل‌سوزی و انحطاط مردم و کشور ایران برایاشن مهم نیست، حتی به قیمت تحریم که هیچ!، و بلکه جنگ داخلی و تجزیه ایران!

راه حل چیست؟
راه حل بارها در مطالب قبلی گفته شده است. اما جریان و افراد تحمیق شده خرمذهبی و سوپرانقلابی نمی‌خواهند بفهمند و خودشان به خواب غفلت زده و یا در کمای ذهنی درک حقایق جهان واقعی هستند، در توهم تبدیل واقعیات به حقایق کذایی هستند که چیزی جز در توهم ایدئولوژی کذایی خودشان هستند.

پ.ن: زلنکسکی حرف چرند میزند؛ زلنسکی شومن، احمق است یا دلق بازی دارد می‌اورد، نمیدانیم؟! اما زلنسکی غلط می‌کنی درخواست حمله به ایران می‌کنی! فقط بدان غرب و امریکا و اسرائیل توان و جزئت داشت زودتر از اینها به ایران تحت حاکمیت استبدادی ج.ا حمله می‌کرد، خوشبختانه و متاسفانه (؟!) از سال ۱۹۹۷ کلا دیگر در مخیله هیچ کشوری نیست به ایران حمله کند ، درست است حماقت و خیانت‌ها ضد منافع ملی ایران در حاکمیت ج.ا عیان است، چرند نگو، در بدرتین حالت که امیدورام نباشد حکومت احمق و خائنان داخلی ج.ا کاری می‌کنند که حامیان امرو ز تو در جنگ عراق صدامی عیله ایران کرد!، اگر امثال تو نبودند در حاکمیت اوکراین، اصلا چرا روسیه (درست یا غلط) به اوکراین حمله کرد؟! تا سال ۲۰۱۴ که کریمه هنوز تحت کنترل کیف بود، از سال ۱۹۹۱ تا ۲۰۱۴ روسیه آیا نمی‌توانست به اوکراین حمله کند؟! بین این سال‌ها چه گذشت در اوکراین؟!
همان اوکرانی که در تحریم ظالمانه امریکا و اروپای خائن به برجام، شرکت کرد، از دادن توربین‌های نیروگاه بوشهر خودداری کرد!، آنتوف ۱۴۰ بنجل انداخت به ایران و ان قدر قضیه فساد آنتونف ۱۴۰ بالاست که خودش کتابی است از خیانت‌های اوکراینی‌ها و خائنان داخل حکومت ج.ا، کلی ناجوانمرری کردی اوکراین در حق مردم ایران بویژه از وقتی با امریکا و غربی ها ریختی روی هم، امروز عاقبت ( شاید بگویند نفرین و آه مظلومان از دست حاکمان) بدکاری‌هایتان دامنتان گرفته! زمانی با بدهیات کشورداری درست ستیزه کردی و منافع و خواست‌های اکثریت روسی‌زبان‌های شرق اوکراین نادیده گرفته و در دام توطئه ناتوگرایی افتادید و چشمانتان بر تهدیدات روسیه بستید!، اشتباهات راهبردی سیاست خارجی و داخلی خودتان و ندانم کاری و حماقت‌های خودتان را به گردن ایران و چندتا پهپاد (که احمق ج.ا گفته قبل از جنگ اخیر داده) نه اندازید.
دیگر این قدر وحوش حکومت‌های غربی و متحدانش و خائنان همراه شرقی، در تحریم زیاده روی کردند دیگر امکان تحریم بیشتر نمانده!
به هیچ مدافع حمله روسیه به اوکراین نیستم، اما حقایق را نمی‌شود نصف و نیمه گفت!، باز هم خواهان صلح هتسیم امثالهم، جنگ باید پایان یابد، اما با مذاکره و اتش بس و نه برافروختن جنگ کذایی با ایران!، این حماقت ستیزه جویی حکومت ج.ا با بخش هایی از جهان از جمله با غرب و اسرائیل و غیره پایان یابد، ایران باید دارای یک حاکمیت نرمال و دارای رابطه دوستانه با همه کشورها باشد.
اینجاست که می‌گوییم، کشور و مردم ایران گیر باطل‌ها افتاده اند و جنگ اباطیل فقط خودشان و خودشان هستند برای نجات، اینکه بالاخره خدایی باشد این مردم از دست این همه اباطیل ضد حقوق بشری و ضد مردم ایرانی نجات دهد!
این روزها چقدر حکومت زلنسکی شبیه امثال حکومت خامنه ای شده است، اشتباهات حکومتشان را به گردن خارجی‌ها می‌اندازند!
چه خوب می‌شد زلنسکی و خامنه‌ای با هم یک گروه تشکیل بدهند و کلا مسائل جنگ‌های جهان از اوکراین تا یمن، از قره باغ تا سوریه و عراق حل کنند و به امثال اردوغان و آن بی بی چی اسرائیلی واقعا تلفظش سخت است برایم!، و یا الهام علی اف یا ده‌ها حکومت و دیکتاتور گفت چه کنند و جنگ‌ها تمام کنند؟!

 

جنگ اباطیل: قضایای تشابهی اوکراین زلنسکی و عراق صدامی، و سیلی حقیقتی که می‌زند دنیای پلشت بر صورت خواب زدگان ج.ا، اما همچنان حکومت ج.ا نمی‌خواهد بیدار شود از به خوابی خودزده!

برای روشن اندیشی درباره سری مطالب جنگ های اباطیلی بایگانی را مرور کنید

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/korooshbotshekane

 

نمونه دیگر نوشتارهای مشابه

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/botshekan

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)