امروزه با پیشرفت تکنولوژى و دسترسى هر چه بیشتر به اینترنت، روزانه بر تعداد افرادى که از وقایع اطراف خود انواع گزارش‌های مکتوب و تصویری تهیه می‌کنند، افزوده می‌شود. هم‌زمان ابزارهای متفاوتی برای راحتی کاربران و کمک به پویایی هرچه بیشتر دنیاى اطلاعات در دسترس همگان قرار می‌گیرد.

Story-Maker

از جمله این ابزارها StoryMaker است، اپلیکیشنی براى گوشى‌هاى تلفن‌همراه و تبلت‌های اندروید که به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا داستان‌ها، مشاهده‌ها، وقایع اطراف خود و هرآنچه دلخواهشان است را به صورت گزارش صوتى و تصویرى دربیاورند. این اپلیکیشن رایگان ابزاری کاربردی برای همگان در هر سطحی است، چه کسانی‌که به طور حرفه‌اى به هنر عکاسى و فیلم‌بردارى تسلط دارند و چه کسانی‌ که که تا به‌حال دستشان هم به دوربین نخورده است.

این اپلیکیشن دارای دو بخش است: بخش آموزشى و بخش عملى.

در بخش آموزشى کاربر نحوه فیلم‌بردارى، انتخاب موضوع و تهیه گزارش را فرا می‌گیرد و در بخش عملى، کاربر مرحله به مرحله راهنمایى می‌شود تا بهترین بازدهى را که مطابق با اصول پایه عکاسى و فیلم‌بردارى است، داشته باشد.

بعد از اینکه کاربر عکس یا فیلم خود را تهیه کرد، می‌تواند آنها را به راحتى ویرایش کند. برای مثال می‌تواند روى عکس و یا فیلم صحبت کند و مدت زمان آن را کوتاه کند. در نهایت تنها با یک کلیک، اپلیکیشن اجزای یک پروژه را به هم می‌چسباند و آماده استفاده و پخش می‌کند.

پشتیبانی کردن از زبان فارسى از مزیت‌هاى دیگر این اپلیکیشن است. هر دو قسمت آموزشى و عملى آن به زبان فارسى قابل اجرا است.

این اپلیکیشن همچنین از پروتکل‌های مربوط به ناشناس ماندن در اینترنت نیز در صورت نیاز و درخواست کاربر پشتیبانی می‌کند.


Google Play logo اپلیکیشن «استوری میکر» را از «گوگل پلی» در آدرس زیر دانلود کنید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.storymaker.app


facebookبرای دریافت اطلاعات بیشتر از فیسبوک استوری میکر فارسی بازدید کنید:

https://www.facebook.com/storymakerpersian


 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)