کمک، کمک! دو سه شب است آرامش ندارم (اینجا را بخوانید تا بفهمید چه می‌گویم). شبها خواب هیتلر را می‌بینم. او هم مثل من حیرت‌زده است. می‌پرسد: این امام جمعه محمود آباد از چه تیره و نژادی است که می‌گوید نوه مرا مسلمان کرده است؟ و ادامه می‌دهد: شاید این تئاتر را او درست نکرده باشد؛ من اجاق‌کور بوده‌ام و به نحو اولی نمی‌توانسته‌ام نوه داشته باشم (در خواب من وسط صحبتش می‌پرم و می‌گویم بستگی دارد الله چه بخواهد: Es hängt alles von seinem Willen ab!)، پس این کدام رندی است که خود را نوه من جا زده است؟

آریایی اصیل-  حجت‌الاسلام و المسلمین سید داود موسوی، امام جمعه محمودآباد

آریایی اصیل- حجت‌الاسلام و المسلمین سید داود موسوی، امام جمعه محمودآباد

به نظر من هیتلر بیخود می‌گوید، هم به مسلمانان شک دارد، هم به آریایی‌ها و نمی‌داند ترکیب اسلام و نژاد آریایی چه معجون باحالی درست می‌کند. من به جای آن سؤالات شکاکانه هیتلربه شما می‌گویم: ای ملت پاک آریایی، دیدید که می‌توان هم آریایی بود و هم مسلمان؟ و شما بیخود و بی‌جهت در این مدت تبیعت از ولایت گاهی مدعی می‌شدید که این آخوندها ربطی به نژاد پاک آریایی شما ندارند! دیگر از نوه هیتلر که آریایی‌تر نداریم و همان طور که دیدید نه امام جمعه تهران او را تحویل گرفت، نه مشهد، نه حتی مراکز ولایات دورافتاده و او مجبور شد برود محمودآباد تا مسلمان شود، پس دیگر بدانید که مسلمانی چقدر مهم است و این قدر به نژاد آریایی خود فخر نفروشید!


پانوشت:

امروز که داشتم ماجرای نوه هیتلر را دنبال می‌کردم، دیدم که سایت‌های روزآنلاین (منبع اصلی خبر) و دیگر سایت‌های مملکت امام زمان خبر را تغییر داده‌اند و حالا فقط به یک آلمانی نومسلمان اشاره می‌کنند. به نظر من همه اینها از متانت و فروتنی آریایی ماست، وگرنه هر کس دیگر به جای ما بود، دیگر ول‌کن معامله نبود و حالا از آلمان فولکس‌واگن را، که ابتکار پدربزرگ همشهری محمودآبادی نومسلمان بوده، طلب می‌کرد. ببینید چه خوب است آدم هم آریایی باشد، هم شیعه ولایی!

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)