moalem etesab

در پی اعلام رسمی اعتصاب معلمان سراسر کشور در روز یکشنبه 10 اسفند 1393 بیش از 95 درصد از سایتهای مخابره کننده اخبار اعتراضی معلمان ایران فیلتر و یا به طور کلی از دسترس خارج شدند. بر اساس همین گزارش انجمن صنفی معلمان ایران در اواخر بهمن ماه طی درخواستی که به وزارت کشور ارائه کرد و تصویر آن در سایت حقوق معلم و کارگر منتشر شده است تقاضای خود را برای برگزاری تحصن در روز 10 اسفند 93 به این وزارتخانه ارائه داد و در پی عدم پاسخگوئی وزارت کشور با استناد به اصل بیست و هفت قانون اساسی طی اطلاعیه های نهائی خود برگزاری این تجمع را در جلو مجلس در تهران و ادارات کل در استانها و همچنین ادارات در شهرستانها رسمیت بخشید .
گفتننی است در راستای انتشار اخبار تحصن و اعتصاب معلمان سایت کانون صنفی معلمان ایران و شهرستان ها به طور کامل از دسترس خارج و فیلتر گردید ه است . قبل از این نیز سایت تعدادی از فعالین این صنف مثل آقای مهدی بهلولی و جواد لعل محمدی وجعفر ابراهیمی فیلتر گردیده بود. عین بیانیه نهائی هیأت مدیره کانون صنفی معلمان و اطلاعیه این کانون پیرامون تجمع اعتراضی 10 اسفند به شرح زیر است :
به نام خداوند جان و خرد
اطلاعیه کانون صنفی معلمان پیرامون تجمع اعتراضی سکوت
در جلسه سه شنبه پنجم اسفند 93تصویب شد که تجمع 10 اسفند معلمان در اعتراض به وضعیت نابسامان آموزش و پرورش با استناد به اصل بیست و هفت قانون اساسی برگزار گردد.
1-تجمع روز 10 اسفند برگزار می شود .
2-در تهران تجمع از ساعت 14 الی 16 مقابل مجلس شورای اسلامی و در شهرستانها مقابل ادارات آموزش و پرورش برگزار می گردد.
3-تجمع معلمان در مقابل پارلمان به شکل سکوت برگزار خواهد شد .
کانون صنفی معلمان ایران – اسفند 93
منبع: سایت خبری تحلیلی حقوق معلم و کارگر

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)