64248_774204392633435_7914226513415653742_nنمایشگاه کاریکاتور شهاب جعفر نژاد با نام «نیکاریکاتور» که ترکیبی از نیکوکاری و کاریکاتور است، در گالری آرت سنتر به نفع خیریه بهنام دهش پور (برای بیماران مبتلا به سرطان ) هفته آینده برگزار می شود .
این نمایشگاه کاریکاتور شامل۲۰ قطعه تابلوی کاریکاتور قدی در اندازه واقعی از برجسته ترین هنرمندان و ورزشکاران به نمایش گذاشته می شود. ازجمله چهرهایی که سوژه این کاریکاتوریست قرار گرفته اند می توان به استاد عزت الله انتظامی، رضا کیانیان، اصغر فرهادی، رضا عطاران، مهناز افشار و …. اشاره کرد.
افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه ۲۳ آبان ساعت ۱۷ الی ۲۱ در گالری آرت سنتر واقع در خیابان شریعتی زیر پل صدر با حضور جمعی از بزرگان سینما و تلویزیون برگزار خواهد شد. بازدید عموم از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ آبان از ساعت ۱۲ الی ۲۱ خواهد بود.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com