پایگاه مجازی جنگاوران یکی معروف ترین و حرفه ای ترین از نوع خود درباره تحلیل و ارائه مراجع و مقالات علمی و تکنولوژی امنیت و نظاتمی (میلیتاری) است به زبان فارسی. سال هاست به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از منبع بزرگ پایگاه مجازی جنگاوران استفاده کرده و بعنوان منبعی نسبتا جامع درباره مطالعات و تحلیل های سیاسی اقتصادی و ژئوپلتیکی اکونومی بهره می بریم، چند بار روشنگری ها و انتقادهای قوی و درستی در این پایگاه مشاهده و مطالعه کردم، هر چند همیشه حامی توان امنیتی و بازدارندگی نیروهای مسلح بوده و هستم، همیشه سعی کرده ام حرمت ایثارگران و مدافعان از کشور ایران داشته باشم و به ندرت نقد صربح و مستقیمی به نیروهای مسلح کرده ام، با وجودی انبوهی دلیل و بهانه هست، اما منافع ملی ایرانیان و اهمیت حفظ ابهت و هیمنه نیروهای مسلح در مقابل اجانبی که قصد تعرض و تجزیه و نابودی ایران دارند کمتر مستقیم به نیروهای مسلح انتقاد کردم.

بار هم تکرارمی کنم امثالهم ارتباط مستقیم با هیچ اشخاص و منابع ذکر ندارم و صرفا از راه منابع آنها با آنها آشنا شده ام.

————————
امروز دریادار سیاری در دانشگاه علوم دریایی نداجا در نوشهر حضور یافت تا به اصطلاح از «نخستین محصول الگوریتم پردازش کوانتومی» رونمایی کند که به گفته خودشان یکی از کارکردهای آن سامانه مقابله با فریب در سیستم‌های موقعیت یابی شناورهای سطحی با استفاده از الگوریتم است.

خب آنچه که دریادار رونمایی کرد یک کامپیوتر تک بورد از خانواده ZedBoard محصول کمپانی آمریکایی Avent با تراشه Zynq-7000 ساخت کمپانی آمریکایی Xilinx (متعلق به AMD آمریکا) با پردازنده کمپانی انگلیسی ARM است که در بازار با قیمت ۳۰ تا ۸۰ میلیون تومان قابل خرید است. قیمت جهانی آن از ۵۸۹ دلار آغاز می‌شود.

خسته نباشید واقعا. خدا می‌داند چه بودجه هنگفتی برای آن طلب کرده‌اند!
(پایگاه مجازی جنگاوران)

————————

اما اخباری از دخالت نهادهای امنیت و نظامی (میلیتاری) درز می کند بسیار نگرن کننده است، دیگر بحث دخالت ها و دست اندازی برخی از ذی نفوذان در نیروهای مسلخ در سایر امور و نهادها و عمومیات مردم و ملت ایران نیست. بحث اتهامات فساد مالی و مافیای اینها نیتس، یک نگرانی بزرگ است نیروهای مسلح آلوده شارلاتانیسم و کلاهبرداری توسط شیادان و فاسدان باشد، دقیقا نمی خواهم کسی و شخص حقوقی متهم کنم، فقط اظهار نگرانی جدی است سر طمع برای کلاه بردرای مالی از نیروهای مسلح، این نیورها دچار باگ و نفوذ سخت افزاری و نرم افزرای بشوند. مسئله خطرناک تر از کلاشی و کلاه برداری است، اینکه عناصر مافیای بتوانند سر سران نظامی کلاه بگذارند و اینکه ابزارهای تسلیحاتی قلابی و یا دارای باگ و حفره امنیتی قالب کنند جدی است.

این بحث امروز نیست، باگ ها و حفره امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری می تواند فاجعه آفرین شود، آن چه شایع شد درباره باگ که در سیستم های زیمنس بود و با فلش آلوده به ویروس استانکس تا موجب اختلال و خراب کرای سانتریفیوژها غنی سازی شود مشهور است، اینها نشان می دهد هژمونی و استیلای ایدئلوژیک بر یک حاکمیت کار به چه فجایع انسانی و اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و میلیتاری و امینیت کشانده! وقتی حاکمیتی مشروعیت و موجودیتش در شعاردادن و نمادهای بسیار سست و سطحی قرار داده و امروزه با ایدئولوژیک کردن مسئله پوشش تقریبا کار وز ندگی مردم در گروگان افکار پان اسلامیستی و قماش داغون کم سواداتی قررا داده مدارک تحصیلی شان از بازار فاسد آموزشی و مدرک فروشی گرفته اند و کمترین سواد در حوزه های تخصصی نداشته و کمترین میزان مطالعات آزاد در حد آشنایی با مفاهم استرتژیک دارند و هر قرارداد همکاری و حتی موافقت های معمولی در سطح پیمان شانگهای و مصالحه با عربستان از کلیدواژه راهبردی می گذارند و همچنان در حاتل مبتذل کردن واژگان و تحریف معنایی انها هستند، اساس گفتم بنا بر ویزگی کشورملت تنها ایران مانند سایر کشورهای مشابه مانند چین و هند و ویتانم و تایلند ایران نمی تواند دوست استراتژیک پیدا کند، این بدبختی ملت ایران است با یک اشتابه بزرگ در سال ۱۳۵۷ گرفتار این بلاهای خانمانسوز پان اسلامی شده و ایران تبدیل قربانی انگلی کرده عرضه جولان مافیا و کلاهبرداران و شیادان ابرفاسد اقتصادی کرده است، جان و مال و… این مردم در گروگان جماعتی پروکسی و مغزشوی شده است و چند تریلیون یورو خسارت و نابوید زندگی ده ها میلیون تن را قربانی نیات و اهداف بیگانهگان کرده است،، هر آن ممکن است دچار باگ و نفوذ عوامل نفوذی و کلاهبرداران قرا گیرد. حالا حالا بایست ملت ایران خسارت به بیند این جماعت دگم اندیش آخوندیستی.

کی بالاخره نیروهای مسلح به غیرت به افتادن وبه جای افتادن دنبال آخوندیست ها، به ملت و مردم و نخبگان واقعی ملی به پیوندند و یک حرکت قیامی و سریع بساز اینها جمع کنند از ایران و این ذلت و حقارت و انحطاط ملی پایان دهد؟!

 

 

چه کسانی باعث عقیم شدن ملت ایران می شوند؟!

 

 

پیشنهاد کپی عفو و کپی وقف، ننگ بر این چنین طبقه متوسطی، ننگ بر نظام مافیایی جنایتکار و ظالم فاسدی که چنین طبقه متوسطی خلق کرده!

مطالب متعددی درباره این مسائل و راه حل های پیشنهادی در ارسال های قبلی لینک هایش موجود است.

 

 

 

 

 

 

 

مطالعه لینک های زیر توصیه اکید برای روشن گری

https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/ashmagvol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)