نامه هایی بدون امضا به نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسیده که این مجلس ننگین را به توپ و نارنجک دستی و قس علی هذا می بندیم. برای بررسی تهدیدات علیه مجلس جلسه ای اضطراری و غیرعلنی برگزار شد. بعد از دوازده ساعت جلسه و مباحثه و معانقه به همراه صرف ناهار و سه نوبت عصرانه و شام و دویست و نود کارتن موز سرانجام رئیس مجلس و نایب رئیسان اعلام کردند که خطر به توپ بسته شدن مجلس با وجود این همه نماینده بمبگذار و تروریست و چماقدار سابقه دار از اساس منتفی ست و به اتفاق آرا تصویب شد که این طویله به گوز هم بسته نخواهد شد چه رسد به توپ. این جلسه با صلوات بر موز و آل کباب به پایان رسید. ضمنا از آنجا که دولت شیش کلاسه و تمامی پست های مملکت به نزدیکان ابرام رئیسی رسیده است، یکی از نمایندگان لابلای نطق بعد از موز با مسرت فراوان گفت: «برادران و خواهران انقلابی، آنقدر بیشتر از همیشه در توزیع پست های مدیریتی یکدست شده ایم و ابرام و اسمال های خودی و انقلابی بر سر کار آمده اند و میز پشت میز را تصرف کرده ایم که جمهوری اسلامی ایران را دیگر می توان با افتخار جمهوری اسمالی ابرام نام بنهیم».

 

یک ماه از اعلام واردات واکسن پرطرفدار فایزر برای زنان باردار می گذرد. علیرغم تاکید دولتِ شیش کلاسه که به افراد معمولی واکسن فایزر تزریق نخواهد شد و معمولیون باید با همان واکسن های چینی و ایرانی های مونتاژی موهوم سر کنند، آمارها نشان می دهد که ۳۰ درصد از معمولیون کشور ظرف یک ماه تبدیل به زنان باردار شده اند و با بیبی چک در دست در انتظار تزریق واکسن فایزر هستند. رهبر موقت جمهوری اسلامی در جلسه ای با حضور اعضای دولت شیش کلاسه و سرداران سپاه، در حالی که جملگی سر از ته نمی شناختند؛ کرونا را از جهت افزایش نرخ باروری و گام دوم انقلاب هم نعمتی الهی دانست و گفت : «دیشب دو رکعت نماز شکر به نام نماز کرونا خواندم، امید داریم بحران کم آبی هم با مدد کووید مرتفع گردد ». ویروس کرونا با شنیدن این سخنان بعد از اینکه در دلش گفت: «رو که نیست، چرم مشهده»! در یک پیام ویدیویی زنده در حالی که اعضای دولت شیش کلاسه مشغول اقامه نماز شکر بودند؛ از لطف رهبر موقت به زبان چینی تشکر کرد و انگشتر اهدایی رهبر موقت جمهوری اسلامی را حاوی یک انرژی پنهان برای جهش تازه کووید و حل بحران های رژیم های اسلامی و کمونیستی دانست.

در سمینار «رسیدگی طالبان به مطالبه زنان افغان» که در قندهار با حضور چند ملای برجسته طالبان و چند صد موجود سرتا پا سیاهپوش به عنوان زنان افغان برگزار شد، وزیر ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر طالبان در حال پاسخ به پرسش های بانوان حاضر در جمع به پیشنهاد جهاد نکاح یکی از ضعیفگان حاضر در سمینار که نکاح با طالبان را بالاترین ثواب دنیوی دانسته بود؛ پاسخ مثبت داد و طبق شماره روی کاغذ زن سیاهپوش توسط ماموران به روی صحنه رفت و توسط حضار تشویق شد و شلیک های شادمانی هوایی هم در سالن طنین انداز شد. بعد از آنتراکت سمینار با حضور نیروهای مسلح وزیر مربوطه و شخص تشویق شونده بازداشت و به سرعت هر دو کشته شدند؛ چرا که کاشف به عمل آمد آن زن جهادگر سمینار یک سرباز پشمالوی طالبان در پوشش زنانه بود. این سرباز بلافاصله به جرم لواط با وزیر امر به معروف و نهی از منکر اعتراف کرد و هر دو مجرم شناخته شده و به سرعت توسط نیروهای طالبان سنگسار و سوزانده شدند.

بعد از این اتفاق سریع و انقلابی، رئیس دولت شیش کلاسه در تماس با ملا حسن آخوند رئیس دیگر کابینه شیش کلاسه منطقه از نقش پررنگ اعدام به عنوان مهمترین گسترنده عدل و داد و هوار در تاریخ تجلیل کرد و از بازگشت اصالت های اسلامیِ پرتابی در شیوه اجرای عدالت ابراز خشنودی کرد. بعد از این تماس تاریخی، یک فروند هواپیمای شرکت ماهان با چمدان هایی پر از دلار برای معامله چند محموله بزرگ مواد مخدر و بخشی از سلاح های جامانده امریکایی راهی کابل شد. در همین راستا کارشناسان بازار مواد نسبت به عرضه بیش از حد مواد مخدر با ورود این محموله های بزرگ و ضرر و زیان تولید کنندگان داخلی در اثر افت فاحش قیمت جنس مرغوب هشدار دادند، بیت رهبر شرقزده در واکنش به هشدار کشدار این کارشناسان غربزده در پیامی پر از خارش اعلام کرد: «حالا باشه صُب!».

 

نوشته شده در ۳ مهر ۱۴۰۰ خورشید دزدیدگی
توسط پایه یکِ روروک
ساکن بالوی خلیج فارس

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)