گرچه نمی‌توان به آمار ادعایی جمهوری اسلامی اعتماد کرد اما مشاهدات روزهای اخیر بسیاری از مردم، حکایت از اوج گرفتن کشتار مردم به وسیله کرونا دارد.

همچنین خبرهای غیررسمی‌ای مبنی بر کمیابی ساده‌ترین داروها به گوش می‌رسد. اگر در چند سال اخیر، کمیابی داروهای بیماران خاص به خبری گهگاهی و کابوس‌‌آور بدل شده بود، امروز ساده‌ترین داروها نیز در داروخانه‌ها موجود نیست و برخی داروهای خاص به قیمت‌هایی گزاف در «بازار آزاد»، تنها سهم ملت ایران از آزادی، به فروش می‌رسد.

کشتار سیستماتیک سرمایه‌داری اسلامی از طریق بی‌کیفیت کردن و ویران کردن کردن نظام سلامت به جایی رسیده که مشاهدات مردم از کمبود قبر و فشار به قبرستان‌ها می‌گوید.

نظام سلامتی که در دهه‌های اخیر از طریق خصوصی‌سازی، بالا بردن قیمت خدمات سلامت و ویرانه‌سازی از مراکز درمانی دولتی برای فرودستان عملا به مراکز گران و بی‌کیفیت و بی‌خاصیت بدل شده بود امروز و با سر باز زدن علی خامنه‌ای و مدیران اجراییش از واردات واکسن باکیفیت و آوار کردن تحریم‌ها به خاطر ماجراجویی اتمی به ملت ایران، به قتلگاه مردم تبدیل شده است.

تا جایی که وزیر بهداشت حکومت، در نامه‌ای به رهبر نظام سرمایه‌سالار اسلامی از احتمال فروپاشی نظام سلامت گفته و پیشنهاد دو هفته‌ای تعطیلی کل کشور را مطرح ساخته است.

ما فراموش نخواهیم کرد که حکومت با ابزارهای خصوصی‌سازی بهداشت و عدم واردات واکسن و وارد کردن فشار تحریم‌ها به مردم، چگونه آنان به کام مرگ فرستاد.

فراموش نمی‌کنیم چگونه با کرونا، بیماران را در سالن‌های پرجمعیت و شلوغ بیمارستان‌ها، بی‌اکسیژن و دارو و در تنهایی و فقر به چنگال مرگ سپرد.

روز داوری بر مسئولان این کشتار، در پیشگاه مردم نزدیک است.

#جمهوری_کشتار
#فروپاشی_نظام_سلامت

@sarkhatism

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)