مدرک‌سازی برای رئیسی قاتل؛ مجتهد، دکتر

در اولین دور مناظره‌‌های انتخابات ۱۴۰۰، وقتی رئیسی آماج این سخن گرفت که شش کلاس بیشتر سواد ندارد کیهان خامنه‌ای مانند نمونه‌های قبلی از جمله، کردان، روحانی و بذرپاش، رئیسی قاتل را مجتهد و دکتر معرفی کرد.

مهرعلیزاده که از جناح روحانی که هنوز بارقه‌‌هایی از امید به زنده‌شدن مرده داخل تابوت «اصلاح‌طلبی» دارد  در اولین مظره انتخابات ۱۴۰۰ سطح سواد رئیسی را زیر علامت سوال برد.

مهرعلیزاده به سوال اصلی از رئیسی نپرداخت و از او راجع به قتل عام زندانیان سیاسی  در سال ۱۳۶۷ که بنا بر گفته رضا ملک تعداد آنها بالغ بر ۳۳۷۰۰ نفر می‌شود، سوالی نپرسید چون جزء مرزسرخ‌‌های تعیین‌شده برای کاندیداها بود.

شش کلاس سواد دارید!

مهرعلیزاده خطاب به رئیسی گفت شما از نظر تحصیلات آکادمیک تنها شش کلاس سواد دارید! و با این سواد نمی‌شود کشور را اداره کرد.

البته اشتباهی در اظهارات مهرعلیزاده وجود دارد در حکومت ولایت‌فقیه برای اداره امور کشور نیازی به سطح تحصیلات و تخصص نیست و ۴۰ سال عمر نظام همواره این را ثابت کرده است.

اما شمشیر بی‌سوادی کشیدن بر رخ جلاد، بر او و شاگردان و جناحش گران آمد.

رونامه کیهان؛ نشریه خامنه‌ای بلافاصله به میدان آمد و رئیسی قاتل را مجتهد و دکتر معرفی کرد.

دفاع علم‌الهدی از رئیسی

علم‌الهدی که رئیسی داماد اوست نیز بلافاصله به دفاع از قاتل ۶۷ پرداخت که «اگر فکر می‌کنید درس‌خوانده در خارج به درد جامعه می‌خورد، استخدام شهوت می‌شوید.»

از سخافت سخن علم‌الهدی که بگذریم اما این اظهارات او مشتی از خروار اظهارات مدافعان رئیسی بر سر شش‌کلاس سوادداریش بود.

رئیسی فارغ از میزان تحصیلاتش به صراحت عنوان کرد به ما (از سوی خامنه‌ای) تکلیف شده است که وارد میدان شویم.

این تکلیف‌‌شدن بارهایی را بر دوش رئیسی می‌گذارد که حاجی‌صادقی نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران در تعریف آن می‌گوید «ما به دولتی نیاز داریم که نسبت به ولی‌فقیه فرمانبر باشد… مانند قاسم سلیمانی سرباز محض ولایت باشد».

در اینگونه تعریف از شخصیت انسان، قطعا تحصیلات در سطح شش کلاس نه تنها کم نیست بلکه زیاد نیز هست چون از رئیسی قاتل مجتهد دکتر اطاعت بی‌چون و چرا خواسته می‌شود تا پیشبرد امور کشور، که نیاز به تخصص و دانش فنی بالا دارد.

شاید بهترین نام را محمود امجد از «اساتید اخلاق حوزه قم» راجع به انتخابات ۱۴۰۰ و مناظره‌های مربوط به آن و موضوعاتی مانند سطح تحصیلات رئیسی گذاشت؛ استخفاف مفتضح. [وعده های پوشالی کاندیدهای ریاست جمهوری ایران]

واقعیت مدرک تحصیلی رئیسی قاتل مجتهد دکتر چیست؟

رئیسی زاده سال ۱۳۳۹ در مشهد است دوره ابتدایی و شش‌کلاسه‌ی خود را در این شهر گذرانده است.

سپس ترک تحصیل کرده است. پس از دوران انقلاب ضدسلطنتی در حالی که تنها ۱۹ سال سن داشت وارد دستگاه قضایی به عنوان دادستان کرج شد.

همزمان دادستانی همدان را نیز در همین سن عهده‌دارد بود. در سال ۱۳۶۴ به تهران منتقل شد و جانشین دادستان تهران گردید.

در این سمت بود که وی به عنوان جلاد ۶۷ به قتل‌عام زندانیان سیاسی پرداخت و بیش از ۳۰هزار نفر از آنان را به جوخه‌های اعدام سپرد؛ بزرگترین جنایتی که به قول منتظری در تاریخ «جمهوری اسلامی» صورت گرفته است.

مدرک‌سازی به کمک علم‌الهدی

رئیسی قاتل که اکنون مجتهد و دکتر نیز لقب گرفته در این دوران، فرصتی برای تحصیل نداشته و در سال ۱۳۸۰ و بدون داشتن مدرک دیپلم، با کمک علم‌الهدی؛ پدر همسرش برای ادامه تحصیل در دروس حوزوی وارد مدرسه عالی مطهری تهران گردید.

۹ سال بعد از این تاریخ این مدرسه به تبدیل به دانشگاه حوزوی شد و به لطف کرامات پدر همسرش موفق شد به لطف این تغییر ساختار مدرک دکترای فقه و حقوق بگیرد.

پیش از آن مدرسه عالی مطهری هیچ گونه ارتباطی با ساختار دانشگاه و وزارت علوم نداشت.

به عبارت دیگر مدرک دکترای رئیسی قاتل مجتهد دکتر نیز از نوع کردان، روحانی، بذرپاش، و سایر دکتر ـ مهندس‌هایی است که شامل الطاف ویژه نظام شده و به اخذ مدرک نائل آمده‌اند.

به دنبال این رسوایی کاربران فضای مجازی رئیسی را سوژه تمسخر خود قرار دادند.

یکی از کاربران فضای مجازی رئیسی را از زبان خودش اینگونه به تمسخر گرفت که «شش کلاس سواد دارم اما با مدیریت بنده و عنایت‌های رهبری امروز زندان‌ها مملو از افراد تحصیل کرده است». [۱۱ زندانی سیاسی در حال اعتصاب غذا؛ پرچم محکومیت ابراهیم رئیسی]

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)