شنیده شده است که

مسئول جوانان ستادهای هاشمی؛ به کلیه شهرستان ها گفته است ستادها را تعطیل کنید و به خانه های تان بروید. احتمال حمله به ستادها زیاد است.

طبق همین شنیده گفته می شود علیرغم یک بار رد صلاحیت و دوباره بازگرداندن هاشمی به فهرست تایید شده ها بر اثر کنش های پشت صحنه؛ بار دیگربراثر فشارهای وارده، اسم هاشمی در فهرست رد صلاحیت ها قرار گرفته است.

گفته می شود این لیست فردا به وزارت کشور فرستاده می شود اما ظاهرا طبق قانون وزارت کشور می تواند دو روز بعد به اعلام اسامی مبادرت کند.

طبق همین شنیده برخی علمای بلند پایه تهدید کرده اند اگر هاشمی رد صلاحیت شود آن ها نیز انتخابات را بی اعتبار اعلام خواهند کرد. هنوز از صحت و سقم بخش انتهایی این شنیده اطلاع دقیقی در دست نیست. ضمن آن که هنوز فعل و انفعال سیاسی برای تایید صلاحیت هاشمی در جریان است و گفته می شود در درون بیت رهبر ج.ا نیز نظرات در این مورد مختلف می باشد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com