نفر اول تهران، که برای ریاست مجلس ولایی خیز برداشته، همواره از بالاترین مهره‌های سرکوب و دزدی و چپاول است…

به گزارش خبر آنلاین، با اعلام نهایی آمار انتخابات و میزان شرکت کنندگان در انتخابات شهر تهران، می توان درصد آرای قالیباف به عنوان منتخب اول تهران را محاسبه کرد.

رحمانی فضلی، وزیر کشور گفته است در کل شهر تهران و شمیرانات ۱ میلیون ۸۴۱ هزار و ۸۹۱ نفر برابر با ۲۵.۴ درصد مشارکت کردند.

اگر تعداد شرکت کنندگان در انتخابات را کمی سرراست کنیم و آن را معادل ۱۸۴۲۰۰۰ نفر بگیریم، مجموع افراد واجد شرایط شرکت در انتخابات شهر تهران، عدد تقریبی ۷۲۵۲۰۰۰ می شود.

طبق آمار وزارت کشور تعداد آرای قالیباف ۱۲۶۵۲۸۷ است. اگر بخواهیم درصد رای قالیباف را به نسبت کل واجدین شرایط شرکت در انتخابات بدست آوریم ، باید تعداد رای قالیباف(تقریبا ۱۲۶۵۰۰۰) را به عدد۷۲۵۲۰۰۰ تقسیم کنیم. حاصل این تقسیم(۱۲۶۵۰۰۰:۷۲۵۲۰۰۰) عدد ۱۷.۴درصد را نشان می دهد. در واقع قالیباف نماینده ۱۷.۴ درصد شهروندان تهرانی است.

حال اگر آرای نفر آخر انتخابات تهران را به کل واجدان شرایط تقسیم کنیم عدد ۸.۸ به دست می آید و مفهوم آن این است که نفر سی ام لیست تهران(عزت الله اکبری تالارپشتی) نماینده ۸.۸ درصد شهروندان تهرانی واجد شرایط حضور در انتخابات است.

دزد بزرگ تهران به دنبال کرسی ریاست مجلس

از گزارش‌های منتشر شده در باره نتایج انتخابات مجلس خامنه ای چنین برمی‌آید که رهبر جمهوری اسلامی می‌خواهد دزد بزرگ تهران را در کرسی ریاست مجلس خود بنشاند.

پاسدار قالیباف نفر اول لیست خامنه ای در تهران همان سرکرده سابق نیروی انتظامی است که بعدها شهردار سپاهی در تهران شد و پرونده دزدی های نجومی او افشا گردید.

دزدی های قالیباف؛ زندان برای روزنامه‌ نگار افشاگر

خبرگزاری هرانا – یاشار سلطانی روزنامه نگار و مدیرمسئول سایت معماری نیوز توسط دادگاه انقلاب تهران به ۵ سال حبس و محرومیت از فعالیت در فضای مجازی محکوم شد.

وی روز دوشنبه ۳۰ دی ماه به دادسرا احضار شده و دلیل این احضار را شکایت محمدباقر قالیباف، شهردار سابق تهران عنوان کرده بود

وی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در این خصوص نوشته بود: “دلیل احضار امروزم در دادسرا شکایت قالیباف از من بود. هدفش ساکت کردنم در انتخابات است. پرونده تخلفاتش در اختیار شورای نگهبان است و حق مردم است که در جریان آنها قرار بگیرند. اگر کسی در دستگاه‌های نظارتی جرات پرسش از قالیباف را ندارد، من در دادگاه افکار عمومی از او خواهم پرسید”.

یاشار سلطانی، مدیرمسئول سایت “معماری نیوز” بود که به دلیل افشاگری در مورد سوءاستفاده‌های شهرداری و فساد گسترده مالی در این سازمان در دوران قالیباف به زندان انداخته شد. یاشار سلطانی در توییت خود نوشته پرونده تخلفات قالیباف نزد شورای نگهبان است و “حق مردم است که در جریان آنها قرار بگیرند.”

 

Print Friendly, PDF & Email

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)