ولوله در شهر شماره ۴
۱۳۹۸/۸/۶
سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ میلادی به ترتیب دویستمین سالروز میلاد فرخندۀ حضرت بهاءُالله و میلاد مبارک حضرت باب است. دویستمین سالروز ولادت حضرت بهاءُالله مصادف با سی ام مهر ماه ۱۳۹۶ مطابق با ۲۲ اکتبر ۲۰۱۷ بود و اینک در آستانۀ دویستمین سالروز ولادت حضرت باب مصادف با ۷ آبان ۱۳۹۸ مطابق با ۲۹ اکتبر ۲۰۱۹ هستیم.

از دویستمین سالروز ولادت حضرت بهاءُالله تا حال بهائیان در سراسر دنیا به همراه دوستان غیر بهائیشان، اعمّ از همسایگان و همکاران و دوستان و نیز مقامات مذهبی و علمی و فرهنگی و مدنی و سیاسیِ کشورهای متبوعشان مشغول برگزاری جشن های تجلیل این واقعۀ پُرشکوه در تاریخ بشری بوده اند و در این مسیر به خدمات متنوّع برای تحقّق عدالت و صلح و وحدت عالم انسانی ادامه داده و می دهند. در این حرکتِ پُرشورِ جهانی سایت ولوله در شهر نیز توانست در سی ام مهر ماه ۱۳۹۶ به مناسبت سالروز ولادت باشکوه حضرتشان مقاله ای مفصّل با عنوان «امرت را به قلم نصرت نمودی؛ تصویری از ظهور و پیام حضرت بهاءُالله» تقدیم نماید. این مقاله در همان تاریخ در سایت ولوله در شهر منتشر گردید ولی به عللی میّسر نشد فایل پی دی اف جداگانه ای از آن تقدیم عزیزان گردد.

اینک فایل پی دی اف آن مقاله تهیّه و در سایت قرار داده شده و در دسترس همگان است. از لینک زیر می توانید مجموعه «ولوله در شهر ۴» را دانلود نمائید.

برای دانلود مجموعه ولوله در شهر ۴ اینجا کلیک کنید

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com