متاسفانه علی رغم قیل و فال و ادعاهای دفاع از آزادی بیان و استقلال رسانه ای رسانه های اپوزیسیون و فارسی زبان خارجی، شاهدیم مکرر کامنت و مطالب گروهی از افراد مخالف موجودیت کشوری مثل ایران را سانسور میشود!

این مثل آن میماند کسانی در زمان جنگ سرد مخالف موجودیت کشور شوروی (به قول خود غربی ها زندان ملیتها) بودن و حتی مثل این میماند مخالفان موجودیت آلمان نازی را سانسور کنند!

آیا ما در دهه ۱۹۳۰ یا ۱۹۴۰ هستیم؟! آیا جهان رسانه چنان عقب مانده مخالفان موجودیت کشور موهوم ایران که سراسر ظلم و فساد و استبداد به همه مردم است، حتی حق نظر نداشته باشند.

با ادله محکم اثبات میگردد موجودیت کشوری مثل ایران، علاوه بر مضر  بودن برای زندگی حتی فارسها، برای سایر ملیتهای منطقه و جهان خطرناک است، نخستین قربانیان در چند سال آینده نزدیک کشور ایران/ پرشیا اینها خواهند بود:

۱– نابودی کشور-ملیت یهود-اسرائیل

۲- نبودی کشورهای و ملیتهای غیر شیعی از جمله در خاورمیانه و سنی مذهب بویژه عربی

۳- نابودی همه عقاید دینی و مذهبی بوِزه بهائیت، یهودیت، مسیحیت، بودایسم، هندوئیسم و…

۴- نابودی تمامی کشورهای سکولار جهان از چین و تا روسیه و بقیه از حمله امریکا

 

با دستیبابی به سلاحهای قاره پیما و هسته ای، بزودی شاهد جنگ آخر زمانی خواهیم بود

وسوسه شیطانی امپراتوری داشتن

بیچارگی بشریت: حکومتهای بزدل

زنده باد مذاکره با شیطان بزرگ !

مذاکره، هر چند فعلا به نفع خود جمهوری اسلامی نیست. چرا خود نظام ج.ا. میداند آنچه از مذاکره امریکا و متحدانش میخواهند خلع سلاح موشکی و اتمی است و این حکم مرگ زودهنگام ج.ا. ایران داردا.

قطعا حاکم ج.ا. با دست خودش مهمترین عامل بازدرنگی اش از بین نمیبرد. در نتیجه این گامهای اول تا سوم فقط وقتکشی و زمان خریدن برای تکمیل موشک قاره پیما بمب اتمی است.

ایران چه با جمهوری اسلامی و چه با هر نظامی بالاخره اگر به حیات ننگینش ادامه دهد با توجه چند شیعه پرورشده و سرمایه دار شیعی ولایی، تا آخر پروژه امپراتوری شیطانی اش ادامه میدهد، امروزه کشورهای خاورمیانه در حال بلعیدن است و فردا بقیه جهان. یک زمانی هم دنیا هیتلر دست کم گرفت و اگر خوش شانسی جهان نبود که امریکا وارد جنگ نمیشد، تا حالا اروپا و نصف جهان زیر یوغ نازیسم همچو بردگان زندگی میکردند . اثر از ملت یهودی و چندین ملیت نوبد نژادپرستان آریایی قصد نابودی شان را داشتند.

بایست تابوی تجزیه ایران شکسته شود. بایست حق ملیتها ایران برای تشکیل کشورهای مستقلشان داده شود و یکبار و برای همیشه به این  کابوش ۲۵۰۰ ساله تعرض و تجاوز حکومتهای فارسی-شیعی (پارسی-اهورایی سابق!) پایان داده شود.

بایست از فرصت استفاده کرد و ابرقدرتها (حتی چین و روسیه) متوجه فرصت کم باقی مانده کرد برای حمله نظامی و پایان دادن موجودیت کشور تجاوزکار و حکومتهای همیشگی ظالم ضد بشری اش. چرا هر حکومتی در ایران بر سر کرا بیاید براس حقایق تاریخ و جغارفیایی دست دیکتاتور یو ظلم و جنایت داخل میزند از ستار بهتشی و نوشین جعفری قربانی اش میشوند. بلافاصله پس ثبیت و کمی اقدار به فکر ایجاد امپراتوری میفتد! چرا جغارفیا و بافت تنوع چند ملیتی ایران و وسوسه های شیطانی هر حاکمی ناچار میکند به فکر موارد بالا. فرقی نیمکند آخوند باشد یا شاه سکولار.

جنایت ج.ا تا شاهان ظالم و جنایتکاری مانند مورد ستایس پان ایرانیستها مانند نادرشاه و داریوش و کریم خان و انوشیروان همگی ثابت میکند اینها به هیچ کس رحم نمیکنند حتی به شیعیان غیر ولایی یا حتی کمونیستها و لیبرالهای کاسب کار و زرپرست خائن به سکولاریسم!

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com