واقعیت کمدی-تراژیک این روزهای ما! از له له گماشتگان مجلس برای موگرینی تا آدم ربایی و باج گیری، از افتخار دمپایی تا غرور پرستوی پهبادی، از جانم فدای رهبر حاج طوسی تا جام زهرمار توی گوشی، از ضجه های دخترک زیر مشت و لگد آن آدمخوار تا پوزخندهای یاکریم مهاجر در پرگار، از توییت های وطن پرستانه مستخدم فخیمه تا توصیه های یک وعده ایی نشسته بر سفره ولیمه ، از هنردزد شلاق زن تا هنرمزد ماله بزن،از تز ملت سازی آن بیمار جنسی در فیس بوک متروکه اش تا رهبر گورخواب و اندوخته اش…


اما آقای ترامپ محترم این رسمش نبود مگر ما ایرانی ها چند عدد پرفسور حقوق بشر داریم که آن را هم در قرنطینه می کنی!  جای اینکه به کاشف تیم بی جایزه نوبل بدهی، اینطور از خجالتش در می یایی! حالا اگر آقا در اقدامی متقابل علم الهدی را بکند وزیر واصله تکلیف چیست! تصور کن علم الهدی در  صحن سازمان ملل راجب ثواب صیغه و پیوند میان ملل از طریق جهاد نکاح سخنرانی می کند ! خود آقا که بیچاره یک حصیر پوسیده زیر پایش و چپق شکسته ای بر لبانش که آن هم هیبه برادران دالتون بود، به آن هم رحم نکردی ! چطور دلت آمد الانصاف، خورد و خورا کشان هم که خرده نان خشکی و حلوای شکری  که شکرش را مکارم تقبل کرده بود، تازه آن هم بعد از توصیه های اردلان همه چیزخوار، آقایمان رژیم ملخ خواری گرفته اند آن هم یک وعده! حتی آقا برای نشان دادن همدردی شان با قشر مستضعف جامعه شب ها در گور می خوابند! اما در این اوضای قاراش میش پرفسور حقوق بشر را کجای دلمان جای دهیم! حالا چه کسی از حقوق مردم فلسطین و سوریه و یمن و بحرین و روهینگیا دفاع کند، مسلمانان ایغور را بی خیال! چه کسی ارث پدری خود،دریای خزر را به حراج گذارد! ما که خودمان الحمدالله مشکل حقوق بشری در کشورمان نداریم،فقط می ماند مشکل دلتنگی آقازاده ها برای وطنشان که، اگر یک حال اساسی هم به آن ها بدهی جای دوری نمی رود!

البته دوستان اصلاحاتچی به دل نگیرن، ما کار خاصی نمی کنیم، خودش داره میریزه! نزا بریزه! منظورم پایه های استبداده، من اگه جای اصلاح طلبا بودم به جای پرسه زدن در رسانه ها و دخیل بستن به سلبریتی های دوگانه سوز یه عکس از خودم با آرپیجی و کارد سلاخی توی صفحات مجازی منتشر می کردم تا شاید مردم سر عقل بیان نیان تو خیابون! به استاد سروش هم می گفتم یه سخنرانی بزارن و بگن بعد از خمینی، آقا مقتدرترین و باهوش ترین رهبری است که تا به حال جهان بر خودش دیده! خلاصه مردم نگران وضعیت اصلاح طلبان، مخصوصا بعضی از رسانه ها شیطنت می کنن و یه عکس هایی منتشر می کنن که زبونم لال همه قیافه ها شبیه سقوطه! یه اصلاح طلب باید همیشه بشاش و شنگول باشه، یعنی چی آخه به خودت بیا، یکم از آقای نجفی یاد بگیرین!

اصلاح طلب اصول گرا نانای نای دیگه بای بای

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)