زمانی که یک بنگاه اقتصادی دچار ورشکستگی می شود و کالاهایش در بازار خریداری ندارد، اولین اقدام منطقی تعطیل کردن شعبه های خارج از کشورش است. آن هم در شرایط کشوری مانند ایران که با بحران اقتصادی دست به گریبان است و خارج شدن ارز از کشور، خیانت به آرمان های امام راحل و در جهت منافع آمریکا و کشورهای غربی است.


در همین راستا سرکردگان فرقه ضاله اصلاح طلب در داخل ایران می توانند طی ابلاغ بخشنامه ای درون سازمانی،ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله اعضای فرقه در خارج از کشور با تضمین حقوق و مزایا و حق اولاد، سیاست اصلاح طلبی و تحول خواهی از راه دور را پرهزینه و ناکارآمد اعلام کرده و برای کاهش میزان نفرت و انزجار عمومی، اعضای خود را به درون کشور فرا بخوانند.

البته شکی نیست که اعضای فرقه در جهت نشان دادن مخالفت خود با سیاست های جنگ افروزانه ترامپ و سکوت دیگر کشورهای غربی، از هم اکنون به صورت خودجوش در حال تهیه متن استعفانامه جمعی از رسانه های اجنبی، همچون صدای آمریکا،رادیو فردا،ایران اینترنشنال،من وتو،بی بی سی و… می باشند و همزمان درخواست انتقالی خود را به صدا و سیمای ملی ارسال کرده اند!

دولت آمریکا می تواند در جهت تسریع این روند مشوق هایی  مانند ابطال گرین کارت، برگزاری گودبای پارتی با دعوت از خوانندگان لس آنجلسی،بلیط رایگان برگشت،تضمین سرو مشروب لاکچری در درون هواپیما به ویژه برای آقازاده و خانوم زاده ها را به متقاضیان جان بر کف ارائه دهد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)