همانطور که در پست «چگونه اطلاعات موبایل را پاک کنیم قبل از اینکه آن را بفروشیم؟» خواندیم فایل‌ها و داده‌های روی موبایلمان به سادگی انتخاب کردن و کلیک کردن روی گزینه Delete پاک نمی‌شوند. علاوه بر این در پست «اطلاعات شخصی روی موبایل‌های هوشمند فروخته شده» خواندیم که شرکت‌های امنیتی با ابزارهای ریکاوری داده موبایل رایج در بازار، اطلاعات و داده‌های موبایل‌های استفاده شده را ریکاوری کردند. اما چگونه می‌توان داده‌های به ظاهر پاک شده موبایل اندروید را باز گرداند یا ریکاوری کرد؟

در این مقاله آموزشی از وب‌سایت امنیت آنلاین کنش‌تک می‌خوانیم که چگونه می‌توانیم داده‌های پاک شده اندروید را بازیابی کنیم. 

یکی از ابزارهای محبوب برای ریکاوری داده‌های اندروید اپلیکیشن DiskDigger است. کاربران اندروید می‌توانند این اپلیکیشن را از فروشگاه Google Play دریافت کنند. 

ادامه این مطلب را در لینک زیر بخوانید:

اپلیکیشن DiskDigger برای ریکاوری داده اندروید

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com