به حوزه شماره بیست و یک ، محل برگزاری آزمون های درس وبلاگنویسان خوش آمدید. امروز اینجا جمع شدیم تا شاهد آزمون بابک اسحاقی ، نویسنده وبلاگ جوگیریات باشیم. با اینکه بابک به تنهایی در آزمون افتتاحیه شرکت کرده ولی برای اطمینان بنده به عنوان مراقب اینجا هستم. خلاصه ممکنه تقلبی ، جزوه ای ، کتابی … طراح سوال هم بنده حقیر و همچنین خانوم معلم نازنین هستند. به نظرتون بابک قبول میشه یا شهریور هم باید در خدمتش باشیم ؟

 ………………………………………………………………………………….

   معرفی لطفا …

من بابک اسحاقی ۳۳ سال سن دارم و ساکن مارلیک کرج هستم . متاهلم و لیسانس مهندسی مکانیک دارم و در یک شرکت فروش ماشین آلات به عنوان کارشناس خدمات پس از فروش مشغول به کار هستم .. تقریبا چهار ساله که وبلاگ می نویسم .


۲           آیا آدم جوگیری هستید ؟ چرا ؟

بله تا حدودی جوگیر هستم .فکر می کنم همه ما کم یا زیاد جوگیر هستیم . این اسم رو به این دلیل انتخاب کردم که کوتاه و خاص بود و زود به خاطر می موند . به نظرم جوگیر شدن یکی از مهمترین خصلت های اجتماعی و فرهنگی و سیاسی مردم ماست و این اخلاق رو در مقاطع مختلف تاریخ به نحو احسن نشون دادن و باز هم نشون خواهند داد .میگی نه ؟؟ نگا کن


۳           وبلاگتان پسر است یا دختر ؟

نمی تونم براش جنسیت قائل بشم . اما براش روح و شخصیت قائل هستم . در مقام قیاس با یک انسان ،دوست دارم وبلاگم مهربون و خونگرم و بامعرفت باشه .

۴          اگر زندگیت فیلم بود ، ترجیح میدادی اسم فیلم چی باشه ؟

من زمین را دوست دارم


۵          اولین واژه ای که بعد این کلمات به ذهنتان میرسد.

لواشک : زبان سرخ

پرتقال : احمد مهرانفر

تخمه ژاپنی : پوچ

کروکودیل : یوگی و دوستان

کچل : آرش ناجی

عطسه : عافیت باشی

بابک : اسحاقی

بیست و یک : کار گروهی حرفه ای


۶           ترشی یا مربا ؟  ترشی


۷          جای خالی را پر کنید.

   بابک      هنگام نوشتن پست اخر جوگیریات       منفجر شد.

   جوگیریات     شاید بیست و یک نباشد اما آیا ۲۰     هست ؟


۸        با کلمات زیر یک جمله بسازید.

   هندونه ، آبگوشت بزباش ، سوسیالیسم ، لباس پف دار عروس

در جوامع سوسیالیزم حاکمان ، آبگوشت بزباش می خورند و مردم همگی در حالیکه لباس پف دار عروس به تن دارند خیلی شیک و مجلسی تخمه هندوانه می شکنند .


۹        حرف آخر …

اولا ممنونم که منو برای مصاحبه انتخاب کردید . به شخصه تجربه کار گروهی وبلاگی رو داشتم و می دونم جمع کردن یک اکیپ وبلاگ نویس که بطور مداوم و مستمر کار بکنند چقدر سخت و طاقت فرساست . برای تک تک بچه های بیست و یک آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و امیدوارم همیشه همینطور با قدرت و حرفه ای به کارشون ادامه بدن …

 

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)