Image result for ‫خامنه ای‬‎

گوبلز وزیر تبلیغات آلمان هیتلری را  همه می شناسند. وی متناسب با شغل و حرفه اش که در واقع بزک کردن چهره کریه فاشیسم بود؛ جمله ای دارد که آن را نیز مردم بارها شنیده اند. گوبلز یک بار در سخنرانی برای توجیه سیاست تبلیغاتی خود که سلاح دروغ یکی از پایه های اصلی آن محسوب می شد، چنین گفته بود: «دروغ هر چه قدر بزرگ تر باشد، مردم زودتر آن را باور می کنند». ..

در میهن ما نیز که زیر سیطره یک حکومت سیاه و ارتجاعی رنج می برد، هر روز از این گونه دروغ های بزرگ از زبان برخی از سران رژیم شنیده می شود.از آن میان و بیشتر از همه شخص خامنه ای است! به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر خامنه ای در سخنرانی امروزشان گفتند: «بعضی می‌گویند وقتی ما آمدیم مسئولیت پیدا کردیم، توانستیم سایه جنگ را از سر کشور رفع کنیم اما این حرف‌ها درست نیست/ حضور ملت در صحنه، باعث رفع سایه جنگ و تعرض از سر ایران شده».
آقای محمد جواد اکبرین در یادداشتی در سایت کلمه به این موضوع اشاره کرده و می نویسد: «بماند که دقیقا ۷۴روز پیش (۲۷بهمن۹۵)   او در دیدار با مردم آذربایجان گفته بودند: «اینکه اگر برجام نبود جنگ در ایران حتمی بود دروغ محض است» . حالا همین‌که معترف‌اند «سایه جنگ» بود ولی مردم بودند که دورش کردند کافی است! اصلا همین که سایه جنگ از سر کشور دور شود مهم است تقسیم غنایم و تعیینِ قهرمانش بحث دیگری‌ست ».

خامنه ای در باره حضور مردم در نمایش انتخابات هم گفت: «مردم عزیز ما باید بدانند که آرای مردم امانت است و حضور آن‌ها در عرصه‌های مختلف تعیین‌کننده است، وقتی ملت حضور پیدا می‌کند دشمنی که می‌خواهد با این نظام مبارزه کند مجبور می‌شود عقب بنشیند و تعرض نکند. اما وقتی ملت در صحنه حضور پیدا نکرد، آن‌وقت هر کاری بخواهند می‌توانند انجام دهند».

مردم میهن ما خامنه ای را فرد حیله گر ، جنایتکاری ونقض حقوق بین المللی و حقوق بشرمی شناسند. و بدرستی از او سئوال می کنند؛ اگر این رژیم توانایی و یا خواست قبول رای و اراده مردم را داشت پس چرا کودتای خشن و خونین انتخاباتی سال ۱۳۸۸ آنطوری که دیدیم اجرا کرد؟.

رژیمی که  هم نامزدهای شرکت کننده در آن را کنترل نماید و هم با اقدام غیر قانونی ، کاندیدای مورد نظر خود را که صرفا نظرش با او نزدیک است حتی قبل از اعلام شمارش آرا  ازطریق  صدا و سیمای خویش پخش کند. اجاز تکرار« حوادث تلخ سال ۸۸  » که مهلک ترین ضربه را بر پیکره رژیم ولایت فقیه زد، را نخواهد داد. زیرا ماهیت رژیم ولایت فقیه عوض نشده است.

مردم میهن ما هر روز با پوست و اسخوان خود فشار های عدیده حکومت دیکتاتوری را لمس می کنند. و درست به این خاطر است که خامنه ای سعی می کند با بیان دروغ های بزرگ به چشم حقیقت خاک بپاشد. امروز رجوع به تجربه  سال ۸۸ بار دیگر به صرافت شرکت در این بازی انتخابات مهندسی شده در میهن ما  جزء پایمال کردن آشکار حق حاکمیت مردم بر سرنوشت‌شان  معنای دیگری ندارد.  راه پیش برد منافع مردم، در حالی که ارتجاع حاکم روز به روز حملات خود را بر ضد مردم میهن ما تشدید می کند، شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ، یعنی تأیید و پاسداری از اصل ولایت فقیه  است. راه کار اساسی ایجاد زمینه واقعی اتحاد عمل نیروهای آزادی خواه و ملی کشور برای مقابله با اساس استبداد در میهن ماست.

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com