Image result for ‫خاوران‬‎

 

انتشار نوارصوتی منتظری در باره قتل عام زندانیان سیاسی دهه ۱۳۶۰ واکنش های مختلفی را به همراه تبعاتی به دنبال دارد ، از جمله روضه خوانی عوامل حکومت اسلامی ایران مبنی بر اینکه مجاهدین همان داعش هستند….

از قدیم گفته بودند بدترین ضربه در دفاع بد است . به نظر من مجاهدین و حاکمین فعلی ایران در تفکر و عقیده مسلمان هستند و از یک خانواده محسوب میشوند توضیح یا توجیه اسلام خوب و بد….هم به درد کاخ سفید میخورد . روحانییت حاکم در شرایط سیاسی و تاریخی مشخصی قدرت سیاسی را با کردیت غرب قبضه کرد وبقیه را جارو نمود. رهبری مجاهدین هم با فرهنگ بیمارگونه عاشورایی وعدم تشخیص درست از شرایط سیاسی آن زمان…صحنه را واگذار کردند !

بعد از این توضیحات حالا فرض بگذارید که مطابق گفته های حکومتی مجاهدین همان داعش هستند ! داعش هم ساخته و فرزند ناخلف و غیر رسمی غرب است. شخص خمینی وتفکر نابش هم توسط غرب انتخاب شد درجهت منافع خودشان به جامعه ایران چپانده شد ! حکومت اسلامی فعلی هم ۳۷ سال است در عمل تجربه شده است . اعدامهای گروهی هنوز ادامه دارد . استمرارهمان خط و ادامه داستان درامضاء برجام و سفرهای انواع وزیران غربی به حکومت اسلامی….مصطفی پورمحمدی وقتی به کارنامه جنایاتش افتخار میکند خیالش راحت است که کردیت سیاسی غرب با نظام مقدس است ! وقتی مردم در خرداد ۱۳۸۸ خطاب به کاخ سفید فریاد زدند که یا با ما ، یا با اونا….یعنی که چیزی بر کسی پوشیده نیست !

این روزها تعداد اعدامی ها کم شده و شبی ۲۰ نفر حداقل است و البته وزرا با روسری میروند و معاملات ادامه دارد ! از همان روز اول همه میدانستند که وزیر کابینه روحانی مجری احکام خداست ولی دیدنش بستگی به معامله وسود دارد ، لازم باشد باباغوری میگیرند و حتی افتخار میکنند ! حالا البته شرایط ایجاب میکند تا روی موضوع مانور کنند . مصطفی پورمحمدی یک فرد است که به تنهایی نمیتواند در عمق فاجعه با افتخار عمل کند و نفس بکشد . این یک مجموعه به هم پیوسته است شامل تمامی نظام اسلامی مقدس و ارزشهای دینی! که فتوایش تا حکمش و تا اجرایش را با انگیزه های دینی خلق کردند . فوکوس روی اشخاص نهایتا میشود همان عوامل خودسر که ربطی به عمام ره و نظام ندارد ! شعار برکناری مصطفی پورمحمدی یک شعار انحرافی ست ، بود و نبود مصطفی پورمحمدی در کابینه حسن روحانی کیفییت خاصی نیست . بازم صد رحمت به امثال مصطفی پورمحمدی که حرف دلش را میزند بی تناقض شبها میخوابد و به خاطر خدا جنایت و افتخار هم میکند ، بقیه جهان پیشرفته که چنان با مقوله حقوق بشر مانور میکنند که انگار مشغول بازی پوکر هستند ! تازه عدد ۵ رقمی که چیزی نیست ، جنگهای مستقیم یا نیابتی راه میاندازند با میلیونها کشته و زخمی و آواره و خرابی و جایزه صلح نوبل هم به خودشان میدهند .

هق هق ِ فروخورده ی مادران و پدرانی که جگر گوشه هایشان مگر ساکی و ساعتی و کمربندی ؛ «خبری باز نیامد «دردمندان» در زیر سایه های سیاه سرکوب و اختناق ، بناچار «بی خروش و بی فغان»، خون ِ دل میخوردند و«خشمناکان» ِاز آن اسیرکشی ِ عظیم ، درآنسوی «این نَم دیده خاک از خون ِ مردم » ، به هردری میکوفتند و برهر برزنی فریاد میکشیدند تا مگرخبر این فاجعه ی انسانی را منتشر کنند ! پول گلوله را از خانواده ها میگرفتید و بعد اجازه دفن هم نمیدانند خانواده هایی که جنازه عزیزانشان را با دست خودشان در باغچه خانه شان دفن کردند ! آن روزهای خون و درد فراموش نمیشود نیازی به رمزگشایی هم ندارد همه خبر داشتند از ترورهای حکومت اسلامی در خارج از ایران هم خبرهای دقیق داشتند . گالیندوگل البته اظهار نگرانی کرد ، یادم نیست متاسف هم بود یا نه ؟ و بعد مذاکره و معامله ادامه داشت و دارد .

قتل عام مخالفان حکومت اسلامی ایران جعبه سیاهی نبود که رمز گشایی شود ! نوار صوتی منتظری مثل زدن سوزنی به دّمّلِ چرکین خون و جنایت بود که ترکید ! کردیت سیاسی هر جنایتی را غرب به حکومت اسلامی ایران داده و میدهد ! حجاج وقتی جیغ میکشن که مجاهدین همان داعش هستند ، وجه اثباتی این نظریه را رویشان نمیشود بیان کنند ، مجاهدین داعش هستند وضلع اثباتی یعنی حکومت اسلامی و ولایت فقیه و سیستم وامام ره…خیلی خوب و مثبت و بی نقص هستند !

خلاصه : اگر مجاهدین همان فرهنگ داعش است پس حکومت اسلامی عملا ثابت کرد که داعش به توان ۱۹ است !
اگرهم جناح روحانییت حاکم خوب و مثبت و اینا….است پس مجاهدین به توان ۲۰ از این جماعت ، مثبت تر هستند !

نتیجه : زیاده جیک جیک مت کرو….خدایان دیوانه و کتابهای مقدس جنایت و نماینده های جنایتکارشان در هیچ مقطعی از تاریخ انسان دیوار کوتاهی ندارند !

اسماعیل هوشیار
۳۱٫۰۸٫۲۰۱۶

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com