وای بر این اسلام متحجّر! باز هم قتلهای ناموسی باز هم توهم یک رابطه جان مادر  جان یک انسان جان یک زن را گرفت در این دنیای پر از وحشت خشونت اجبار.آخر چگونه یک زن  یک انسان که حق انتخاب دارد می تواند زندگی‌ کند؟بخوانید سناریوی یک قتل را، سناریوی دو برادر برای قتل خواهرشان:

سناریوی دو برادر که پس از قتل خواهر خود با صحنه‌سازی قصد داشتند مرگ او را خودکشی نشان دهند، در جریان تحقیقات ماموران پلیس فاش شد. ماموران پلیس آگاهی بوشهر پس از اطلاع از مرگ مرموز زن جوانی در شهرک صنعتی، تحقیقات برای افشای این موضوع را آغاز کردند. ماموران زمانی که در خانه این زن حاضر شدند با جنازه او در حالی که با چادر حلق آویز شده بود، روبه‌رو شدند. تیم جنایی در بررسی صحنه جرم دریافتند علت مرگ زن جوان خفگی با دست بوده و خانواده‌اش قصد صحنه‌سازی دارند به همین دلیل به تحقیق از دو برادر او پرداخته که دو پسر جوان سرانجام لب به اعتراف گشوده و پرده از راز قتل خواهرشان برداشتند. یکی از آنها در بازجویی گفت: چند روز قبل دامادمان سراغ ما آمد و مدعی شد خواهرم با مرد غریبه ارتباط دارد به همین خاطر برای حفظ آبرو تصمیم به قتل او گرفتیم. روز حادثه نوزاد ۱۴ ماهه خواهرم را به دامادمان داده و بعد نقشه قتل را اجرا کردیم. برای اینکه راز جنایت فاش نشود، جسد خواهرم را با چادرش در خانه حلق‌آویز کرده تا مرگ او را خودکشی نشان دهیم. متهمان پس از اعتراف به این قتل با قرار قانونی روانه زندان شدند.

حال سوال اینجاست:

فقط یک شک شوهر به داشتن رابطه زن خود با یک مرد غریبه آن هم بدون داشتن مدرک ثابت می‌کند که یک انسان که تازه علاوه بر زن بودنش مادر هم هست دیگر نمیتواند زنده باشد؟

آخر چرا؟

چون تو یک مرد هستی حق داری با هر کسی‌ دوست باشی‌ بخوابی ولی‌ آن زن بیچاره فقط به عنوان یک وسیله تحت کنترل تو باشد؟

تازه اگر بر فرض محل این اتفاق رخ داده بود باید با حکم تو کشته بشود ؟

آن دو برادر مجنون که معلوم است انسان نیستند ، واقعا این اسلام تحجر بر انگیز چه کرده با ما؟

کجاست آن فرهنگ غنی ایرانی‌؟

بیچاره آن بچه ا‌ی که از مهر مادر به خاطر شک این پدر و قتل توسط برادران مادرش محروم شد.

وای بر تو‌ای انسان بی‌ عقل وای بر تو!

انسان آزاد به انتخاب است نه آزاد به وحشی گری

 

شیدا کاشانی ، فعال حقوق زن

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)