نیسان نیوز: شکار و کشتن حیوانات کوهی روستای “دشه” از توابع پاوه در استان کرمانشاه، از سوی افراد مسلح، موجب نگرانی فعالین محیط زیست و مردم منطقه شده است.

به گزارش نیسان نیوز، نیروهای مسلح حکومت اسلامی ایران در روستای “دشه” از توابع شهرستان پاوه، در پی شکار حیوانات کوهی این منطقه بوده و به علت سوء شکار بیش از حد آنان، مردم این روستا دست به اعتراض زده‌اند.

یکی از ساکنین روستای دشه‌ی پاوه به نیسان نیوز گفت: در پی شکار بی رویه‌ی شکارچیان عضو نیروهای بسیجی، طبیعت منطقه تغییر پیدا کرده و حیوانات، از این منطقه‌ی گردشگری رانده میشوند.

به گفته‌ی ساکنین روستای دشه، افراد مذکور بدون توجه به اعتراض شهروندان و فعالان محیط‌زیست منطقه همچنان به تخریب زیست‌محیط و حیات وحش منطقه‌ی پاوه ادامه می‌دهند.

این اقدام از سوی ۲ فرد مسلح وابسته به حکومت اسلامی ایران انجام می‌شود و هویت این افراد در اختیار “نیسان نیوز” قرار داده شده است.

به گفته‌ی اهالی این روستا، تخریب و از بین بردن طبیعت از طرف حکومت اسلامی ایران با اشکال مختلف و با شکار حیوانات کوهی و در فصل تابستان نیز با سوزاندن درختان و جنگل‌های اطراف صورت می‌گیرد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)