بعداز روی کارآمدن حکومت سیاه آخوندی وشیعی متعصب در ایران تمامی ملت های غیر فارس و اقلیت های مذهبی غیر شیعی دچار افتی شدید شده و نگون بختی آنها شروع گشت و خصوصا در بلوچستان با دادن اختیارات کامل سیاسی ،نظامی ،اقتصادی ،اداری وتعلیمی به یک اقلیت چند درصدی شیعی ومهمان کولی بزرگترین ظلم به ملت بلوچ تحمیل گردید .واین اقلیت کولی مقیم در بلوچستان با در دست گرفتن تمام قدرت ها از جانب دولت .خود را صاحبخانه تلقی نموده وصاحبان اصلی سرزمین بلوچستان را شهروند درجه سه قرار دادندوبه قتل و غارت آنان پرداختند ودر طول این سالها هزاران جوان بلوچ به بهانه های واهی توسط همین کولی های مهمان ومقیم در بلوچستان کشته شدند و صدها عالم و اندیشمند بلوچ به شکل های مختلف شهید گشتند ودهها مدرسه و مسجد تخریب شدندوصدها منزل از خانه های ملت بی دفاع ومظلوم بلوچستان با خاک یکسان شدند وهمیشه برای مخفی نمودن جنایات خود مظلوم نمایی نموده و فریاد آی دزد آی دزد سردادند .تا این که جوانانی غیور از بطن جامعه بلوچستان جهت دفاع از جان ،مال وناموس ملت بلوچ و دفاع از دین و مذهب خود مردانه بپاخواسته و از جان خود گذشتند وسر به کوهستان های بلوچستان نهادند وبا تمام ناملایمات دست و پنجه نرم کردندوبا حملات دفاعی خود به جان کثیف این متجاوزان وریختن خون بدبودار این اراذل واوباش وساندیس خوران آخوندی سیلی محکمی بر صورت این بت کثیف نواختند .اما متأسفانه این اراذل واوباش حکومتی مقیم بلوچستان باز مظلوم نمایی را شروع نمودند تا بیشتر اجازه جنایت داده شوند .
البته ماجرای عجیب و غریب از آنجا شروع شد که سالهاست جوانان غیور بلوچستان ومبارزان اهل سنت ایران حملات سختی را بر علیه پیکره ی پوسیده نظامی این متجاوزان انجام دادند و دهها خودروی سپاه قدس را در جاده های بین شهری در بلوچستان مورد حمله قرار داده ومنفجر نمودند .به پاسگاه ها حمله نمودند وخون کثیفشان را ریختند اما همیشه این حملات مخفی می ماند و از هیچ رسانه ای پخش نمی شد وحتی گاهی آنها را انکار می نمودند حال چه شد که هر عملیات کوچک و بزرگ را با بزرگ نمائی خاصی از تمام رسانه ها و روزنامه ها اعلام می کنند ؟ وحتی اخیرا عملیات های تخیلی را هم از رسانه ها اعلام می کنند . بله ماجرا از آنجا شروع شد که دولت جدید روحانی با شعارهایی فریبنده همانند شعارهای مارمولک گذشته ( احمدی نژاد ) جایی بین مردم بلوچ باز کرده وکمی از جنایات کولی های مقیم بلوچستان بر ملت مظلوم بلوچ را کمتر نمود و گروه جنایتکار شهریاری و همفکران پلیدش که راضی به کم شدن جنایات در بلوچستان نبودند برای رسیدن به اهداف شوم خود شروع نمودند به بزرگنمائی عملیاتها وحتی خود عملیات هایی را بوسیله اراذل و اوباش خود ترتیب دادند و آنها را به مبارزین نسبت می دادند . از قبیل : کشته شدن دوپاسدار در لار در هفته های گذشته ، حمله به پاسگاه قطارخنجک ، کشتن کارمند ثبت احوال سرباز ، ترورهای خیابانی جوانان بلوچ در شهرهای مختلف بلوچستان کشتن سرگزی در قصر قند ، انفجار بمب روبروی دانشگاه سراوان و خنثی نمودن بمبی پشت مسجد فاطمه الزهرا ی سراوان . این تمام تخریب کاریها توسط گروه اوباش شهریاری صورت گرفته تا حکومت مرکزی را برای گرفتن امکانات بیشتر و به حاشیه راندن بیشتر ملت بلوچستان و ناکام معرفی نمودن دولت جدید در بلوچستان ووجهه ی قانونی دادن به اعدام دهها بلوچ که انتظار چوبه دار را دارند و بتوانند بلوچستان را بیشتر به خاک و خون بکشند .و این مسئله از سخنرانی ها و درخواست های احمقانه شهریاری و شغال های اطرافش در مجامع رسمی و غیر رسمی معلوم و مشهود می گردد . به نظر شما عزیزان هدف از بزرگ نمایی عملیات های مبارزین و انجام عملیات هایی مخفی ومرموز گروه شهریاری جنایتکار در شهرهای بلوچستان چیست ؟
محمد سعید ترکمان زهی

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com