سکوت در برابر این فاجعه ملی با افشاگریهای من و تو شکسته خواهد شد.

گل های خاوران

بیست و شش سال از قتل عام تابستان ۶٧, از این جنایت هولناک علیه بشریت و زیر پوشش حکومت جمهوری اسلامی در ایران می گذرد. کشتار دسته جمعی هزاران زندانی سیاسی در دهه ۶٠ و تابستان ۶٧ که حتی بدون هیات منصفه و دسترسی به وکیل, محاکمه و مخفیانه به جوخه های اعدام سپرده شدند، جنایتی که به قصد نابودی گروهی مخالفان و دگر اندیشان به بدترین و غیرانسانی ترین شکل انجام شد.
برای جلوگیری از فراموشی این فاجعه ملی و تکرار این جنایات, ما حامیان مادران پارک لاله ایران در شهر دورتموند آلمان, باری دیگر به یاد همه قربانیان راه آزادی در ٣۵ سال گذشته و جان باختگان تابستان ۶٧, به همراه جمعیت دفاع از زندانیان سیاسی ایران در کلن, گرد هم خواهیم آمد و خاطره همه عاشقان آزادی را گرامی خواهیم داشت .

ما حامیان مادران پارک لاله ایران – دورتموند, ضمن محکوم کردن تمام جنایات حکومت جمهوری اسلامی در ٣۵ سال گذشته در ایران, با تاکید بر سه خواسته مادران پارک لاله ایران: لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی, آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی, محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت اسلامی از ابتدای تشکیل آن, تا بر قراری عدالت اجتمایی, رساندن صدای دادخواهی مادران و خانواده های آسیب دیده را به جهانیان, جوامع حقوقی و بین المللی وظیفه اصلی خود می دانیم.

دادخواهیم این بیداد را
حامیان مادران پارک لاله ایران – دورتموند

شنبه ٣٠ آگوست ٢٠١۴ ساعت ١۶ بعد از ظهر
پل دویتز. هوی مارکت – کلن

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)