اخبار روز: نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی با حمله به خانه ی بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری زندانی، خانواده ی او را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

Nima Ebrahimzade
کمیته ی دفاع از بهنام ابراهیم زاده در اطلاعیه ی شماره ی ۲۵ خود، در شرح این وحشی گری نوشته است:

بهنام ابراهیم زاده کارگر زندانی که چند سال از حبس خود را پشت سر گذاشته است درحمله به بند ۳۵۰ زندان اوین مورد ضرب و شتم ماموران امنیتی قرار گرفت و بعد از آن ایشان را به بند ۲۰۹ جهت بازجویی انتقال دادند, در این رابطه یک پرونده برای بهنام تشکیل دادند و از آن روز ممنوع الملاقات می باشد.
دیروز هفتم تیر ماه ۱۳۹۳ از سوی مسئولان زندان با خانواده بهنام تماس می گیرند و از خانواده بهنام می خواهند تا جهت ملاقات بهنام به زندان مراجعه کنند.
خانواده بهنام ساعت ۹ صبح امروز یکشنبه هشتم تیر ماه جهت ملاقات با بهنام به زندان مراجعه می کنند و بعد از اینکه ملاقات تمام می شود ۶ نفر از ماموران لباس شخصی همسر و فرزند بهنام ابراهیم زاده را به گروگان می گیرند و همراه چند ماشین به خانه بهنام ابراهیم زاده حمله می کنند و کلیه وسایل منزل این کارگر زندانی را با خود حمل و آن را مصادره می کنند.

ماموران امنیتی نیما ابراهیم زاده پسر بهنام را که ۱۵ سال سن دارد و تمام جهان از مریضی ایشان اطلاع دارند، تحت فشار قرار می دهند که مدارک پدرش از جمله فلاش هایش را تحویل آنان دهند.

قابل ذکر است که همراه ماموران فیلم بردار هم حضور داشت و از منزل بهنام فیلم برداری می کردند تا در میان مردم محله آنان را بی حرمت کنند.

ماموران بعد از اینکه چند ساعت منزل بهنام را تفتیش و تخریب کردند ساعت ۴ منزل او را ترک کردند. در این بازرسی همسر و فرزند بهنام را تهدید کردند و آنان را تحت فشار قرار دادند که “هر کاری کردند به آن اعتراف کنند”.

ماموران بعد از بازرسی کلیه لوازم منزل آن کارگر زندانی کامپیوتر و وسایل جانبی آن و ماهواره آن خانواده را با خود بردند. همچنین کلیه مدارک شناسایی از جمله مدارک هویتی خانواده و کارت های بانکی و شماره حساب را ثبت و با خود برده اند.

اعضای کمیته دفاع از بهنام ابراهیم زاده در پایان اطلاعیه ی خود از تمام تشکل های کارگری و کارگران خواسته اند در مقابل این یورش سکوت نکنند و از هر طریقی که برایشان میسر است به آن اعتراض کنند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)