پس از استقبال بسیار زیاد مردم از صفحه آزادی های یواشکی، کم کم واکنش ها به این صفحه و مدیر آن یعنی مسیح علینژاد بالا گرفت حالا کار به جایی رسیده که او نه تنها طی پیام هایی تهدید به مرگ و تجاوز جنسی میشود، بلکه در رسانه رسمی جمهوری اسلامی یعنی صدا و سیما خبری دروغین از مورد تجاوز قرار گرفتن او توسط سه مرد در متروی لندن منتشر میشود.
به نظر میرسد سعی بر تلاش برای ترور شخصیت و تهمت های جنسی، یکی از شیوه هایی است که جمهوری اسلامی در بسیاری از اوقات علیه شخصیت های اپوزیسیون و یا حتی شخصیت های معروفی که با آن همراستا نبوده اند همواره به کار برده است.
تنها در سالهای اخیر در پرونده های معروفی چون پرونده «وبلاگ نویس ها» دستگاه اطلاعاتی ایران آنها را مجبور کرد تا دست به «اعترافات جنسی» دروغین بزنند، در فیلمی که از شکنجه همسر سعید امامی منتشر شده، تلاش برای اعترافات جنسی در حین شکنجه ها واضح است، تهمت تجاوز به مجری های معروف شبکه من و تو و حالا مسیح علی نژاد نیز آخرین نمونه های آن است…
حتی وحید یامین پور از مجریان برنامه سازان معروف صدا و سیما نیز امروز در پستی در شبکه اجتماعی گوگل پلاس مسیح علی نژاد را متهم به روسپیگری کرده است.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com