banner-site

این چهارمین برنامه رادیو ریزوم روی موج مخفی‌ست و شما صدای ما را از اردیبهشت تهران می‌شنوید. از روزهای سانسور و تدبیر و امید. از روزهایی که قهرمان شدن ساده است. به سادگی کشیدن سیگار کنار دست وزیر ارشاد. از روزهایی که ما همه با هم هستیم، بس که در فیس بوک لایک می‌زنیم.
در این برنامه با شما درباره نسبت هنر و سرمایه صحبت خواهیم کرد و برای شما از این خواهیم گفت که چرا باید شکلی از مبارزه دوگانه برای رهایی هنرمند از کالایی شدن هنر شکل بگیره. همینطور از هنر مستقل خواهیم گفت و اینکه این استقلال، تن دادن به شکل دیگه‌ای از وابستگیه.
به مناسبت اول ماه مه و روز جهانی کارگر، سرود‌ها و ترانه‌های استفاده شده در این برنامه ما را می‌برد به سنت انقلابی فرانسه، به دوران کمون پاریس. به بزرگ‌ترین انقلاب قرن نوزدهم جهان و به نخستین تسخیر قدرت سیاسی به دست کارگران.

برای شنیدن این برنامه و یا دانلود در حجم‌های مختلف اینجا را کلیک کنید

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com