جلد سوم کتاب مانیفست تمدن دمکراتیک به صورت صوتی

پنجشنبه, 21ام دی, 1402

منبع این مطلب سایت حزب حیات آزاد کردستان ( پژاک )

نویسنده مطلب: عبدالله اوجالان
 

مطالب منتشر شده در این صفحه نمایانگر سیاست رسمی رادیو زمانه نیستند و توسط کاربران تهیه شده اند. شما نیز می‌توانید به راحتی در تریبون زمانه عضو شوید و مطالب خود را منتشر کنید.

کتاب صوتی جلد سوم مانیفست تمدن دمکراتیک 

مانیفست تمدن دمکراتیک

کتاب سوم: آزمونی در باب جامعه‌شناسی آزادی

عبدالله اوجالان

«مرکز نشر آثار و اندیشه‌های عبدالله اوجالان» برای سهولت در دسترسی و مطالعه‌ی منسجم‌تر خوانندگان مجموعه پنج‌جلدی دفاعیات «مانیفست تمدن دمکراتیک» به قلم رهبر خلق کورد، رهبر آپو(عبدالله اوجالان) را در قالبی نو به زیور طبع آراست. این مجموعه تازه در پنج کتاب جداگانه و بصورت یک مجموعه منتشر و کتاب صوتی آن نیز آماده شده است که در دسترس خوانندگان گرامی قرارمی‌گیرد.

«برای آنکه بتوان هر دردی را متحمل گردید، کافی‌ست تا این تقدیری که همیشه در بازی‌های تراژیک تکرار می‌شود به نفع آزادی برهم‌زده شود. در این بازی‌ای که عنواننش خود حقیقت است و از طریق مبارزه و همراه رفقای پیکارگرم انجامش می‌دهیم، اینبار تقدیر شکست خواهد خورد. به همین جهت، اطلاق عنوان جامعه‌شناسی آزادی بر این بخش از دفاعیاتم، امری قابل درک است. هر گام در راه آزادی تنها می‌تواند یک آزمون باشد. بنابراین آزمونی در باب جامعه‌شناسی آزادی نام‌گذاری بجایی است».(عبدالله اوجالان)

https://t.me/ocalanketabلینک کانال تلگرامی «کتاب صوتی اوجالان»

تیزر کتاب سوم مانیفست تمدن دمکراتیک:

فایل‌های صوتی کتاب سوم را دانلود کنید:

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

مطلب را به بالاترین بفرستید

این مطلب خلاف آیین نامه تریبون است؟ آن را به ایمیل tribune@radiozamaneh.com گزارش کنید
Join

دسته‌بندی‌ها: اجتماعی, اقتصادی, اقلیتها, اندیشه, ایران, ایران و جوانانش, با همسایگان, بین‌الملل, تاریخ, جامعه مدنی, حقوق بشر, دانشجویان, زنان, سرزمین عجایب, سرگرمی, سیاسی, سینما و تئاتر, صدای زندانی, علمی, فرهنگ, فنآوری و اینترنت, محیط زیست, موسیقی, میراث فرهنگی, هنر, ورزشی, کارگری, کوییر

برچسب‌ها: | | |

فعال مدنی و جویای حقیقت

هنوز نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را بنویسید.