حجم حملات نظامی و سیاسی در ابعاد نجومی به همراه پروژه شیطان‌سازی که حاکمیت ولایت فقیه در ۴۴سال گذشته علیه مجاهدین داشته است، در جهان و در تاریخ معاصر بی‌نظیر است. سوای ۱۲۰هزار شهید و ۳۰هزار قتل‌عام شده و صدها هزار زندانی مجاهد، رسانه‌ها و سایتهای مختلف رژیم روزانه انبوهی مطلب علیه مجاهدین می‌نویسند و یک لحظه بیکار نمی‌نشینند.
در واقع، میزان تبلیغات و پروپاگاندای رژیم علیه مجاهدین را می‌توان تب‌سنج تمامیت نظام ولایت فقیه دانست که هرگاه حد آن از محدوده قرمز بالاتر می‌رود نشانگر وضعیت فوق بحرانی و تغییر تعادل‌قوای بین مردم و حاکمیت آخوندی به سود توده‌های به جان آمده است. نگاهی به عجز و لابه‌های مقامات رژیم از مجاهدین، طی فقط ۴۸ساعت (روزهای ۲۲ و ۲۳اردیبهشت) بار دیگر، نقش و تأثیرگذاری مجاهدین به‌ویژه با افزایش عملیات کانون‌های شورشی را اثبات می‌کند:
امام جمعه‌ٔ ریایی قم با اشاره به خطر اصلی و تأثیرگذاری مجاهدین به نیروهای بریده نهیب می‌زند «خطراتی که از ناحیه [مجاهدین] به جامعه اسلامی و انسانی می‌رسد با هیچ خطری قابل مقایسه نیست» (تلویزیون قم، ۲۲اردیبهشت)
آخوند دیگری به نام قاضی‌عسگر با نقل‌قول از دجال کفن‌پاره، خطر جذب «بسیاری از جوانان و اندیشمندان» به سوی مجاهدین را یادآور می‌شود که «بسیاری از جوانان و اندیشمندان در فضای آزاد کشور اسلامی‌مان احساس می‌کنند که می‌توانند اندیشه‌های خود را در موضوعات و مسائل مختلف اسلامی بیان دارند، با روی گشاده و آغوش باز حرف‌های آنان را بشنوید… در غیراین صورت خدایی ناکرده به دام لیبرال‌ها و ملی‌گراها و یا چپ و [مجاهدین] می‌افتند»! (سایت جماران، ۲۲اردیبهشت)
ورق‌پاره کیهان خامنه‌ای در سگ‌دعوای باندی در مقابل اصلاحاتی‌های قلابی وقتی می‌خواهد توی سر حزب موسوم به کارگزاران بزند باز از خمینی دجال نقل‌قول می‌کند و این بار هم اگر چه موضوع مورد یادآوری نهضت آزادی است ولی تب‌سنج اصلی و معیار وحدت و تضاد را مجاهدین معرفی می‌کند که مثلا خمینی هم روزگاری گفته بوده که خطر نهضت آزادی «از ضرر گروهکهای دیگر حتی [مجاهدین]… . بیشتر و بالاتر است»! (۲۳ اردیبهشت)
خبرگزاری ایرنای رژیم روز ۲۲اردیبهشت به بهانه مطلبی درباره اعدام «حبیب اسیود» از فعالیت‌های گسترده مجاهدین در خارج از کشور سوزوگداز می‌کند و به کشورهای اروپایی می‌تازد که چرا «میزبانی چندین دهه‌ای» از مجاهدین را برعهده دارند و لابد چرا مثل رژیم با شکنجه و اعدام با مجاهدین برخورد نمی‌کنند.
در همین روز خبرگزاری پاسداران، فارس به پلتیک سوخته‌ٔ انداختن جنایات خود به گردن مجاهدین روی آورد و این‌طور خبرسازی کرد که گویا مجاهدین «اقدام به پرتاب خمپاره‌های دست‌ساز خود به‌سوی یک مدرسه در اهواز کرده‌اند»! که البته سخنگوی مجاهدین هم حق رژیم را کف دستش گذاشت و با تکذیب خبر از «سیلی‌های آتشین» گفت: «صورت مسأله اصابت ضربات و سیلی‌های آتشین بر سر و روی نظام و پایگاههای سپاه و دیگر مظاهر حاکمیت رژیم است»

هماوردی چهل ساله
این تعداد موضع‌گیری و سخنرانی و یقه‌درانی علیه مجاهدین در طی فقط دو روز، قطره‌ای از منجلاب فعالیت‌های دستگاه عظیم تبلیغاتی رژیم علیه مجاهدین است و این چند خبر گفته‌شده سوای سایر فعالیت‌های ارتش سایبری در فضای مجازی و مطالب سایتهای مختلف شیطا‌ن‌سازی مثل هابیلیان و… است که ساعت به ساعت در حال تولید مزخرفات علیه مقاومت و مجاهدین هستند. کما این‌که این اخبار منتشر شده و این کنشهای سیاسی، علاوه بر همه انواع سرکوب و شکنجه و اعدامی است که همین روزها علیه جوانان شورشگر به بهانه «کشیدن سلاح کمری و عضویت در [مجاهدین]» راه انداخته است. با این همه، با همین چند خبر فوق برای هزارمین بار ثابت می‌شود:
مجاهدین اصلی‌ترین تهدید و بزرگترین منبع خطر برای رژیم هستند
نام «مجاهد» کماکان سرخ‌ترین نام برای سران و عوامل رژیم است.
تلاشهای رژیم برای شیطان‌سازی از مجاهدین نزد «جوانان و اندیشمندان» رنگ باخته است.
برای پیروزی قیام دموکراتیک مردم ایران، باید همه تلاشهای پراکنده با فعالیت‌های سازمان‌یافته، انقلابی و رادیکال هم‌سو گردد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)