ویدئویی است از وحشت و فریادِ کودکان زیر ۱۱ سال در یکی از مدارس دخترانه‌ی شهر #ارومیه. جهان هیچ درکی از این فاجعه ندارد و چه بسا میلیاردها نفر از جمعیت کره‌ی زمین حتی باور نکنند که بدون وجود جنگ با ارتشِ خارجی، حاکمان جمهوری اسلامی به کودکان این کشور حمله‌ی شیمیایی ترتیب می‌دهند.

هم‌زمان رهبر رذلِ حکومت و فرمانده‌ کریهِ پلیس، با باد انداختن به غبغب و نشان دادنِ رگِ گردن، برای زنانی که #حجاب_اجباری را رعایت نمی‌کنند، شاخ و شانه می‌کشند.

از آن طرف هم هستند مردانِ غیور بسیار برانداز کشورمان که دوره افتاده‌اند تا ثابت کنند که مسأله‌ی پوشش بی‌اهمیت است و با هر زحمتی که هست مسأله‌ی زنان را به حاشیه برانند.

این در حالی‌ست که کلیت نظام جمهوری اسلامی، در عمل یک “جنگ” را علیه زنان سازمان داده‌ است و با آن‌ها به‌عنوان “دشمن” برخورد می‌کند و خوب می‌داند با توفان توئیتری و آویزان شدن به فلان بهمان نهاد و دم و دستگاه #صنعت_حقوق_بشر، آب از آب تکان نمی‌خورد و در بهترین حالت به چهارتا بیانیه و قطعنامه‌ی پوک ختم می‌شود و صلوات!

کوردستان طبق معمول پیشگامِ اعتراضات خیابانی و اعتصاب عمومی شده است و می‌گوید: شعار ندهید که پیروزیم! بدون متشکل شدن و برپا کردن سنگرهای مقاومت در برابر دشمنانِ زنان، بازنده خواهیم بود. نتیجه‌ی این جنگ را جز خودمان هیچ‌کس نمی‌تواند، تغییر دهد.

#علیه_بی_تفاوتی
#حملات_شیمیایی_به_مدارس_دخترانه 

#حملات_شیمیایی_به_مدارس 

#حکومت_کودک_کش 

#جمهوری_کودک_کش_اسلامی 

#علیه_زن_ستیزی 

#علیه_ارتجاع 

#ماتم_نگیرید_سازماندهی_کنید

 

اعتصاب گسترده در سقز در اعتراض به حملات شیمیایی به دانش‌آموزان

 امروز دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲، کسبه و مغازه‌داران سقز در اعتراض به حملات شیمیایی به دانش‌آموزان در مدارس در اعتصابی گسترده اند.

همچنین در بیشتر مدارس #سقز، دانش‌آموزان و معلمان با بایکوت کلاس‌های درس، حملات شیمیایی سیستماتیک علیه مدارس و دانش‌آموزان را محکوم کردند.

دبیرستان صدر کرج نیز امروز, ٢١ فروردین, مورد حمله شیمیایی قرار گرفت و تعدادی از دانش آموزان مسموم شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)