از آنجا که در این نگاه متفاوت قسمت پر لیوان دیده می‌شود، باید بگویم:

مهدی تاج هر که باشد، مزدور، بی غیرت، دزد، خلافکار و …، بدون آن که بخواهد کار بزرگی انجام داد و دست‌های کثیف در ارگان‌های مختلف را رو کرد و این مقدور و میسر نبود جز به وعده خداوند که می‌فرماید:

وَلِکُلِّ أُمَّهٍ أَجَلٌ ۖ فَإِذَا جَاءَ أَجَلُهُمْ لَا یَسْتَأْخِرُونَ سَاعَهً ۖ وَلَا یَسْتَقْدِمُون

با پوزش از همه اهالی دلسوز و مردم غیور و ورزش دوست کشور و تمام آن‌هایی که قلبشان برای این آب و خاک تپیده و برای یک قطره از خون شهدای مقدس دینشان را به دنیای کثیف نمی‌فروشند و از روح بزرگ همه شهدا و نیز ایثارگران عزیز که با دیدن این اوضاع و دیگر مسائل، مانند شمع ذره ذره آب می‌شوند پوزش می‌خواهم.

🔷 نگارنده به دلیل این نگاه جدید، از جناب حاج مهدی تاج و مافیای ورزش و غیرورزش و تک‌تک کسانی که او را حمایت فرمورده و بر خلاف افکار عمومی ملت ایران و همه ورزش‌دوستان و پیشکسوتان عزیز، صندلی ریاست فدراسیون را با رای افرادی که شمارش آن ۵۱ نفر بود، دو دستی تقدیم ایشان نمودند، کمال تشکر را دارد.

🔺از ابتدا شروع کنم:
جناب پولادگر با سابقه ۲۱ ساله در فدراسیون تکواندو و فعلا معاون ورزش قهرمانی، اگر در این مملکت و با این مردم زندگی می‌کند یا نباید به عنوان ریاست مجمعی چنین آلوده حاضر می‌شد یا بنا به تکلیف انسانی و شرعی خودش باید همراهی خود را با مردم و اهالی حقیقی فوتبال نشان می‌داد و به خاطر موقعیت خود، مماشات نمی‌کرد!

مجمع عمومی با حضور جناب حبیبی که با مخالفت با تاج بلافاصله از عضو اصلی به عضو علی‌البدل تبدیل شد! رشادت به خرج داده و خود را از طایفه مافیای کثیف کنار کشید، دستش رو شد و با فایل صوتی پخش شده، سیستم‌های نظارتی وابسته به مِوضوع و هم فیفا باید تکلیفشان را با سه عضو آلوده و خلافکار و نیز جناب تاج و تیم همراهش روشن کنند.

حراست قوه قضاییه به دلیل قاضی بودن فلاحتی، باید بررسی دقیق کرده ببیند او با چندین پرونده چنین رفتار کرده و فدای سبیل رشوه‌دهندگان شده است؟

رئیس حراست وزارت ورزش باید پاسخ دهد با آن که اعلام شد در جلسه نهایی تأیید صلاحیت کاندیداها حضور داشته، چرا به وظیفه خطیر خود عمل نکرده و از چنین انتخاب آلوده‌ای جلوگیری نکرده است؟! آیا افراد شایسته‌تری به جز این افراد نبودند؟ یا عملکرد غلط مسئولان نالایق باعث بی‌اعتنایی و کناره‌گیری افراد لایق شده است؟

خداداد عزیزی در برنامه فوتبال برتر (پنج‌شنبه دهم شهریور) گفت: «اگر بهترین افراد در فوتبال جهان به مجمع می‌آمدند باز هم به جز مهدی تاج کسی رأی نمی‌آورد!»

رئیس کمیته بدوی (فلاحتی) به چه کسی گزارش تلفنی داده و قربان صدقه طرف می‌رفت و تاکید می‌کرد می‌داند او جبران خواهد کرد و سبیل طرف را مورد محبت عاشقانه قرار می‌داد؟

ایشان با کدام وجدان کاری (؟؟؟) با سرنوشت چه کسانی تا به حال بازی کرده و دارایی خود و خانواده‌اش در طول عمر قضاوتش چقدر بوده و از کجا آمده است؟ فیفا در این مورد چه تصمیمی خواهد گرفت؟

آیا برملا شدن دست کسانی که در ارگان‌های مختلف مشغول خلاف بوده و هستند و اگر این انتخاب به زعم نگارنده، میمون، اتفاق نمی‌افتاد و کوچک‌ترین مطلبی گفته یا نوشته می‌شد، باعث تکفیر گوینده یا نگارنده می‌شد، جای قدردانی ندارد؟!

آیا همه مجامع این چنین یا بدتر، آلوده نیستند؟

نحوه انتخابات گذشته و دیگر فدراسیون‌ها به جز یکی دو مورد حاکی از وجود فساد فراگیر در کل ورزش است که بارها و بارها نشان داده شده سیستم‌های نظارتی هم کاری به کار آن ندارند. وگرنه اگر نظارت درستی در کار بود اوضاع بسیار تفاوت داشت و با چنین وضعی انتظار موفقیت ولو با هر ترفند مالی و رابطه‌ای غیر ممکن است .

چه کسانی در کمیته بدوی با وجود استعلامات رای خلاف داده‌اند؟
چرا نباید پاسخگو باشند؟
کدام عالی‌جناب، هدایت مسأله‌ای چنین ننگین را به عهده دارد ؟

در جامعه پلیسی ایران همیشه مردم را در اما و اگرها که اغلب با تهدیدهای متنوع همراه است قرار داده، از پی‌جویی حقیقت و سلامت امور بر حذر داشته‌اند.

حالا جامعه را فسادی گسترده در بر گرفته که هر چه می‌گذرد، دامنه فساد گسترده شده، برای همه عادی شده و می‌شود!

🔷 اگر مسئولان سالم و آنان که با لقمه حلال رشد یافته و به حق‌الناس معتقدند، به دور از ریاکاری و ظاهر اغوا کننده ، دست به کار نشده و سیستم‌های نظارتی را پالایش و فعال نکنند، آینده‌ای وحشتناک در انتظار این آب و خاک با آن همه شهید و میلیون‌ها ایثارگر است.

در پایان:

از برنامه فوتبال برتر که تا به حال با جدیت مسائل مختلف را پیگیری و خود را وارث خلف عادل فردوسی‌پور نشان داده، همه مردم فهیم و غیور ایران زمین، فوتبالیست‌های باشرف همچون علی کریمی، خداداد عزیزی، مجتبی جباری، ووریا غفوری و … و امثال جناب حبیبی که در این جامعه به ندرت پیدا می‌شوند که انسان‌های شریف را امیدوار نگه می‌دارند، کمال تقدیر و تشکر را دارد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)