امام جمعه اصفهان در مورد انتشار فایل صوتی منتسب به هاشمی رفسنجانی در مورد سوریه گفت: آقای هاشمی در توضیحات خود برای رد این حرف‌ها گفت که برخی صدای شبیه به من را درآورده‌اند و مانند من صحبت کرده‌اند اما من به شدت این حرف را تکذیب می‌کنم.

آیت الله سید یوسف طباطبائی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فایل صوتی که در روزهای اخیر در برخی رسانه‌ها مبنی بر اظهار نظر آیت الله هاشمی رفسنجانی در مورد کاربرد سلاح شیمیایی از سوی ارتش سوریه علیه مردم این کشور منتشر شده بود، اظهار داشت: بنده از آقای هاشمی در این مورد سوال کردم و گفتم این حرف چه بوده، که ایشان گفتند من این حرف را نزدم و این فایل صوتی را تکذیب می‌کنم.

وی در ادامه افزود: آقای هاشمی بعد از این پرسش بنده فایل صوتی منتسب به ایشان را به شدت تکذیب کردند.

امام جمعه اصفهان همچنین گفت: آقای هاشمی در توضیحات خود برای رد این حرف‌ها گفت که برخی صدای شبیه به من را درآورده‌اند و مانند من صحبت کرده‌اند اما من به شدت این حرف را تکذیب می‌کنم.

وی اظهار داشت: آقای هاشمی در جواب من گفت مگر عاقلانه است که من چنین حرفی را زده باشم .

طباطبائی‌نژاد افزود: آقای هاشمی گفت این حرف‌ها جزو اسرائیلیات است و مسئولان مربوطه باید این موضوع را پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه دفتر آیت الله هاشمی فایل صوتی منتسب به ایشان در مورد کاربرد سلاح شیمیایی از سوی دولت سوریه علیه مردم این کشور را تکذیب کرده است، گفت: سخنگوی وزارت امور خارجه نیز چنین حرفی را تکذیب کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بیان داشت: دلیل این امر به عقیده خود آقای هاشمی از روی دشمنی با ایشان است.

وی در پاسخ به این پرسش که علت انتشار چنین فایل صوتی آن هم منتسب به چنین شخصیتی چیست گفت: بنده افرادی را دیده‌ام که صدای دیگران را تقلید می‌کنند و مانند آنها حرف هایی را نقل می‌کنند و این بار هم همینگونه بوده است.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)