تجمع اتوبوسرانان بخش خصوصی شرکت واحد در اعتراض به آتش گرفتن خودروهایشان در تعمیرگاه شهاب خودرو

اتوبوسرانان بخش خصوصی شرکت واحد که اتوبوس‌هایشان در آتش از بین رفته است، در برابر تعمیرگاه شهاب خودرو تجمع کردند. این مالباختگان که خودروهایشان در آتش سوخته است با تجمع در برابر این شرکت خواستار روشن شدن علت آتش گرفتن خودروهایشان شدند. شرکت مزبور از ورود صاحبان اتوبوس‌ها به تعمیرگاه جلوگیری کرده و حاضر به پاسخگویی درباره چرایی وقوع این آتش‌سوزی نیست. در این آتش‌سوزی ۱۴ اتوبوس به‌طور کامل سوخت.

روز جمعه ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۰، اتوبوسرانان بخش خصوصی شرکت واحد  که خودروهایشان را به منظور تعویض کپسول گاز به شرکت شهاب خودرو تحویل داده بودند، در اعتراض به آتش گرفتن خودروهایشان جلو این شرکت تجمع کردند.

یکی از مالباختگان که خودرویش در آتش سوخته است، با اشاره با علت تجمع می‌گوید: «امروز جمعه ۲۷ اسفند، تجمع مالباختگان جلوی شرکت شهاب خودرو، کسی هم جوابگو نیست! ما می‌خواهیم بدانیم که خودروی‌مان آتش گرفته است یا نه؟ کسی جواب نمی‌دهد.»

معترضان می‌گویند: «این شرکت اتوبوس‌ها را برای تعویض کپسول گاز تحویل گرفته است. اکنون شب عید است، این شرکت ۲۰ روز است که این خودروها را خوابانده‌اند. هیچ اقدامی نکرده‌اند فقط آنها را آتش زده‌اند.»

تعمیرگاه شهاب خودرو در جاده مخصوص کرج قرار دارد. این شرکت در زمینه تعمیرات و تعویض کپسول‌های گاز اتوبوس‌های گازسوز فعالیت دارد.

یادآوری می‌شود که روز پنجشنبه ۲۶ اسفند، بر اثر یک آتش سوزی شدید در تعمیرگاه شرکت شهاب خودرو، ۱۴ اتوبوس به‌طور کامل سوخت و از بین رفت.

مالکان اتوبوس‌ها، خودروها را برای تعویض کپسول‌های گاز به این تعمیرگاه تحویل داده بودند.

ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، ضمن اعلام این خبر گفت:

«طی حادثه آتش‌سوزی در تعمیرگاه یک شرکت خودرویی در جاده مخصوص کرج، حدود ۱۴ اتوبوس در آتش سوخت.»

وی افزود: «محل آتش‌سوزی یک تعمیرگاه بزرگ، متعلق به یکی از شرکت‌های خودروسازی بود که در آن، تعدادی اتوبوس ضایعاتی، نگه‌داری می‌شد.»

مشکل اتوبوسرانان بخش خصوصی شرکت واحد نبود گپسول گاز

مدیریت شهرداری و شرکت واحد، اتوبوسرانان بخش خصوصی شرکت واحد را به حال خود رها کرده‌اند. بی‌توجهی به مشکلات این رانندگان زحمت‌کش، شرایط سخت و اسف‌باری را برای این آنها بوجود آورده است.

یکی از اصلی‌ترین مشکل رانندگان بخش خصوصی شرکت واحد، از دور خارج شدن کپسول‌های گاز است. رانندگان می‌گویند، با پایان تاریخ اعتبار کپسول‌ها، شرکت واحد و شهرداری، اقدامات لازم را برای تعویض آنها انجام نمی‌دهد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)