نگذارید همسرم را به زندان برگردانند،فرزندم به حضور پدرش نیاز دارد

جمعه, 18ام مرداد, 1392

منبع این مطلب توانا

نویسنده مطلب:
 

مطالب منتشر شده در این صفحه نمایانگر سیاست رسمی رادیو زمانه نیستند و توسط کاربران تهیه شده اند. شما نیز می‌توانید به راحتی در تریبون زمانه عضو شوید و مطالب خود را منتشر کنید.

زبیده حاجی زاده همسر زندانی بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری و کودک نامه ای را خطاب به سازمان‌ها و نهادهای انسان‌دوست نوشته و از آن‌ها خواسته که نگذارند بهنام را به زندان برگردانند.

  متن کامل نامه :

 این نامه را خطاب به همه آن‌هایی که قلبشان برای آزادی و انسانیت می‌تپد، می‌نویسم. بی شک همه شما عزیزان سازمان‌ها و نهادهای حقوق بشری هر انسان آزادی خواهی که قلبش برای انسانیت می‌تپد. خبر های دردناک مریضی تنها فرزند ما نیمای عزیز را دارید. می‌دانید که ما با وجود زندانی شدن همسرم بهنام ابراهیم زاده چه دردها و رنج‌هایی را آن هم در نبود همسرم بهنام متحمل می‌شویم.

فرزندم نیما در نبود پدرش متأسفانه به این مریضی دردناک و دهشتناک گرفتار شد و اکنون ماه‌هاست که ما نیما را در بیمارستان فوق تخصصی کودکان محک بستری کرده‌ایم. اما به تازگی نیما را به خانه و به کنار خودمان آورده‌ایم ولی بعد از چند روز دیگر نیما بنا به تاکید دکترهای بیمارستان محک و وخیم بودن وضعیتش باید به بیمارستان محک برگردد و بستری شود. در این مدت زمانی که همسرم در کنارمان بود تا حدودی وضعیت روحی نیما بهتر شده بود. ولی اکنون باز مقامات قضایی تصمیم گرفته‌اند که همسرم و پدر فرزند بیمارم را به زندان برگردانند. برگرداندن همسرم بهنام به زندان ضربه سخت و کاری به تنها فرزند بیمارم نیمای عزیز می‌رساند و قطعاً بهبودی‌اش را به تأخیر و به خطر می‌اندازد. فرزندم همان گونه که به دارو و قرص پزشکان برای بهبودی‌اش نیاز دارد، به پدرش هم نیاز دارد.

من آزادی او را می‌خواهم، جرم همسرم تنها دفاع از کودکان و کارگران بوده است. بهنام یار و یاور ده‌ها خانواده کارگری و کودک بوده است که به حبس ناعادلانه محکوم گردیده‌اند. آیا چنین انسانی باید جایش گوشه و کنج زندان باشد و از دیدن تنها فرزند بیمارش و کودکانی که بهنام به آن‌ها علاقمند است محروم بماند؟

من امروز به عنوان مادر نیما ابراهیم زاده و همسر بهنام ابراهیم زاده از تمامی سازمان‌ها و نهادهای انسان دوست و مترقی و همه کسانی که قلبشان برای انسانیت می‌تپد می‌خواهم که به هر طریق ممکن که می‌توانند، نگذارند بهنام را به زندان برگردانند و اعتراض خود را علیه این تصمیم و برگرداندن بهنام به زندان واکنش نشان بدهند.

 نیمای من به پدرش نیاز دارد و ما نیز به کمک شما عزیزان نیاز داریم. ما را تنها نگذارید. همان‌طور که تا کنون همراهمان بوده‌اید. صمیمانه از همگان سپاسگزارم. کمک کنید تا بهنام در کنار ما بماند.

زبیده حاجی زاده همسر زندانی بهنام ابراهیم زاده

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com

مطلب را به بالاترین بفرستید

این مطلب خلاف آیین نامه تریبون است؟ آن را به ایمیل tribune@radiozamaneh.com گزارش کنید
Join

دسته‌بندی‌ها: تمام مطالب

برچسب‌ها: |

هنوز نظری ثبت نشده است. شما اولین نظر را بنویسید.