خبرگزاری هرانا – مراسم آب بازی در پارک ایران زمین موجب بازداشت ۵۰ نفر از شرکت کنندگان و تجمع ۵۰۰ تن از خانواده های آنها در مقابل کلانتری ۱۴ رسالت شد.

به گزارش کرج رسا،با فراخوان های متعدد شبکه های اجتماعی در فضای مجازی خصوصا “فیس بوک” مراسم آب بازی در پارک ایران زمین در عظیمیه برگزار شد.

این مراسم که از ساعت ۱۶ در شمال این پارک (ایران زمین) با حضور مختلط دختران و پسران جوان آغاز شد تا ساعت ۱۹/۳۰ ادامه یافت.

به گفته شاهدان محلی، این کارناوال ۳ ساعته که در حضور مامورین انتظامی برگزار شد در نهایت با دستگیری حدود ۵۰ نفر از شرکت کنندگان توسط ناجا به پایان رسید.

به گفته این وب سایت بعد از انتقال این افراد به کلانتری ۱۴ رسالت واقع در سه راهی شهرک اوج، خانواده های دستگیر شدگان که در حدود ۵۰۰ نفر بوده اند با تجمع در محل این کلانتری با سر دادن شعار های هنجارشکنانه خواستار آزادی بازداشت شدگان شدند که در نهایت این تجمع با مداخله ی نیروهای اداره آگاهی و یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان کرج در ساعت ۲۴ پایان یافت.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com